Päevaspaa

Hetk iseendale

Leia hetk iseendale ja astu välja argipäevast! Tule ja kosuta end täielikult uuenenud Kalev Spas. See päevaspaa sobib kiire elustiiliga inimesele ja aitab juba mõnetunnise lõõgastumise järel end taas mõnusasti tunda. Aega pole kunagi piisavalt, seda tuleb lihtsalt võtta. Päev algab uue luksusliku Sauna-Oaasi ja populaarse Kalev Spa Veekeskuse külastusega ning sellele järgneb lõõgastav poole tunnine massaaž salongis ILU & TERVIS. Pakett sobib kasutamiseks või kingituseks nii mehele kui naisele. Lisaks on peale veekeskuse ja hoolitsuste nautlemist võimalus külastada restorani Allee ning sel päeval kehtib Sulle -10% allahindlus. Võta kaasa vaid ujumisriided ja naudi päeva!

Hind
35 €

Lõõgastu ja naudi

Kui tunned, et vajad kingitust iseendale või heale sõbrale, siis siin on sulle idee! Pannes kokku meie populaarsemad teenused, saame võrratu koosluse, mis rõõmustab igaüht. Alusta päeva täiskasvanutele mõeldud sauna- ja lõõgastusalal Sauna-Oaasis ja veekeskuses ja suundu edasi salongi ILU & TERVIS. Mõnus Guinot näohoolitsus laseb Sul täielikult end minema kanda ja tõusta juba mõnusalt niisutatud nahaga. Küüntehoolitsus on tase omaette - see on teostatud professionaalide poolt ja tulemus püsib kaua! Lisaks on peale veekeskuse ja hoolitsuste nautlemist võimalus külastada restorani Allee ning sel päeval kehtib Sulle -10% allahindlus. Võta kaasa vaid ujumisriided ja naudi päeva!

Hind
75 €

Täiuslik kehahoolitsus

Me peame oma keha eest hoolitsema ja sellele ka puhkust andma. Selleks oleme välja töötanud erilise päevaspaa, mis algab täiskasvanutele mõeldud sauna- ja lõõgastusalal Sauna-Oaasis ja veekeskuses ning jätkub kehahoolitsusega salongis ILU & TERVIS koos ainulaadse kehakoorijaga, loodusliku käsnkõrvitsa kiuga, mida tuntakse juba iidsetest aegadest. Käsnkõrvitsa kiud pehmendavad ja sügavpuhastavad nahka, koorides seda õrnalt ja muutes koorimise meeldivaks ja tõhusaks. Koorimisele järgnev lõõgastav ja stressi maandav massaaž PINO mandliõliga.

Hind
52 €
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!