Ava menüü

Hotelli pakkumised

Täname, et valisite Green Key sertifikaadiga majutusettevõtte. Sertifikaat on tõend selle kohta, et hotell on pühendunud oma tegevuses keskkonna heaoluga    arvestamisele. Roheline Võti on rahvusvaheline keskkonnamärgis, mis edendab säästvat turismi. Keskkonnasertifikaadiga hotellidega on reisijatel veelgi  paremad võimalused teha keskkonnasäästlikke valikuid ja vähendada oma süsiniku jalajälge.

UUS! Lõõgastav 2-öine spaapuhkus

Naudi tõelist spaapuhkust iidse Tallinna vanalinna serval!

Vabane pingetest ja stressist, tugevda oma immuunsüsteemi ning lase iidsetel traditsioonidel ja aroomidel end ajas tagasi viia.

Hind alates
319 € kahele / 2 ööd

UUS! Troopiline spaapuhkus kahele

Rännak troopikasse ilma passita võib alata! Naudi käesolevat hetke ning unustada argimured, hellita oma meeli ja keha ning koge troopilist soojust, erilist atmosfääri üheskoos privaatsuse ja mugavusega!

Hind alates
229 € P-N / 1 öö kahele

Unistuste perepuhkus Kalev Spa’s!

Kalev Spa on valmis täitma Sinu pere unistuse – liutorud on sõiduvalmis, tuubid täis pumbatud, veemäng peenhäälestatud ja saunad köetud – väljateenitud puhkus perega Tallinna suurimas veekeskuses võib alata!

Hind alates
149 € öö/tuba (2 täiskasvanut ja 2 kuni 18 aastast last)

Romantiline spaapuhkus kahele!

Veetke kahekesi naudinguterohke kvaliteetaeg ja põgenege maailma eest teineteise embusesse!

Hind alates
179 € / 1 öö kahele

Minipuhkus

Kui igatsed vaheldust ja vajad väikest turgutust, siis nüüd on selleks hea võimalus! Veeda üks öö hubases ja mõnusas Kalev Spa 4* spaahotellis ja suple pealinna suurimas basseinis. Täiuslikuma puhkuse nimel saate kaaslasega mõlemad poputada end salongis Ilu & Tervis ning nautida hommikusööki kasvõi voodis!

Hind alates
169 € Standard toas / kahele

Koos veedetud aeg

Kõige parem kingitus siin maailmas on armastatu me kõrval. Paarisuhet tasub hoida, väärtustada, värskendada ja sellele pühenduda. Koos veedetud aeg annab suhtele tugeva vundamendi, tekitab mõnusa läheduse ja toob õnnetunde südamesse.

Hind alates
249 € / kahele

Turist oma kodulinnas

Kas vajad kaaslasega puhkust kodusest rutiinist ja igapäeva toimetustest?

Teid ootab hubane hotellituba ja mõnus täiskasvanutele mõeldud spaa- ja lõõgastusala Sauna-Oaas, kus aeg justkui peatub. Lisaks saate nautida head toitu restoranis Allee ja minna uudistama neid põnevaid pisikesi Tallinna Vanalinna tänavaid kuhu muidu ei satukski. Paku endale võimalust olla turist oma kodulinnas ning lase väikesel linna getaway puhkusel end hellitada!

Hind alates
145 € Standard toas / kahele

Esita päring

Nimi*
E-post*
Telefon*
Teie päring või broneerimissoov
Paketi nimi
Please leave empty:
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!