Ava menüü

Näohoolitsused

Näohooldused

Cinq Mondes näohoolduse rituaalid

Cinq Mondes' näohoolitsused ja massaažid on inspireeritud maailma traditsioonilistest raviviisidest ja massaažitehnikatest ning loodud selliselt, et need sobiksid just teie näonaha vajadustele. Cinq Mōndes on kokku kogunud terve rea põliseid ilurituaale kõikjalt maailmast: Balilt, Indiast, Brasiiliast, Jaapanist ja Polüneesiast. Brändi kontseptsioon sisaldab kõrgel tasemel „puudutuse kunsti“ ja puhast orgaanilist kosmeetikat. Kõik tooted on dermatoloogiliselt kontrollitud.

Bali viie lille sära taastav massaažirituaal 
50 min
74 €
Broneeri

Bali saarelt pärit ilurituaalidest inspireeritud näohoolitsus aitab pinguldab näonahka ja taastab näonaha särava jume. Hoolitsus viiakse läbi viie troopilise lille ekstraktidega rikastatud Cinq Mondes' toodetega, mis sügavpuhastavad näonahka ning annavad tervislikult kirka jume.

"Viie lille rituaal" näohoolitsus on justkui minipuhkus Bali saarel, ühendades endas turgutava näohoolitsuse ja tõeliselt lõõgastava massaaži. Bali saarelt pärinevast lilleveega piserdamise ilurituaalist inspireeritud hoolitsus puhastab nahka sügavuti, ent õrnalt, aidates seejuures taastada tervisliku sära.

Hoolitsuse etapid: 

>  Õrn puhastus. Pärast meigi eemaldamist ja naha põhjalikku puhastamist kannab iluteenindaja nahale näonaha vajadustele vastava Precious Elixirs taimsetest õlidest seerumi. Seejärel kasutab iluteenindaja lilledest saadud ekstraktidega rikastatud ja diatomiitmulda ehk korallipuru sisaldavat koorijat, mis parandab naharakkude hapnikuvarustust ning annab võimaluse hoolitsuse jooksul kasutatavate Cinq Mondes toodete aktiivsetel toimeainetel paremini näonahka imenduda. 

>  Dermapuncture® massaaž. Massaaži jooksul kasutab iluteenindaja teineteist täiustavaid liigutusi ja massaažitehnikaid, mis aitavad pinguldada näonahka ning taastada särava jume. Hoolitsuses vahelduvad kaht tüüpi liikumised: näo meridiaanjooni järgiv energeetiline massaaž ja naha olukorrale kohaldatud massaaž, mis keskendub piirkondadele, mis vastavad naha vajadustele (tuhm jume, ebatasasused, lõtvus jt).

>  Tasakaalustav näomask. Sel ajal, kui näomask mõjub, saad lõõgastuda õlgade ja kuklapiirkonna massaaži nautides. 

> “Viie lille rituaal” lõppeb niisutava hoolitsusega, tänu millele püsib massaaži ja hoolitsuse käigus saavutatud särav näonahk värske ning kirka jumega. 

Näohoolitsus ja massaaž aitavad näokontuuri lihastel lõdvestuda, muudavad jume taas värskeks ja säravaks ning peletavad igapäevatoimetustest tekkinud stressi.

*Hoolitsusele lisandub 10 min personaalseid nõuandeid ja soovitusi.

Hiina taimede ja Pre+Probiootikumidega niisutav massaažirituaal
50 min
74 €
Broneeri

Hiina meditsiinist inspireeritud hoolitsus rakendab traditsioonilist akupunktuurmassaaži, mis aitab ennetada vananemise märke, lõdvestab näolihaseid ja leevendab stressi. 

See mitmekülgne hoolitsus ühendab näonahka puhastava rituaali ja Dermapunktuur massaažitehnika, mis aitab parandada verevarustust ja energiavoolu näokontuuri lihastes. Massaaž muudab näohoolitsuse lõõgastavaks rituaaliks, samuti võimaldab masseerimine hoolitsuse käigus kasutatavates Cinq Mondes toodetes leiduvatel antioksüdantidel ja vananemisvastastel omadustel tõhusamalt näonahka imenduda. 

