Ava menüü

Kingiideed

Kingiideed kolleegidele

Need jõulud tulevad teisiti. Kuigi suuremad jõulupeod ja talvised üritused tuleb sel aastal edasi lükata, on oma töötajate meelespidamine oluline ja ilmselt hinnatum kui kunagi varem. Meie Kalev Spa’s peame lugu kvaliteetsest puhkusest ning eriti sellisel segasel ajal. Pea oma töötajat meeles ning kingi talle jõuludeks tore puhkehetk perega või toeta kolleegide aktiivsust, sest me kõik teame, et tervis algab treeningust!

Veekeskuse 3h perepilet - kingitus töötaja jõulukotti. Asendab tänasel päeval nii suurte kui ka laste jõulupidusid ning kingib rõõmu kogu perele.

Veekeskuse pääse 3h ühele või kahele - kingitus, mis võimaldab lõõgastuda hallist argipäevast. Sobib kingikotti igale vanusele.

Spordiklubi 3h pääse - liikumist ja tervislikku eluviisi motiveeriv kingitus.

Majutuspakett Unistuste linnapuhkus – premeeri heade tulemuste eest oma häid töötajaid unustamatu puhkuseelamusega.

Majutuspakett koos loova töötoaga 10-le - Hea võimalus koos väiksema seltskonnaga ühiselt puhata ja osaleda toredas loovas töötoas. 

Majutuspakett koos aktiskulptuuri modelleerimisega Tauno Kangro stuudios 10-le - põnevas töötoas saate seltskonnaga modelleerida aktiskulptuuri, ühiselt aega veeta ning hiljem lõõgastuda Kalev Spa hotellis

Suurema koguse puhul võite võtta ühendust ka meie müügijuhiga meeli.eelmaa@kalevspa.ee

Korralda oma meeskonnale või sõpruskonnale meeldejääv õhtusöök või üritus Allee restoranis. Restorani ruumi sopilisus loob hea võimaluse, et üheaegselt saaks restoranis meeldivalt aega veeta erinevad seltskonnad.

Personaalse pakkumise saamiseks võtke palun ühendust meie restorani müügijuhiga Viktoria.Balinova-Hirvela@kalevspa.ee.

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!