Päevaspaa

Bali saare unelm

Naudi ilurituaali, mis on justkui minipuhkus Bali saarel, ühendades endas keha ja meeli paitava lõõgastuse privaatses Sauna-Oaasis ja tõeliselt turgutava näohoolduse, mida viiakse läbi erilise, Bali saarelt pärineva massaažitehnika- ja orgaaniliste näohooldustoodetega.

Hind
99 €

Rännak troopikasse

Rännak troopikasse ilma passita võib alata! Naudi käesolevat hetke ning unustada argimured, hellita oma meeli ja keha ning koge troopilist soojust!

Päev algab luksusliku, kuid samas hubase Sauna-Oaasi ja hinnatud Kalev Spa veekeskuse külastusega ning sellele järgneb lõõgastav Cinq Mondes Bali massaažirituaal salongis Ilu & Tervis, mille jooksul saad nautida mõnusaid venitusi ning Tai massaaži õrnalt nahka siluvat tehnikat.

Hind
94 €

Idamaine lõõgastus

Naudi troopilist soojust ja idamaistest rituaalidest inspireeritud hooldusi, mis rahustavad keha ja vaimu, rakendades Põhja-Aafrika traditsioonilisi ja sügavuti lõdvestavaid massaažitehnikaid. Lõõgastusi täis päeva lõpetab 2-käiguline maitseelamus restoranis Allee koos tervitusjoogiga.

Hind
167 €

Hingele pai

Oleme loonud päevaspaa, milles pakutu viib Sinu meeled rändama, andes võimaluse vaadata enesesse ning juhib mõtted eemale igapäevamelust.

Hind
95 €

Hetk iseendale

Leia hetk iseendale ja astu välja argipäevast!
Tule ja kosuta end täielikult uuenenud Kalev Spa's.

Päevaspaa sobib kiire elustiiliga inimesele ja aitab juba mõnetunnise lõõgastumise järel end taas mõnusasti tunda.

Hind
45 €

Päevaspaa meestele: Juukselõikus ja massaaž

Meestele mõeldud pakett aitab ühendada meeldiva vajalikuga!

Hind
46 €

Täiuslik kehahoolitsus

Me peame oma keha eest hoolitsema ja sellele ka puhkust andma. Selleks oleme välja töötanud erilise päevaspaa!

Hind
59 €

Aeg teile kahele

Eriti mõnus päevaspaa, mis viib puhkuselainele ning paneb unustama igapäevased rutiinsed tegemised-toimetused. Eriti tore on, et seda kõike saab nautida kahekesi!

Hind
120 €

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!