>  Hoolitsus algab tervitusrituaaliga, mille eesmärk on vabastada pingetest kaelapiirkond ja pea.  Seejärel annab iluteenindaja personaalse Cinq Mondes’ nahadiagnoosi, mille eesmärk on panna paika nahale kõige sobivamad tooted, mida hoolitsuse jooksul kasutada ning määrata tundlikumad piirkonnad, mis vajavad hoolitsuse käigus põhjalikumat tähelepanu, et aktiveerida rakkude uuenemise protsess ning rõhutada seeläbi näokontuuri. 

>  Seejärel viib iluteenindaja läbi turgutava massaaži, kasutades selleks just teie naha vajadustele vastavat Cinq Mondes Precious Elixir taimsetest õlidest koosnevat seerumit. 

>  Massaažile järgneb näonaha sügavpuhastav hoolitsus, milleks kasutatakse Cinq Mondes Flowers Cleansing Balm puhastavat palsamit. Lisaks koorib iluteenindaja näo- ja kaelapiirkonna Cinq Mondes Seeds and Flowers õrna koorijaga, et valmistada näonahk ette Dermapunktuur massaažiks. 

>  Hoolitsuse haripunkt on näomassaaž, mille jaoks kasutatakse Cinq Mondes seitsme Hiina taime ekstraktiga noorendavat kreemi. 

Massaaž on suunatud vananemise esimeste märkide leevendamisele, lõdvestab näokontuuri lihaseid ja muudab jume säravamaks. 

Seejärel kannab iluteenindaja nahale Cinq Mondes [Pre+Pro]Biotic Essence niisutava seerumi, milles leiduvad pre- ja probiootikumid tugevdavad näonaha kaitsevõimet.

>  Lõõgastavale ja pinguldavale näomassaažile järgneb naha vajadustele vastavalt valitud näomask. Sel ajal, kui mask näonahal mõjub, aitab käelabade ja käsivarte reflekspunktidele suunatud massaaž parandada ülakeha energiavoolu. 

*Hoolitsusele lisandub 10 min personaalseid nõuandeid ja soovitusi.

Jaapani siluv ja tõstev "Ko Bi Do" massaažirituaal näole "Nooruse allikas"
50 min
74 €
Broneeri

“Ko Bi Do” vananemisvastase hoolitsuse käigus kasutatakse spetsiaalset Dermapuncture® massaažitehnikat ja Cinq Mondes looduslike koostisosadega näohooldustooteid, mis pinguldavad näonahka ning toovad esile naha noorusliku sära. See hoolitsus on justkui looduslik ilulõikus – tervelt 95% naistest leiavad, et nende nahk on pärast hoolitsust nooruslikum! 

Selle idamaise hoolitsuse keskmes on viiskümmend erinevat pinguldavat masaažiliigutust, mida iluteenindaja teatud järjekorras ning kindlates piirkondades rakendab, kasutades selleks roosast kvartsist näomassaažirulli. 

“Ko Bi Do” ilurituaal koosneb viiest traditsioonilisest osast: naha puhastamine, näolihaste aktiveerimine, pinguldav massaaž, niisutamine ning hoolitsus lõppeb näonahas leiduvate toksiinide eemaldamisega. 

>  Näonaha puhastamine. Iluteenindaja eemaldab õrnalt meigijäägid silmadelt ja suu ümbrusest, kasutades selleks Cinq Fleurs® viie lille mitsellaarvett. Seejärel puhastab ta näo, kaela ja dekolteepiirkonna kasutades Bali saare ilurituaalidest inspireeritud puhastusvett, mis puhastab nahka sügavuti ning annab näonahale tervisliku sära. Vastavalt personaalsele Cinq Mondes’ nahadiagnoosile valitakse nahale kõige sobivamad tooted, mida hoolitsuse jooksul kasutada. Seejärel kannab iluteenindaja näole sinu nahatüübile valitud näomaski ning sel ajal, kui näomask mõjub, saad nautida lõõgastavat peamassaaži. 

