Uudised

Ametlik teade 14.05.2020

Veekeskus ja spordiklubi

Veekeskus ja spordiklubi avatakse taas esmaspäeval, 18. mail!

Lahtiolekuajad: E-R 12.00-21.00; L-P 10.00-21.00. Piletite müük ja sissepääs kuni 19.30.

Kehtib erihinnakiri!

Avatud on 50-meetrine bassein. Sauna-Oaas, liutorud ja lõõgastusalad jäävad esialgu suletuks (avatakse 01.06!). Spordiklubis toimuvad suvised välitreeningud veekeskuse päikeseterrasil ja tunnid vesiaeroobikabasseinis ning treenida saab ka jõusaalis.

Veekeskuse ja spordiklubi kuu- ja mitmekorrateenused avatakse/pikendatakse vastavalt sulgemisperioodi võrra alates veekeskuse täielikust avamisest. Meiega eraldi sellega seoses ühendust võtma ei pea. Kui on soovi teenust kasutada alates 18.05, palume kirjutada aadressil terje.klaassen@kalevspa.ee.

VIP-lepingud avame samuti hetkel soovi korral - palume kirjutada jekaterina.kutserova@kalevspa.ee.

Üldkontakt: waterpark@kalevspa.ee. Palume arvestada, et kirjadele vastamine võib võtta tavapärasest kauem aega.

Restoran Allee

Kui tahad vaheldust kodus einestamisele, siis meie suveterrassil saad nüüd nautida kergemaid roogasid ning värskendavat joogipoolist. Seda kõike muidugi ohutult nii teile, kui meile. Restoran on avatud N-P 12-20. Soovi korral saab toitu ka kaasa tellida. Tutvu suvemenüüga!

Salong Ilu & Tervis

Salong Ilu & Tervis on külastajatele avatud! Vaata teenuste valikut ning vabu aegu Kalev Spa Facebook'i lehelt. Jälgime hoolikalt kõiki Terviseameti nõudeid ning meie töötajad kannavad alati kaitsemaske ja võimalusel kindaid, sama palume teha ka kõikidel meie külalistel. Peale iga kliendi külastust puhastame ruumid ning tööpinnad.
Praegu kehtib mitmetele Ilu & Tervis teenustele e-poes soodustus -25%! Nii saad oma lähedasi kontaktivabalt üllatada ja kinkekaardi otse e-mailile saata!

Hotell

Anname teada, et Kalev Spa hotell on külastajatele taas avatud alates 15.05, jälgime kõiki Terviseameti nõudmisi ja soovitusi, et tagada oma töötajate ja hotellikülastajate turvalisus. Vastame kõikidele hotelli broneeringutega seotud küsimustele e-maili teel kalevspa@kalevspa.ee.

E-pood ja kinkekaardid

Ohtult on võimalik meie teenuseid soetada kinkekaardina läbi e-poe (kehtivusaeg teenustele 6 kuud ja rahalised kinekaardid 12 kuud).

Alates valitsuse poolt kehtestatud eriolukorra lõppemisest, mis lubab inimestel taas külastada spaasid ja spordiklubisid, pikendab Kalev Spa kinkekaartide kehtivusaegu 6 kuud (teenuse kinkekaardid) ja 12 kuud (rahalised kinkekaardid). Pikendatakse ainult neid kinkekaarte, mis olid realiseerimata eriolukorra väljakuulutamise hetkel 14.03.2020. Aegunud kinkekaartide pikendamiseks palume kirjutada vilja.tuisk@kalevspa.ee.

Jälgige meid sotsiaalmeedias või läbi kodulehe, sest sinna paneme alati kõige värskema info.

Loe ka: https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

Hoidke oma tervist!

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!