Uudised

Kalev Spa külastamine alates 1.11.2021

Visit Tallinna poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

 

EV Valitsuse korralduse kohaselt on alates 1.11.2021 teenusepakkujal kohustus tagada kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll. See tähendab, et Kalev Spa’d saavad külastada ainult vaktsineerimiskuuri läbinud ja COVID-19 haiguse läbi põdenud inimesed. COVID tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga. COVID tõendi peavad esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib alaealistele ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne Kalev Spa külastamist ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt!

Juhul kui 12-17 aastasele (kaasa arvatud) lapsele on väljastatud kooliõe poolt, kes on tervishoiuteenuse osutaja, negatiivse testi tõend kooliga seotud tegevustele ning selle tegemisest ei ole möödas rohkem kui 48 tundi, võib antud testi esitada ka Kalev Spa’sse tulles.

Terviseameti poolt kehtestatud seletuskirja kohaselt ei pea 12-17 aastased lapsed ja noored esitama vaktsineerimise või läbipõdemise tõendit sportimisel ja treenimisel.

Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust. Lähim apteek asub Viru Keskuses, testimiseks tuleb eelnevalt broneerida aeg -  https://www.apotheka.ee/teenused/enesetestimine/ või tel. +372 6101335

Võimalikult sujuvaks ja meeldivaks külastuseks palume tutvuda uute tingimustega.

Veekeskus & spordiklubi

Anname endast parima, et pakkuda jätkuvalt võimalust nautida kvaliteetset ja ohutut puhkust spaas. Lisaks soovime, et saaksid hoida oma tervislikku elustiili läbi treeningute ja aktiivse liikumise. Palun arvesta, et alates 1.11:

1. kontrollib vastuvõtt iga külastaja, sh 12-17-aastaste (kaasa arvatud), nakkusohutust. Esitada tuleb üks kolmest tõendist kas digitaalselt või väljaprinditud kujul + isikut tõendav dokument:

  • Immuniseerimise tõend (vaktsineerimiskuur läbitud)
  • COVID-19 läbipõdemise tõend
  • 12-17-aastased (kaasa arvatud) võivad esitada koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend, mis on tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt.

2. ajutiselt on suletud iseteeninduskassa – kõik kuu- ja mitmekorrateenuste ning VIP-lepingute omanikud saavad oma külastuskorra registreerida vastuvõtus

3. kui Sa ei soovi nakkusohutust tõendada või ei saa seda hetkel teha, kuid omad kehtivat periooditeenust, oleme valmis selle kehtivusaega pikendama 90-päeva ulatuses. Oma soovist kirjuta waterpark@kalevspa.ee. Ettemakstud teenuste eest raha ei tagastata

Hotell, restoran Allee ja salong Ilu & Tervis

Administratsioon kontrollib iga külastaja, sh 12-17-aastaste (kaasa arvatud), nakkusohutust. Esitada tuleb üks kolmest tõendist kas digitaalselt või väljaprinditud kujul + isikut tõendav dokument:

  • Immuniseerimise tõend (vaktsineerimiskuur läbitud)
  • COVID-19 läbipõdemise tõend
  • 12-17-aastased (kaasa arvatud) võivad esitada koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõendi, mis on tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt.

Ilusalongi külastades on oluline teenus eelnevalt broneerida! Jälgime hoolikalt kõiki Terviseameti nõudeid. Peale iga kliendi külastust puhastame ruumid ning tööpinnad. Broneerimiseks kirjuta wellness@kalevspa.ee.

Kalev Spa jätab endale õiguse keelduda teenuse osutamisest külastajale, kes ei esita saabumisel eelnimetatud dokumentidest ühtegi ja seejuures ettemakstud teenuste eest raha ei tagastata.

Üldkontaktid

 

Palume varuda kannatust ning mõistvat suhtumist, sest ettenähtud tõendite kontroll võib teenindust aeglustada ning tekkida võivad ka pikemad järjekorrad.  Maski kandmine on Kalev Spa üldkasutatavates ruumides kohustuslik, võimalusel hoia hajutatust.

Vaata ka https://www.kriis.ee/et/covid-19-toend-ja-selle-kasutamine.

Püsime terved!

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!