>  “Ko Bi Do” näonahka pinguldav massaaž. Jaapani massaažirituaali ja just sinu nahale sobivate näohooldustoodete koosmõju aitab vabaneda esimestest vananemisilmingutest, pigmendilaikudest ja kortsujoontest ning parandab naha elastsust ja sära. Hoolitsuse jooksul keskenduvad massaažiliigutused just silmakontuurile, suu ümbrusele, dekolteepiirkonnale ja käsivartele ning vahelduvad nii tugevuse kui tempo osas. Massaažitehnikaga ergutatakse energiavoolu näole ja kaelapiirkonda, mis omakorda võimaldab kehal vabaneda toksiinidest ning pinguldab näokontuuri lihaseid, seega ennetades kortsude tekke peamiseid põhjuseid. 

>  Pinguldava massaaži järel kannab iluteenindaja näole personaalselt sinu naha vajadustele vastava näomaski – Masque Riche de Jeunesse® või/ja Masque Lumière Sublime®  Näomaski mõju aitab toetada Precious Elixirs taimsetest õlidest seerum, mis on samuti valitud näonaha vajadusi silmas pidades. 

>  Personaalne lähenemine ja naha niiskustasakaalu taastamine. Kombineerides traditsioonilist Hiina massaaži ja Cinq Mondes massaažitehnikat, kannab iluteenindaja näole naha vajadustele vastava Precious Elixirs seerumi ning sobiva kreemi. 

>  Roosa kvartsi ridoki massaaž: Hoolitsuse lõppedes masseerib iluteenindaja nägu, kaela ja dekolteepiirkonda, kasutades selleks roosa kvartsi ridoki massaažirulli ja selleks ettenähtud liigutusi. Massaažirulliga massaaž vähendab stressi ning aitab näonahal lõõgastuda, vabastades seejuures nahka toksiinidest.  

“Ko Bi Do” vananemisvastane näohoolitsus taastab naha noorusliku sära, pinguldab näokontuuri lihaseid ning võimaldab tervel kehal nautida lõõgastava massaaži võlusid. Tulemusi märkate juba pärast esimest hoolitsust!

*Hoolitsusele lisandub 10 min personaalseid nõuandeid ja soovitusi.

Bali lilleõite ja puuviljade puhtuse massaažirituaal  
80 min
102 €
Broneeri

Bali saare ilurituaalidest inspireeritud näonahka ühtlustava ja kooriva hoolitsuse käigus saad nautida troopilistes lilledes peituvate looduslike AHA puuviljahapete aktiivsete toimeainete parimaid omadusi, mis toovad esile puhta ja särava näonaha ning kauni jume!

Hoolitsus annab nahale elujõulise sära ning rõhutab naha loomulikku ilu. Hoolitsuse käigus puhastab iluteenindaja naha sügavuti ning eemaldab seejuures ka komedoonilised ebatasasused, et tuua esile tõeliselt kaunis, särav ja pehme näonahk. 

>  Hoolitsus algab lõõgastava tervitusrituaaliga, mille jooksul saad nautida õrna kaela- ja peamassaaži. 

>  Seejärel annab iluteenindaja personaalse Cinq Mondes’ nahadiagnoosi, mille eesmärk on paika panna nahale kõige sobivamad tooted, mida hoolitsuse jooksul kasutada. Vastavalt personaalsele Cinq Mondes nahadiagnoosile valib iluteenindaja Precious Elixir taimsetest õlidest koosneva seerumi ning masseerib kõige tundlikumaid piirkondi näol, muutes iluhoolitsuse tõeliselt personaalseks spaarituaaliks!

>  Tervitusrituaalile järgneb näonaha sügavpuhastav hoolitsus, mille jaoks kasutatakse Cinq Mondes Flowers Cleansing Balm puhastavat palsamit. Lisaks koorib iluteenindaja näo Cinq Mondes Seeds and Flowers õrna koorijaga. Koorijas sisalduv korallipuru ja Bali saare lilledes peituvad looduslike AHA puuviljahapete aktiivsed toimeained rõhutavad koheselt näonaha tervislikku sära. 

>  Pärast puhastamist piserdab iluteenindaja näole õrna hibiskuse ja freesia ekstraktidega Cinq Mondes Rain of Flowers näotoonikut, mis vähendab nahapinna ebatasasusi ning pinguldab näonahka. 

