Uudised

Kalev Spa külastamine alates 09.08.2021

EV Valitsuse korralduse kohaselt on alates 09.08.2021 teenusepakkujal kohustus tagada kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll. See tähendab, et Kalev Spa’d saavad külastada vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed. Võimalikult sujuvaks ja meeldivaks külastuseks palume tutvuda uute tingimustega.

Veekeskus & spordiklubi

Anname endast parima, et pakkuda jätkuvalt võimalust nautida kvaliteetset ja ohutut puhkust spaas. Lisaks soovime, et saaksid hoida oma tervislikku elustiili läbi treeningute ja aktiivse liikumise. Palun arvesta, et alates 09.08:

1. kontrollib vastuvõtt iga külastaja, va alla 18-aastaste, nakkusohutust. Esitada tuleb üks kolmest tõendist kas digitaalselt või väljaprinditud kujul + isikut tõendav dokument:

  • Immuniseerimise tõend (vaktsineerimiskuur läbitud)
  • COVID-19 läbipõdemise tõend
  • COVID-19 negatiivse testi tõend

2. ajutiselt on suletud iseteeninduskassa – kõik kuu- ja mitmekorrateenuste ning VIP-lepingute omanikud saavad oma külastuskorra registreerida vastuvõtus

3. eeltoodud tõendite puudumisel on võimalik soetada vastuvõtust tasuline (5 € tk) isetestimiseks mõeldud kiirtest, millega nakkusohutust tõendada. Negatiivse testi tulemust arvestatakse 48 h

4. kui Sa ei soovi nakkusohutust tõendada või ei saa seda hetkel teha, kuid omad kehtivat periooditeenust, oleme valmis selle kehtivusaega pikendama 90-päeva ulatuses. Oma soovist kirjuta waterpark@kalevspa.ee. Ettemakstud teenuste eest raha ei tagastata

Hotell, restoran Allee ja salong Ilu & Tervis

Administratsioon kontrollib iga külastaja, va alla 18-aastaste, nakkusohutust. Esitada tuleb üks kolmest tõendist kas digitaalselt või väljaprinditud kujul + isikut tõendav dokument:

  • Immuniseerimise tõend (vaktsineerimiskuur läbitud)
  • COVID-19 läbipõdemise tõend
  • COVID-19 negatiivse testi tõend

Eeltoodud tõendite puudumisel on võimalik soetada vastuvõtust tasuline (5 € tk) isetestimiseks mõeldud kiirtest, millega nakkusohutust tõendada. Negatiivse testi tulemust arvestatakse 48 h

Ilusalongi külastades on oluline teenus eelnevalt broneerida! Jälgime hoolikalt kõiki Terviseameti nõudeid. Peale iga kliendi külastust puhastame ruumid ning tööpinnad. Broneerimiseks kirjuta wellness@kalevspa.ee.

Kalev Spa jätab endale õiguse keelduda teenuse osutamisest külastajale, kes ei esita saabumisel eelnimetatud dokumentidest ühtegi ja seejuures ettemakstud teenuste eest raha ei tagastata.

Üldkontaktid

 

Palume varuda kannatust ning mõistvat suhtumist, sest ettenähtud tõendite kontroll võib teenindust aeglustada ning tekkida võivad ka pikemad järjekorrad. Võimalusel hoia fuajees hajutatust ning soovitame tipptundidel kanda ka maski.

Vaata ka https://www.kriis.ee/et/covid-19-toend-ja-selle-kasutamine.

Püsime terved!

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!