Hotelli pakkumised

Hotelli pakkumised

Kevadine minipuhkus

Kui igatsed vaheldust ja vajad väikest turgutust, siis nüüd on selleks hea võimalus! Veeda üks öö hubases ja mõnusas Kalev Spa hotellis. Täiuslikuma puhkuse nimel saate kaaslasega mõlemad poputada end salongis Ilu & Tervis ning nautida hommikusööki kasvõi voodis!

Hind alates
79 € Standard toas / kahele

Sinu uus traditsioon

Vahel on vaja end tuulutada. Saada välja argimelust, rutiinsetest tegevustest ja igapäevastest toimetustest. Las Sinu uus traditsioon olla enda värskendamine, energia kogumine ja patareide laadimine Kalev Spa Hotellis. Tule üksi, partneri, sõbra või seltskonnaga!

Hind alates
91 € / inimene

Lõõgastav vanalinna puhkus

Vanalinn meelitab nii päeval kui öösel oma pika ajaloo, imeilusa arhitektuuri ja romantilise atmosfääriga. Luba endale lõõgastavat puhkust keset ajalugu! Hellita oma keha spaahoolitsustega, naudi veekeskust ja saunamõnusid ning luba endal puhata.

Hind alates
113 € / inimene

Oaas Tallinna vanalinnas

Sauna tervendavaid ja imelisi omadusi on hinnatud juba aastasadu. Saun lõõgastab, puhastab ja teeb kehale ning vaimule vajaliku värskenduse. Tule naudi eksklusiivset Sauna-Oaasi, rikkalikku hommikusööki ja meeldivat tervitusjooki restoranis Allee ning käi vesiaeroobikas.

Hind alates
95 € / inimene

Pereportree

Kiires elutempos on vaja teadlikult võtta aega terve perega koos olemiseks. Ühiselt veedetud hetked on kvaliteetsed, loovad pereringis mõnusa turvatunde ja saavad mälestusteks, mis püsivad terve elu. Traditsioonid luuakse teadlikult. Las perepuhkus Kalev Spa Hotellis olla teie pere uus traditsioon!

Hind alates
170 € / pere P-N, 181 € / pere R-L. Hind 1-2 lapsega (kuni 18a) narivoodiga peretoas

Liblikad kõhus

Armumine on imeline aeg! Maailm tundub oluliselt ilusam, helgem, rõõmurohkem. Liblikad on kõhus, nägu naerul ja sära silmades. Veetke kahekesi naudinguterohke kvaliteetaeg ja põgenege maailma eest teineteise embusesse!

Hind alates
119 € / kahele

Koos veedetud aeg

Kõige parem kingitus siin maailmas on armastatu me kõrval. Paarisuhet tasub hoida, väärtustada, värskendada ja sellele pühenduda. Koos veedetud aeg annab suhtele tugeva vundamendi, tekitab mõnusa läheduse ja toob õnnetunde südamesse.

Hind alates
249 € / kahele

Esita päring

Nimi*
E-post*
Telefon*
Teie päring või broneerimissoov
Paketi nimi
Please leave empty:
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!