>  Hoolitsus jätkub sinu naha vajadustele vastavalt valitud näomaskiga.

Sel ajal, kui mask näonahal mõjub, võid valida piirkonnad, millele soovid hoolitsuse käigus lõõgastava massaažiga tähelepanu pöörata.

See lõõgastav hoolitsus on Cinq Mondes’ esimene näohoolitsus, mille käigus viiakse läbi täielik näonaha diagnoos, mis saab edaspidi olla aluseks aastaringsele ilumenüüle. 

“Bali lilleõite ja puuviljade rituaal” näonahka puhastav hoolitsus kosutab väsinud näonahka, aitab peletada stressi, toob esile puhanud näojooned ning särava ja värske jume!

*Hoolitsusele lisandub 10 min personaalseid nõuandeid ja soovitusi.

Jaapani "Ko Bi Do"  luksuslik noorendav massaažirituaal näole
80 min
102 €
Broneeri

Ko Bi Do” pinguldav näohoolitsus on inspireeritud Jaapani massaažitehnikast, mis aitab vabaneda esimestest vananemisilmingutest, pigmendilaikudest ja kortsujoontest ning parandab naha elastsust ja sära, keskendudes massaažiliigutused just silmakontuurile, suu ümbrusele, kaelapiirkonnale ja käsivartele. Pärast hoolitsust on teie nahk pringim ja siledam, teie jume säravam ning loomulikult olete saanud nautida mõnusat lõõgastushetke. 

Hoolitsus koosneb viiest traditsioonilisest osast: naha puhastamine, näolihaste aktiveerimine, pinguldav massaaž, niisutamine ning hoolitsus lõppeb näonahas leiduvate toksiinide eemaldamisega. Hoolitsuse käigus kasutatav Dermapuncture® massaažitehnika on justkui loomulik pinguldamine, mis aitab anda näonahale nooruslikkuse, elastsuse ja sära. 

>  Enne hoolitsusega alustamist hindab iluteenindaja näonaha olukorda ja vajadusi, andes personaalse Cinq Mondes’ nahadiagnoosi, mille eesmärk on panna paika sinu nahale kõige sobivamad tooted, mida hoolitsuse jooksul kasutada. Pärast meigieemaldamist kannab iluteenindaja nahale näonaha vajadustele vastava Precious Elixirs taimsetest õlidest seerumi. 

>  Seejärel kasutatakse lilledest saadud ekstraktidega rikastatud ja diatomiitmulda ehk korallipuru sisaldavat koorijat, mis parandab naharakkude hapnikuvarustust ning annab võimaluse hoolitsuse jooksul kasutatavate Cinq Mondes toodete aktiivsetel vananemisvastastel toimeainetel võimalikult tõhusalt toimida. 

>  Näonaha puhastamisele ja koorimisele järgneb Jaapani ilurituaalidest inspireeritud “Ko Bi Do” massaaž, mis on kombineeritud Cinq Mondes’ Dermapuncture® tehnikaga. Massaažitehnikate kombineerimine aitab tõsta ja pinguldada kõiki õrnasid piirkondi näol. Massaaži käigus kasutatakse Cinq Mondes Precious Concentrate seerumit ja kaheksat patenti omavat Precious Cream näokreemi, mis muudavad omakorda massaaži vananemisvastast toimet eriliselt tõhusaks. 

>  Seejärel kannab iluteenindaja nahale pinguldava maski, mis on suunatud naha vajadustele ning aitab naha sära sügavuti taastada. 

Sel ajal, kui mask näonahal mõjub, võid valida piirkonnad, millele soovid 50-minutilise hoolitsuse käigus lõõgastava massaažiga tähelepanu pöörata. 

>  Hoolitsus lõppeb massaažiga jalalabadele ja säärtele, mis aitab täielikult lõõgastuda. 

“Nooruse allikas” pinguldav hoolitsus ja näomassaaž stimuleerib verevarustust kehas ja näol, aitab väljutada kehast toksiine ning toniseerib näolihaseid, võideldes seega kortsude tekke põhiliste põhjustega.

