Ava menüü

Hoolitsused lastele

Ka lapsed soovivad nautida toredaid spaamõnusid, lubada enda kehale mõnusat massaaži ja rikastavat niisutust. Soovitame hoolitsusi 5-12-aastastele lastele. 

Hoolitsused lastele

Kätehoolitsus lastele
30 min
20 €
Broneeri

See pooletunnine hellitav küünte- ja kätehoolitsus on mõeldud nii poistele kui tüdrukutele, kes ihkavad kauneid käsi. Vanemate loal lakime tüdrukutel hoolitsuse lõpus ka küüned.

Küünte lakkimine
8 €
Broneeri

Lakitud küüned on väikeste tüdrukute salaunistus, mis muudab kogu olemise pidulikumaks, uhkemaks ja luksuslikumaks. Kui käed on korras, siis on hea olla!

Juustelõikus lastele (kuni 12a)
20 €
Broneeri

Kõik juuksed vajavad aeg-ajalt värskendust või totaalselt stiilimuutust. Spaas kogetud juukselõikus loob vahva elamuse ja tekitab kustumatu mälestuse.

Tuka lõikus
8 €
Broneeri

Kui tukk vajub silmade ette ja segab nägemist, siis tasub seda natuke korrigeerida. Kiire tuka lõikus võtab vähe aega, aga muudab välimuse korrektsemaks ja olemise mugavamaks.

Laste massaaž
30 min
25 €
Broneeri

Lapsed kuulevad-näevad, kuidas ema ja isa käivad massaažis oma keha ja meelt turgutamas. On ilmselge, et ka nemad soovivad kogeda seda lõõgastavat hoolitsust, mille abil puhkus saavutab maksimaalse tulemuse.

Selleks, et massaažielamus oleks veelgi meeldejäävam, saavad lapsed valida kahe massaaži vahel: 

  • šokolaadimassaaž lastele 30 min 

Kas šokolaadi saab olla kunagi liiga palju? Meie arvates mitte! Nii me pakumegi natuke šokolaadi kõikidele maiasmokkadest lastele. Ja siis veel šokolaadi. Ja no natukene veel! See magus šokolaadimask on laste seas tõeliseks hitiks - sest kus veel saab šokolaadi sees mõnuleda?!

  • Tutti-Frutti massaaž lastele 30 min 

Magus, mõnus ja eksootiline nagu Tutti-Frutti komm! Pärast Tutti-Frutti massaažimaski tunneb iga laps ennast oma lemmiksuperkangelasena: kõik printsessid löövad särama ja superkangelased muutuvad tugevaks ja targaks!

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!