Ava menüü

Käte ja jalgade hoolitsused

Käte ja jalgade hoolitsused

Klassikaline maniküür lakkimiseta
50 min
29 €

Kaunid, hooldatud ja terved küüned on pilkupüüdvad ning lisavad enesekindlust nii naistele kui ka meestele. Klassikaline küünehoolitsus sisaldab kõiki olulisi küünehoolduse elemente, et tulemus oleks kaunis, kvaliteetne, kauakestev ning kogu protseduur mõnusalt nauditav. Küünehoolitsus loob Sulle tõelise heaolutunde. Hoolitsuses on neli etappi: puhastamine, kujundamine, tasandamine ja toitmine. .

Klassikaline maniküür lakkimisega
60 min
35 €

Kaunid, hooldatud ja terved küüned on pilkupüüdvad ning lisavad enesekindlust nii naistele kui ka meestele. Klassikaline küünehoolitsus sisaldab kõiki olulisi küünehoolduse elemente, et tulemus oleks kaunis, kvaliteetne, kauakestev ning kogu protseduur mõnusalt nauditav. Küünehoolitsus loob Sulle tõelise heaolutunde. Hoolitsuses on neli etappi: puhastamine, kujundamine, tasandamine ja toitmine. Hoolitsuse lõpuks lakitakse küüned kliendi poolt valitud küünelakiga.

SPA Sensation - parafiinihoolitsus kätele või jalgadele
30 min
35 €

Naudi hoolitsust, mis on lõõgastav, taastab naha loomuliku pehmuse ning tagab järgnevaks päevaks tõelise virgutuse! Spa Sensation on hooldus, kus parafiinikindad või -sokid soojendatakse spetsiaalselt Sinu jaoks. Kasutame unikaalset soojendusseadet, mis töötab ilma elektrita. Imeline soojendusrituaal toimub otse Su silme all. Nahka kosutavad niisutav ja tasandav koorija, elustav seerum ning luksuslik, täpselt Sinu naha seisundile vastav kreem. Lavendli meeldiv aroom ja meelirahustav soojus leevendavad lihaspingeid ning tagavad mõnusa heaolutunde. Tulemuseks on niisutatud, tasakaalus, pehme ja elastne nahk!

Jalgade hoolitsused

Klassikaline pediküür lakkimisega
60-70 min
46 €

Geellakk

Maniküür geellakiga
< 70 min
40 €

Esmane pealekandmine.

Maniküür geellakiga (hooldus)
< 90 min
50 €
Pediküür geellakiga
< 75 min
50 €

Esmane pealekandmine.
 

Pediküür geellakiga (hooldus)
< 90 min
55 €
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!