Uudised

Kalev Spa taasavab pärast põhjalikku ja kogu maja läbivat uuendusprojekti veekeskuse ja spordiklubi 2019. aasta märtsis

Kalev Spa annab teada, et põhjalike renoveerimistööde lõpetamise ning veekeskuse ja spordiklubi taasavamise tähtajaks on 2019. aasta märts.

Avamistähtaeg pikenes võrreldes algselt planeerituga seetõttu, et tööde käigus ilmnes hoone osade ehituskonstruktsioonide oodatust halvem seisukord. Sellest tulenevalt oli vaja teha uusi ekspertiise ja põhiprojekti muudatusi, millised tõid kaasa täiendava ajakulu.

Praeguseks hetkeks on peatöövõtja AS Oma Ehitaja alustanud kogu majas aktiivse ehitustegevusega.

Renoveerimise- ja ehitusprojekti käigus uuendatakse põhjalikult kogu veekeskust, mis saab täielikult uue näo alates riietusruumidest kuni basseinideni. Veekeskusesse lisandub uusi atraktsioone, lõõgastusbassein, saunasid ja mullivanne, renoveeritakse täielikult laste treeningu- ja vesiaeroobikabasseinid ning lastebassein kõige pisematele.

Sportlastele ja harrastusujujatele säilivad täies mahus ja hiilguses nii populaarne 50-meetrine bassein ja Eesti ainsad hüppetornid.  Täiesti uue teenusena avatakse vaikne spaa- ja lõõgastusala. Veekeskuse sisse ehitatakse osaline vahekorrus, kuhu rajatakse uued ja avarad spordiklubi ruumid. Uuendatakse kogu ventilatsioonisüsteem, kõik torustikud ja elektrivõrk.

Ehituse käigus lisandub hotelli 22 uut vanalinna-ja pargivaatega superior-klassi tuba. Atraktiivust lisab uus ja avar, väga huvitava menüüga restoran koos väliterrassi ning panoraamvaatega Kanutiaia parki, mis peale valmimist ootab einestama ka linnarahvast. Tuntud kvaliteediga ilu- ja heaolukeskus saab majas privaatse ning hubase keskkonna hotelli südames.

Kuna kogu projekt on esialgsest planeeritud mahust tunduvalt suuremaks kasvanud, siis investeerime meie klientide heaoluks Kalev Spa uuendamisse umbes 11 miljonit eurot.

Remondiperioodi jooksul on meie külalistel endiselt võimalik nautida puhkust juba täielikult renoveeritud mugavates hotellitubades. Maitseelamusi pakub a la carterestoran Linda ning ilukeskuses on parim valik massaaže ja erinevaid näo- ning kehahooldusi.

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!