Uudised

EVEA KAMPAANIA "Soovime sind teenindada!"

Oleme vapralt võidelnud peaaegu 2 aastat senitundmatu haigusega, meie jõuvarud on lõppemas. Kolmandat sulgemislainet väga paljud väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted enam üle ei elaks.

Selleks, et saaksime Sind teenindada ja jõulud tuleksid avatud, pakume Sulle soodustusi ja kingitusi, kui kaitsed end COVID-19 viiruse eest ajavahemikul 15. november 2021 kuni 31. jaanuar 2022 ning esitad soodustuse pakkujale sellel perioodil väljastatud immuniseerimistõendi.

Ainult Sinuga koos tegutsedes suudame hoida Eesti elu avatuna ja pakkuda Sulle kõiki neid suurepäraseid tooteid ja teenuseid, millega oled harjunud.

Samu soodustusi pakume suure tänutundega kõigile COVID-tõendit omavatele meditsiinitöötajatele, kes aitavad meid kõiki selles raskes võitluses tervise ja normaalse elu eest. Soodustuse õigust kinnitab ametitõend.

TUTVU SOODUSTUSTEGA

KAMPAANIA TINGIMUSED:

  • Soodustusega teenuse tarbimisel tuleb esitada kehtiv immuniseerimise tõend, mis on väljastatud perioodil 15. november 2021 – 31. jaanuar 2022, või tervishoiutöötaja ametitõend. Ka tervishoiutöötajatel peab olema kehtiv immuniseerimise või läbipõdemise tõend, sõltumata väljaandmise kuupäevast, kui see on nõutav konkreetse ettevõtte külastamiseks.
  • Kampaanias osalevad ettevõtted kujundavad oma pakkumisi iseseisvalt ning EVEA ei vastuta pakkumiste sisu eest.
  • Kampaania kestab 15.11.2021 - 31. 01.2022. Osalevatel ettevõtetel on õigus teha erisusi soodustuste pakkumisel teatud päevadel.
  • Vaktsineerimine on vabatahtlik ja tervishoiuteenuse pakkuja kohustus on teavitada inimest vaktsiini kui ravimi ohtudest ja kõrvaltoimetest.
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!