Personaaltreeningud

Üha enam valitakse rühmatrennides osalemisele lisaks või nende asemel professionaalse personaaltreeneri teenus.

Viise, kuidas personaaltreener Sind aidata saab, on palju. Personaaltreening on eeskätt parim viis seatud eesmärkide saavutamiseks, olgu sihiks kaalu kaotamine, lihasmassi suurendamine, vigastustest taastumine või spordialaspetsiifiline treening. Personaaltreener aitab leida kiireima ning tervislikema viisi tulemuste saavutamiseks ja hoidmiseks.

Lisaks sellele kontrollib personaaltreener, et Sa endale trenniga liiga ei teeks. Ta motiveerib ning toetab Sind järjepidevalt ning inspireerib elama aktiivset ning tervislikku elu ka laiemas plaanis.

Kalev Spa spordiklubis aitavad Sind tõelised oma ala asjatundjad, kes armastavad liikumist ning soovivad ka kõikidel teistel jõuda nauditava ja aktiivse elustiilini.

HIND 59€

Nüüd saadaval Kalev Spa e-poes - personaaltreeningu kinkekaart!

Foto: Meelis Meilbaum / Loe ka: Parem vorm ja rohkem energiat regulaarse trenniga

Personaaltreeningusse broneerimine

Personaaltreeningu aja ja tingimuste kokkuleppimiseks palume võtta ühendust otse meie personaaltreeneritega. Võib helistada-kirjutada alltoodud kontaktidel või kasutada päringuvormi. Kohtumine kestab 60 minutit. Kui soovid tulla Kalev Spa spordiklubisse personaaltreeningusse, aga ei ole klubi püsikülastaja, tuleb lisaks juurde osta ühekordne spordiklubi pääse.

Nimi*
E-post*
Telefon
Vali treener*
Please leave empty:

Meie spordiklubis ootavad Sind personaaltreenerid:

JÕUTREENING

ANU RUUTU

anu.ruutu@gmail.com / 5072877

Anu trennid on intensiivsed ja ta tahab, et tema tunnis pingutatakse. Tema motoks on: "Ela nii, et endal ja teistel oleks hea."

Anu on treenerina töötanud üle 25 aasta. Keskkooli ajal tegeles ta aktiivselt tantsimisega ja alustas siis ka aeroobikatreeningute juhendamist. Loomuliku jätkuna tulid jõusaalitreeningud, et jõudu ja lihast säilitada.

Anul on FAF (Fitness Academy of Finland) aeroobika, jõusaali ja personaaltreeneri litsentsid ning Pilatese Mat-Level 3 litsents. Lisaks on ta õppinud Pilatese masintreeningut ning osalenud paljudel eriala koolitustel, mis seotud fitnessi maailmaga.

Anu on mitmekülgne treener, kes valdab paljusid erinevaid stiile, mida tasakaalustab jooga ja stretching'uga. Tema trennid on intensiivsed ja kaasakiskuvad. Üks on kindel - kuiva särgiga ei lahku Anu tunnist keegi!

Üks Anu hobidest on Bikini-fitness ning lisaks toimetab ta ka aksessuaaride ja rõivaste moedisainerina.

Anu juhendab Pilatese tunde ning jõusaali rühmatrenni Selg & jalad.

Loe rohkem
JÕUTREENING

TARMO RATTASSEP

tarmo.rattassep@gmail.com / 5645 0520

Tarmo moto on: „Ükskõik, mis takistusi elu su tee peale ei viskaks - hoia alati pea püsti ja jää iseendaks." Tarmo jaoks on oluline, et inimesed tunneksid end oma kehas hästi ja lahkuksid peale igat treeningut positiivse energiaga.

Jõusaaliga puutus Tarmo esimest korda kokku 16. aastaselt ja jõudis kiiresti arusaamisele, et on leidnud füüsilise ja sportliku väljundi, mida on otsinud.
2016. a sai temast litsentseeritud BodyPump®´i instruktor. 2018. a osales Tarmo IPT (International Personal Trainer) Eesti personaaltreenerite kursusel ja sooritas edukalt eksamid ning alates 2019. aasta algusest töötab ka personaaltreenerina.

Tarmo on kliendikeskne. Tema soov on arendada inimeste üldfüüsilist vastupidavust, aidata neil oma eluviisi aktiivsemaks muuta ning saavutada püstitatud eesmärke.

Tarmo suurimaks hobiks terve elu jooksul on olnud kokandus. Tal on kokanduse eriala kutsepaberid ning ta on töötanud kokana mainekas Eesti restoranis. Vaba aega meeldib Tarmole veeta lähedastega ja avastada erinevaid kohti Eestimaal.

Tarmo on jõusaali- ja personaaltreener ning juhendab ka jõusaali rühmatreeninguid.

