Ava menüü

Paketid

VIP-saun

Kalev Spa VIP-saun on koht, mida saad kasutada täpselt nii, nagu kõige meelepärasem tundub. Eelistad veekeskust külastades olla privaatsemas kohas, kus sõpradega juttu rääkida ja saunamõnusid nautida? VIP-saun ootab Sind! Või tahad koguneda sõpradega väikesele koosviibimisele õhtusel ajal, et end mõneks suuremaks peoks ette valmistada? 

VIP-sõbrapakett

Vana-Kreeka filosoof Sokrates oli veendumusel, et ilma sõpruseta pole inimestevahelisel suhtlemisel mingit väärtust. Jagame seda põhimõtet ja leiame, et aeg sõpradega on oluline ning väärtuslik investeering.

UUS! VIP-sauna pakett 1: KLASSIKA ON HÄÄ

“Vanal heal ajal..” on meenutus, mida paljud kasutavad mõnele toredale koosviibimisele viidates või millestki heast rääkides. Kogu sõbrad kokku ja loo “uus hea aeg”! Klassikapaketis saad head kõva leili koos teada-tuntud vägijoogi ja pealeampsuga.

UUS! VIP-sauna pakett 2: ON PEOAEG!

Pidu peab saama! Vahel on vaja keerata muusika valjemaks, täita klaasid meelierutava joogiga, koguda sõbrad kokku ja lubada endal lõõgastuda kas tantsides, suheldes või näiteks Kalev Spa privaatsaunas mõnuledes. Me kõik väärime aeg-ajalt üht vinget pidu!

UUS! VIP-sauna pakett 3: MAGUS AHVATLUS

Naised on loodud kogunema, üheskoos sundimatult lobisema ja tundma ürgset õdedevahelist sidet. Mängulised ja lõbusad koosviibimised annavad suure kokkukuuluvustunde ja laevad täis kõik patareid. Ikka selleks, et saaksid õitseda, särada ja armastada!

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!