Uudised

Ametlik teadaanne 10.03

UUENDATUD! Seoses EV Valitsuse otsusega sulgeme 11.03-25.04.2021 Kalev Spa veekeskuse & spordiklubi ning restorani Allee. Hotell on suletud alates 15.03-25.04.2021. Salong Ilu & Tervis on avatud, kuid külastus tuleb kindlasti ette broneerida.

Kalev Spa veekeskus ja spordiklubi on külastajatele SULETUD ning veekeskuse ja spordiklubi kuu- ja mitmekorrateenused pikendatakse alates 11.03 vastavalt sulgemisperioodi võrra. Meiega eraldi sellega seoses ühendust võtma ei pea.

VIP-lepingud peatatakse kuni piirangute lõppemiseni. Küsimuste korral palume kirjutada jekaterina.kutserova@kalevspa.ee.

Salong Ilu & Tervis jääb avatuks, kuid oluline on teenus eelnevalt broneerida! Jälgime hoolikalt kõiki Terviseameti nõudeid ning meie töötajad kannavad alati kaitsemaske ja võimalusel kindaid ning sama palume teha ka kõikidel meie külalistel. Peale iga kliendi külastust puhastame ruumid ning tööpinnad. Broneerimiseks kirjuta wellness@kalevspa.ee.

E-pood ja kinkekaardid

Ohtult on võimalik meie teenuseid soetada kinkekaardina läbi e-poe (kehtivusaeg teenustele 6 kuud ja rahalised kinekaardid 12 kuud). Alates valitsuse poolt kehtestatud piirangute lõppemisest, mis lubab inimestel taas külastada spaasid ja spordiklubisid, pikendab Kalev Spa kinkekaartide kehtivusaegu 6 kuud (teenuse kinkekaardid) ja 12 kuud (rahalised kinkekaardid). Pikendatakse ainult neid kinkekaarte, mis olid realiseerimata 11.03.2021 seisuga. Aegunud kinkekaartide pikendamiseks palume kirjutada vilja.tuisk@kalevspa.ee.

Üldkontaktid

Palume arvestada, et kirjadele vastamine võib võtta tavapärasest kauem aega.

Jälgige meid sotsiaalmeedias või läbi kodulehe, sest sinna paneme alati kõige värskema info. Hoidke oma tervist ning ootame teid peagi taas Kalev Spa’sse!

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!