*Hoolitsusele lisandub 10 min personaalseid nõuandeid ja soovitusi.

Lõuna Korea Je Ju saare jumet kirgastav massaažirituaal
50 min
74 €
Broneeri

See näonaha sära ja kirkust taastav hoolitsus on inspireeritud Lõuna-Korea Jeju saare ilurituaalidest, ühendades endas naha põhjaliku puhastamise ja lõõgastava heaolutunde.

See mitmekülgne hoolitsus ühendab näonahka puhastava rituaali ja Dermapunktuur massaažitehnika, mis aitab parandada verevarustust ja energiavoolu näokontuuri lihastes. Massaaž muudab näohoolitsuse lõõgastavaks rituaaliks, samuti võimaldab masseerimine hoolitsuse käigus kasutatavates Cinq Mondes toodetes leiduvatel antioksüdantidel ja vananemisvastastel omadustel tõhusamalt näonahka imenduda. 

>  Hoolitsus algab tervitusrituaaliga, mille eesmärk on vabastada pingetest kaelapiirkond ja pea.  Seejärel annab iluteenindaja personaalse Cinq Mondes’ nahadiagnoosi, mille eesmärk on panna paika nahale kõige sobivamad tooted, mida hoolitsuse jooksul kasutada ning määrata tundlikumad piirkonnad, mis vajavad hoolitsuse käigus põhjalikumat tähelepanu, et aktiveerida rakkude uuenemise protsess ning rõhutada seeläbi näokontuuri. 

>  Seejärel viib iluteenindaja läbi turgutava massaaži, kasutades selleks just sinu naha vajadustele vastavat Cinq Mondes Precious Elixir taimsetest õlidest koosnevat seerumit. 

>  Massaažile järgneb näonaha sügavpuhastus, milleks kasutatakse Cinq Mondes Flowers Cleansing Balm puhastavat palsamit. Lisaks koorib iluteenindaja näo- ja kaelapiirkonna Cinq Mondes Seeds and Flowers õrna koorijaga, et valmistada näonahk ette Dermapunktuur massaažiks. 

>  Hoolitsuse haripunkt on näomassaaž, milles kasutatakse Cinq Mondes kirgastavat ja sära taastavat Sublime Brightening näokreemi ja seerumit. Massaaž on suunatud vananemise esimeste märkide leevendamisele, lõdvestab näokontuuri lihaseid ja muudab jume säravamaks. 

>  Lõõgastavale ja pinguldavale näomassaažile järgneb naha vajadustele vastavalt valitud sära ja kirkust taastav näomask -Masque Lumière Sublime®  

Sel ajal, kui mask näonahal mõjub, pakume massaaži kaelapiirkonnale ning käelabade ja käsivarte reflekspunktidele suunatud massaaži, mis aitab parandada ülakeha energiavoolu. 

*Hoolitsusele lisandub 10 min personaalseid nõuandeid ja soovitusi.

Guinot näohooldused

Prantsuse professionaalne kosmeetikasari Guinot põhineb looduslikel, ökoloogiliselt puhastel bioaktiivsetel taimse ja merelise päritoluga komponentidel. Nende saamiseks on kasutatud kaasaegseid meetodeid ning tehnoloogiaid, mida tõendab ISO 14000 sertifikaat.

Hydra Summum - sügavniisutav näohooldus
50 min
76€
95€
Broneeri

Avasta Guinot uus näohooldus  - sügavniisutav Hydra Summum, mis on loodud selleks, et tunneksid, kuidas Su nahk taasärkab ning on täis elujõudu. Guinot uus näohooldus ühendab hoolikalt valitud tipptasemel tehnoloogiaid ja luksuslike koostisosi Kõrgelt kontsentreeritud hüaluroonhappe koostisega on Hydra Summum avanud uue ajastu nahahoolduses. See täidab ja silub nahka niiskusega, nagu "täitesüst," pakkudes intensiivset niisutust seestpoolt ja andes nahale täiuslikkuse ning särava ja noorusliku jume.

 Tunne rikkalikku, sametist tekstuuri, mis mähib ja hellitab sinu nahka, taastades seda seestpoolt.

Kingi endale vääriline luksus!