Loe rohkem
JÕUTREENING

HETI-HELEN ROHTLA

hetirohtla@gmail.com / 506 0666

Heti on spetsialiseerunud personaaltreeningutele ja tema poole võib pöörduda, kui vajad abi kaalulangetamisel, lihastoonuse tõstmisel või soovid parandada rühti. „Naerata ja maailm naeratab sulle vastu!“ on Heti moto.

Heti töötab treenerina alates 1998. aastast. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala ja on hariduselt psühholoog. Lisaerialana kehakultuuriteaduskonnas võimlemist õppides sai pikaaegsest hobist alguse hoopis põhitöö treenerina.

Peale EKR 5 treenerikutse omandamist juhendas Heti kõikvõimalikke erinevaid rühmatreeninguid ning omandas ka Les Mills BodyPump® ja BodyBalance® rahvusvahelise litsentsi. Nüüdseks on Heti spetsialiseerunud personaaltreeningutele ning on FAF (Fitness Academy of Finland) litsentseeritud personaaltreener. 

Treenerina on Heti särav ja positiivne, kuid samas ka nõudlik, sest tema jaoks on tähtis õige harjutuste sooritamise tehnika. Oma tundides hoolitseb ta selle eest, et ka tema kliendid treeniksid teadlikult ja õigesti.

Vabal ajal õpib Heti hispaania keelt ja armastab reisida eksootilistes paikades. Heti jaoks on kõige alus positiivne suhtumine, sest inimesed mõtlevad tihti ise elu enda jaoks raskeks.

Heti on Kalev Spa spordiklubi peatreener ja personaaltreener. Ta juhendab ka JoogaFit, Toning ja Kõht/Selg/Tuhar treeninguid.

Loe rohkem
JÕUTREENING

PEETER KARASK

peeter.karask@gmail.com / 515 1429

Peeter teeb kõike suure kirega. Tema positiivne energia ja suhtlemisrõõm on nakkav! Peetri motoks on: "Treeni järjepidevalt, usu endasse, võta vastu uusi väljakutseid, mõtle positiivselt ning Sa näed, kuidas saad oma keha skulptoriks!"

Peeter on meie klubi raudvara. Ta on töötanud Kalev Spa spordiklubis alates selle esmakordsest avamisest 2006. aastal.

Peeter on litsentseeritud jõusaali treener ning rahvusvaheliselt litsentseeritud Les Mills BodyPump® ja FAF Indoor Cycling treener. Peeter on lõpetanud Tartu Ülikoolis ajakirjanduse eriala, pooleli on õpingud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas ning FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri koolitus. Peetri energia on meeletu ja ta pole kade seda teistega jagama!

Vabal ajal armastab Peeter reisida ja tema suureks kireks on fotograafia. Lisaks võtab ta aktiivselt osa jooksu- ja suusamaratonidest. Kõige muu hulgas on Peeter pärjatud 1999. aastal Eesti meistriks kulturismis.

Peeter on personaaltreener ning juhendab jõusaalitreeninguid.

Loe rohkem
VEETREENING

ANDRES OLVIK

olvikandres@gmail.com / 5340 4005

Andrese käe all on ujuma õppinud nii beebid kui veteranid, nii algajad kui võistlussportlased. Andrese moto: "Minuga õpivad ujuma kõik  - nii käed ees, kui jalad ees, kuid ikka klassikalises tehnikas."

Andres on üle 20 aasta tegelenud ujumisspordiga. Tal on ujumistreeneri EKR 5 kutsetase ja läbitud ka jõusaalitreeneri kursused. Andres on hinnatud ujumistreener ja alates 2014. a juhendab ta täiskasvanute ujumiskursusi ja trenne Kalev Spa's.

Andres hindab treeneritööd, kuna see võimaldab anda edasi tema praktilisi kogemusi ning tegeleda alaga, mida ta armastab.

Vabal ajal meeldib Andresele lugeda ning liikuda looduses.

Andres juhendab ujumistrenne.

Loe rohkem
VEETREENING

SANDER PAAVO

ujujapaavo@gmail.com / 5883 4044

Sander tunneb end kui kala vees ja soovib seda oskust ka teistele edasi anda. Sanderi moto on: "Inimene peab tundma end treeningul hästi, seda nautima ja sellest ka rõõmu tundma, siis on sellest ka kasu!". Meeskonnavaim on samuti oluline.

Sanderi südames on terve elu olnud aveveeujumine, nimelt on ta endine tipp avaveeujuja, kes on esindanud Eesti koondist MMil kui EMil lisaks kahel korral valitud aasta parimaks avaveeujujaks.

 

Enda treeningutel laseb Sander inimestel palju ise otsustada, näiteks: "Kui kahte ringi ei jaksa, siis tee üks, aga hästi".

 

"Kes minu treeningusse tuleb siis mingil hetkel on ta kindlasti valmis ka tagurpidi ujuma!", naljatleb Sander.

 

Vabal ajal meeldib Sanderile lugeda, filme/sporti vaadata,  mälumänge ja õhu trumme mängida.

Loe rohkem
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!