Ava menüü

Tervisekeskus

Tervisekeskus

Õe vastuvõtt
3 €

Õe vastuvõtt

EKG
10 €

Elektrokardiograafia võimaldab hinnata südame seisundit rahu olukorras

Vereanalüüs
10 €

Kolesterooli mõõtmine. Vereanalüüs võetakse sõrmest ja vastuse saame mõne minuti jooksul.

Valgusravi
8 €

Bioptron valgusravis kasutataksepolariseeritud valguskiirte stimuleerimaks organismi enese bioloogilisi protsesse. Protseduur avaldab positiivset ja samas õrna mõju organismi regenereerimisvõimele. Kasutatavad valguslained ei ole ultraviolett koostisega. Valgusravi on näidustatud paljude nahaprobleemide, sealhulgas allergiliste ja bakteriaalsete nahapõletike korral. Valgusravi soodustab haavade ja haavandite paranemist ning on eriti soositud laste ja eakate patsientide ravis.

Laserravi
11 €

Ainult arsti soovitusel. Arst valib Sulle õige ravimeetodi sõltuvalt kaebustest, haiguse kulust, diagnoosist.

Keha rasvaprotsendi mõõtmine
4 €

Lihtne, kiire ja mugav meetod keha rasvasisalduse määramiseks bioimpedantsmõõturi abil. Rasvaprotsendi alusel saab hinnata, kui palju Su kehakaalust moodustab rasvkude, milline on kehamassi indeks ning kuidas need näitajad muutuvad treeningute ja kehakaalu langetamise käigus.

Inhalatsioon
8 €

Krooniliste või ägedate hingamisteede haiguste ravimiseks kasutame rögalahtistavaid, põletikku ravivaid, niisutavaid või hingamisteid laiendavaid inhalaatoreid. Inhalatsiooniaparaat töötab tõhusal põhimõttel: ravimi lahus pihustatakse nii peeneteks osakesteks, et koos sissehingatava õhuga jõuab ravim hingamisteedesse. Seal avaldab see limaskestadele soovitud toimet.

Kõrvaküünlad
10 €

Kõrvaküünalde toime põhineb põlemisel ja need soodustavad inimese energiaringlust. Küünlad on valmistatud kärjevaha, taruvaiku, eeterlikke õlisid ja ravimtaimi sisaldavast puuvillakiust. Kõrvaküünlad laiendavad soojuse toimel veresooni ja ergutavad lokaalset vereringet, puhastavad kõrva vaigust, eemaldavad kõrvast kohina ja mõjuvad rahustavalt kesknärvisüsteemile.

Näidustused: närvilisus, unetus, stress, peavalu, külmetushaigused, kõrvade kumisemine.

Vastunäidustused: keskkõrvapõletik, kuulmekäigu turse, kuulmekile vigastus, meetoodete allergia.

Venituspink
15 min
8 €
Soolakamber
40 min
9 €

Soolaravi kasutatakse eelkõige krooniliste hingamisteede haiguste, sealhulgas astma, kroonilise bronhiidi, kroonilise põskkoopapõletiku, kroonilise nohu, kroonilise kurgumandlite ja/või neelupõletike raviks. Samuti sobib soolaravi suitsetajatele, suitsetamisest loobujatele ja tolmuse töö tegijatele. Vastunäidustatud neerupuudulikkuse korral.

Soolakamber lastele
30 min
4 €

Laste puhul on soolaravi väga soodustatud ja tõhus meetod, kuidas ravida lastel sagedasti esinevaid kroonilisi hingamisteede haigusi - astmat, bronhiiti või põskkoopapõletikku, nohu, kurgumandlite ja/või neelupõletikku. Vastunäidustatud neerupuudulikkuse korral.

Massaaž vesivoodil
15 min
8 €

Kui Sa naudid soojust, vett ja massaaži, siis on see hoolitsus täpselt Sulle! Kogu massaaž toimub vesimadratsil, mis tekitab väga huvitava ja lõõgastava kaalutu oleku tunde. Seda, kas soovid nautida hoolitsust leebe hellituse või intensiivse massaažina, saad valida ise.

 

Valida saab viie erineva programmi vahel:

•                   kogu keha programm;

•                   programm seljale ja õlavöötmele;

•                   programm jalgadele ja puusadele;

•                   programm õlavöötmele;

•                   programm alaseljale, nimmepiirkonnale, istmikule.

Magneesiumiga jalavann
Venituspink
15 min
8 €
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!