Ava menüü

Hotelli pakkumised

Täname, et valisite Green Key sertifikaadiga majutusettevõtte. Sertifikaat on tõend selle kohta, et hotell on pühendunud oma tegevuses keskkonna heaoluga    arvestamisele. Roheline Võti on rahvusvaheline keskkonnamärgis, mis edendab säästvat turismi. Keskkonnasertifikaadiga hotellidega on reisijatel veelgi  paremad võimalused teha keskkonnasäästlikke valikuid ja vähendada oma süsiniku jalajälge.

Aastavahetuse spaapuhkus kontsert-õhtusöögiga

Muuda oma aastavahetus unustamatuks! Naudi tõelist puhkust koos maitsemeeli üllatava kontsert-õhtusöögiga hotelli restoranis Allee.

Hind : 438 €
438 € / kahele

UUS! 3-öine spaapuhkus ilurituaalidega

Kolm ööd annavad teile piisavalt aega lõõgastumiseks, stressi maandamiseks ja ilurituaalidesse sukeldumiseks, et saaksite end täielikult välja lülitada argipäeva rutiinist ja keskenduda vaid oma heaolule.

Hind alates : 297 €
297 € / inimese kohta

Lõõgastav 2-öine spaapuhkus

Naudi tõelist spaapuhkust iidse Tallinna vanalinna serval!

Vabane pingetest ja stressist, tugevda oma immuunsüsteemi ning lase iidsetel traditsioonidel ja aroomidel end ajas tagasi viia.

Hind alates : 319 €
319 kahele / 2 ööd

Troopiline spaapuhkus kahele

Rännak troopikasse ilma passita võib alata! Naudi käesolevat hetke ning unustada argimured, hellita oma meeli ja keha ning koge troopilist soojust, erilist atmosfääri üheskoos privaatsuse ja mugavusega!

Hind alates : 229 €
229 P-N / 1 öö kahele

Unistuste perepuhkus Kalev Spa’s!

Kalev Spa on valmis täitma Sinu pere unistuse – liutorud on sõiduvalmis, tuubid täis pumbatud, veemäng peenhäälestatud ja saunad köetud – väljateenitud puhkus perega Tallinna suurimas veekeskuses võib alata!

Hind alates : 149 €
149 öö/tuba (2 täiskasvanut ja 2 kuni 18 aastast last)

Romantiline spaapuhkus kahele!

Veetke kahekesi naudinguterohke kvaliteetaeg ja põgenege maailma eest teineteise embusesse!

Hind alates : 179 €
179 € / 1 öö kahele

Minipuhkus

Kui igatsed vaheldust ja vajad väikest turgutust, siis nüüd on selleks hea võimalus! Veeda üks öö hubases ja mõnusas Kalev Spa 4* spaahotellis ja suple pealinna suurimas basseinis. Täiuslikuma puhkuse nimel saate kaaslasega mõlemad poputada end salongis Ilu & Tervis ning nautida hommikusööki kasvõi voodis!

Hind alates : 169 €
169 € Standard toas / kahele

Koos veedetud aeg

Kõige parem kingitus siin maailmas on armastatu me kõrval. Paarisuhet tasub hoida, väärtustada, värskendada ja sellele pühenduda. Koos veedetud aeg annab suhtele tugeva vundamendi, tekitab mõnusa läheduse ja toob õnnetunde südamesse.

Hind alates : 249 €
249 € / kahele

Turist oma kodulinnas

Kas vajad kaaslasega puhkust kodusest rutiinist ja igapäeva toimetustest?

Teid ootab hubane hotellituba ja mõnus täiskasvanutele mõeldud spaa- ja lõõgastusala Sauna-Oaas, kus aeg justkui peatub. Lisaks saate nautida head toitu restoranis Allee ja minna uudistama neid põnevaid pisikesi Tallinna Vanalinna tänavaid kuhu muidu ei satukski. Paku endale võimalust olla turist oma kodulinnas ning lase väikesel linna getaway spaapuhkusel end hellitada.

 

Hind alates : 145 €
145 € Standard toas / kahele

Esita päring

Nimi*
E-post*
Telefon*
Teie päring või broneerimissoov
Paketi nimi
Please leave empty:
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!