ÉQUILIBRE PURETÉ näonahka puhastav näohooldus
40 min
65 €
Broneeri

Guinot uus nahka tasakaalustav ja puhastav näohooldus on kiire ja tõhus! Naha pinnalt ebatäiuste puhastamiseks mõeldud näohooldus eemaldab kõik ebapuhtused, surnud naharakkud ja komedoonid ning eemaldab läike. 

Soojusefektiga ensüümkoorija eemaldab surnud rakud, mis ummistavad nahka ja poore, samas aktiivne koorimine soodustab naharakkude uuenemist. Selle hoolduse Aaloe Veera sisaldusega mask näonahale puhastab ja tasakaalustab rasust nahka ning seda kuivatamata. Hoolduse aktiivseim toode seerum Acnilogic tasakaalustab rasu tootmist, võitleb vistrike tekkimise vastu ja ahendab suuri poore. Tulemusena nahk on puhtam, siledam ja säravalt kaunis!

Age Summum näohooldus
60 min
95 €
Broneeri

Guinot’ luksuslik vananemisvastane näohoolitsus Age Summum koosneb eksklusiivsest Kobido-võtetega massaažist ja võimsatest toimeainetest: puhas C-vitamiin, Pro-kollageen ja 56 toimeainega kompleks, mis sihivad kõikide vananemisilmingute vastu.

Juba pärast esimest hoolitsust on nahk silmnähtavalt siledam, kirkam ja rohkem pingul. Sa näed, kuidas hoolitsus on avaldanud positiivset mõju kortsudele, veninud nahale, tuhmile jumele ja pigmendilaikudele. Naha toonus tõuseb ja nägu näeb noorem välja. Mõttekas on võtta kolme hoolitsuse kuur, sest tulemused tõestavad: kortsude sügavus väheneb kuni 39,7% ja naha pingsus tõuseb kuni 48,7%! 

Hydra Peel PH nahka uuendav ja ebatäiuseid korrigeeriv näohooldus
45 min
80 €
Broneeri

Tegemist on nahasõbraliku alternatiiviga esteetilise meditsiini valdkonda kuuluvale keemilisele koorimisele. Hydra Peel PH näohoolitsus silub kortse, vähendab vananemisilminguid ja pigmendilaike ning ühtlustab nahatooni. Märgatavaid tulemusi on näha juba pärast esimest hoolitsust - seda tänu naha uuenemist stimuleerivale fütiinhappele.

Koorimise järel hellitab kosmeetik nahka lõõgastava näomassaažiga. Massaažiks kasutatav seerum sisaldab naharakkude ainevahetust stimuleerivat toimeainet - dermostimuliini. Hoolitsus lõpeb jahutava näomaskiga, mis niisutab ja pehmendab nahka, muutes selle värskeks ja säravaks.

Lift Summum täiuslikku pinguldust pakkuv näohooldus
50min
95 €
Broneeri

Selle hoolitsuse käigus saavad väga põhjaliku tähelepanu ja värskenduse näo-, kaela- ja dekolteenahk. Spetsiaalselt Lift Summumi jaoks on välja töötatud massaaž, millel on nahka “tõstev” toime, mis vormib näokontuuri ja pinguldab nahka. Tänu C-vitamiiniga seerumile on naha pind siledam ja kortsud vähem märgatavad.

Hoolitsuse lõpus kantakse nahale kaks erinevat hüaluroonhappega efektmaski - üks näole ja teine dekolteele. Maskid täidavad naha niiskusega ja taastavad selle ilusa sära. Tulemuseks on pinguldatud, värskem ja säravam nägu-, kael- ja dekoltee juba pärast esimest hoolitsust!

Guinot’ noorendavad näohooldused Hydraderme aparaadiga
60 min
69 €
Broneeri

Avasta Guinot’ innovaatiline näohoolitsus, mis on tõeliselt tõhus ja nahasõbralik alternatiiv esteetilisele meditsiinile! Kauni naha saladus peitub selle niiskustasakaalus, toonuses ja tekstuuris. Aeg ja keskkond jätavad paratamatult oma jälje igale nahale, muutes selle õhemaks, kuivemaks ja kortsuliseks.

