Kingiideed

Kingiideed kolleegidele

Kingi elamusi ja unustamatuid hetki! Meie Kalev Spa’s peame lugu kvaliteetsest puhkusest, magusast emotsioonist ja mõnusast lõõgastusest. Pea oma töötajat meeles ning kingi talle tore puhkehetk perega või toeta kolleegide aktiivsust, sest me kõik teame, et tervis algab treeningust!

Veekeskuse 3h perepilet - suurepärane kingitus töötajale või kolleegile, mis pakub rõõmu kogu perele.

Veekeskuse pääse 3h ühele või kahele - kingitus, mis võimaldab lõõgastuda hallist argipäevast. Sobib kingikotti igale vanusele.

Spordiklubi 3h pääse - liikumist ja tervislikku eluviisi motiveeriv kingitus.

Privaatsauna rent ürituseks kolleegidega või mõnusaks koosviibimiseks sõpradega. Kalev Spa privaatsaun on koht, mida saad kasutada täpselt nii, nagu kõige meelepärasem tundub.

Soovid koos kolleegidega lõõgastuda? Korralda oma meeskonnale või sõpruskonnale meeldejääv jõuluhõnguline koosviibimine Kalev Spa Sauna-Oaasis! Võtke meiega ühendust ariklient@kalevspa.ee või tel. +372 5301 7173.

Majutuspakett Unistuste linnapuhkus – premeeri heade tulemuste eest oma häid töötajaid unustamatu puhkuseelamusega või üllata äripartnerit.

Majutuspakett koos loova töötoaga 10-le - Hea võimalus koos väiksema seltskonnaga ühiselt puhata ja osaleda toredas loovas töötoas. 

Majutuspakett koos aktiskulptuuri modelleerimisega Tauno Kangro stuudios 10-le - põnevas töötoas saate seltskonnaga modelleerida aktiskulptuuri, ühiselt aega veeta ning hiljem lõõgastuda Kalev Spa hotellis

Soovite tulla suurema seltskonnaga? Sellisel juhul võtke meiega ühendust ariklient@kalevspa.ee või tel. +372 5301 7173

Korralda oma meeskonnale või sõpruskonnale meeldejääv õhtusöök või üritus Allee restoranis. Restorani ruumi sopilisus loob hea võimaluse, et üheaegselt saaks restoranis meeldivalt aega veeta erinevad seltskonnad.

Personaalse pakkumise saamiseks võtke palun ühendust meie restorani müügijuhiga kalevspa@kalevspa.ee