Me ei saa võidelda aja ja selle mõju vastu, kuid saame aeglustada naha vananemise ilmingute avaldumist. Guinot’ noorendavad näohoolitsused Hydraderme aparaadiga aitavad hoida naha noorusliku ja kaunina. Vali endale sobivaim või konsulteeri meie spetsialistiga!

Guinot klassikalised näohooldused

Kosmeetiku juurde tulek on eriline aeg igale naisele. Aeg ainult Sulle. Pole probleeme, küsimusi ega toimetusi. Lihtsalt heida pikali, naudi lõõgastust ja täit tähelepanu, mille tulemuseks on kaunim nahk, säravam jume ja nooruslikum välimus.

Hydraclean 
30 min
45 €
Broneeri

Hydraclean on Guinot’ näonahka sügavpuhastav hoolitsus, mis pakub korraga põhjalikku puhastust ning säravat jumet. Tänu efektiivsete toimeainete (salitsüülhape, lipatsiid, allantoiin ning patenteeritud elektroodi Thermoclean®) koostoimele muutub nahk kauniks ja säravaks kõigest 30 minutiga. Thermoclean® meeldiva soojuse mõjul vallandub liigse rasu ja jääkainete väljutamine nahast.

Värskendav näohooldus
30 min
40 €
Broneeri

Värskendav näohoolitsus sobib nii naistele kui meestele, noortele ja vanematele! Kiire ja efektiivse hoolitsuse käigus kooritakse põhjalikult Su nägu ning kantakse nahale spetsiaalselt Sinu nahatüübile sobilik mask. Mask tasakaalustab ja taastab naha vajadused. Hoolitsuse lõpetab spetsiaalne näo- ja silmaümbruskreem. Tulemuseks on nahk, mis pakatab elujõust ja värskusest!

Niisutav näohooldus
45 min
49 €
Broneeri

Sageli ei pane me tähelegi, kui kuiv on meie nahk. Niisutav näohoolitsus on tõeliselt nauditav kümblus nahale, mis loodud just naha intensiivseks turgutamiseks. Hoolitsus algab õrna puhastuse ja koorimisega, millele järgneb lõõgastav massaaž koos niisutavate ainetega. Nahale kantav mask on tõeline “niiskusevann”, küllastades nahka looduslike niisutavate ainetega. Hoolitsuse lõpus pannakse näole kreem, mis tagab mugavustunde kogu päevaks.

Guinot’ noorendavad näohooldused Hydraderme aparaadiga

Avasta Guinot’ innovaatiline näohoolitsus, mis on tõeliselt tõhus ja nahasõbralik alternatiiv esteetilisele meditsiinile! Kauni naha saladus peitub selle niiskustasakaalus, toonuses ja tekstuuris. Aeg ja keskkond jätavad paratamatult oma jälje igale nahale, muutes selle õhemaks, kuivemaks ja kortsuliseks.

Hydraderm Age Logic
60 min
80 €
Broneeri

Tegemist on luksusliku ja väga tõhusalt noorendava hoolitsusega, mille teeb eriliseks asjaolu, et tootena kasutatakse ka spetsiaalset seerumgeeli ATF-ga. See pöörab ümber naha “vananemise loogika”. Lisaks näole saavad rohke tähelepanu osaliseks ka silmaümbruse, kaela ja dekoltee piirkonnad. Hoolitsus koosneb lõõgastavast massaažist, efektiivsest maskist ja niisutusest, mis taastab naha nooruslikkuse ja kauni sära.

Hydra Lift näokontuuri tõstev hooldus näole
60 min
75 €
Broneeri

Seni toimisid pinguldavad näohooldused vaid naha struktuurile, taastades epidermise võrgustiku ning pinguldades pärisnahka. Hydra Lift on aga tõeline nooruse revolutsioon ja fitness näolihastele, sest stimuleerib lihaseid maheda vooluga, andes neile niiviisi ilusa toonuse. See omakorda tõstab näojooni, mille tulemusena on nägu ning nahk rohkem pingul, näevad nooremad ja värskemad välja. Hydra Lift kingib Sulle särava jume ning noorusliku näokontuuri!

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!