Spordiklubi

Spordiklubi

Head spordihuvilised!

Aasta alguses on lihtne anda lubadusi, et hakkan uuel aastal trennis käima, võtan kaalust alla jne, kuid paraku need lubadused jäävad tihti täitmata. Miks nii on ja mida teha, et trennis käimine saaks harjumuseks ning muutuks loomulikuks osaks meie elust?

Lähtuda võiks mõttest, et me treenime iseenda jaoks, seega peaks trenn tekitama hea tunde ja soovi seda ikka ja uuesti kogeda. Hea treening ei pea olema see kõige raskem. Hea trenn paneb piisavalt pingutama, kuid on jõukohane. Tihti loobutakse just seetõttu, et trennis saadud kogemus ei olnud ootustele vastav. Siinkohal on suur roll ka treeneril, kes oskab motiveerida ja harjutuste valikul juhendada. Seepärast soovitangi esimest korda trenni tulles nõu pidada personaaltreeneriga, kes aitab paika panna eesmärgid ja treeningstiilide valikus orienteeruda. Kui eesmärgi saavutamiseks on plaan koostatud, siis on lihtsam kujundada harjumust!

Kalev Spa on ennekõike tuntud oma 50 m basseini poolest, kuid basseini kohal teisel korrusel, asub avar ja stiilne spordiklubi koos jõusaali ning Body&Mind stuudioga. Meie spordiklubi on mõeldud inimestele, kes hindavad privaatsust, personaalset lähenemist ning naudivad treeninguid. Meil on kõik võimalused selleks, et aeg maha võtta ning treenida teadlikult, turvaliselt ning väikestes gruppides.

Kalev Spa jõusaalis on lisaks iseseisvale treeningule võimalus osa võtta jõusaali grupitreeningutest, mis toimuvad treeneri valvsa pilgu all ning annavad hea ülevaate erinevatest võimalustest, mida jõusaal pakub.

Veesõprade rõõmuks on lai valik erinevaid veetreeninguid nii suures, 50 m basseinis, kui ka spetsiaalses vesiaeroobika treeningbasseinis. Kas teate, mida kujutab endast näiteks AquaBox või Suppama treening? Tasub proovida - positiivne energialaeng ja hea tuju on garanteeritud!

Järjest rohkem inimesi on viimasel ajal pööranud nii öelda jooga-usku. Kiires elutempos ja muutusterohkel ajal on vaja midagi, mis aitaks aja maha võtta, sügavalt hinge tõmmata ja endasse süüvida. Meie spordiklubis on selleks Body&Mind stuudio, kus saab praktiseerida erinevaid joogastiile ning teisi rahulikke treeninguid, mis aitavad lisaks kehale turgutada ka vaimu.

Kui soovid lisaks saalitrennile ka ujuda või endale pisut luksust lubada, siis veekeskus ja Sauna-Oaas ootavad Sind.

Tee treenimine endale nauditavaks ja loo sellest meeldiv rutiin - meil on kõik võimalused selleks olemas!

Heti-Helen Rohtla
Spordiklubi peatreener

spordiklubi@kalevspa.ee

SEPTEMBRIST APRILLINI

Sügis - kevadhooajal

E-R 06.45-22.00
L ja P 09.00-22.00

(sissepääs E-P kuni 20.30)
MAIST AUGUSTINI

Suvehooajal

E-P 09.00-22.00

(sissepääs kuni 20.30)

Tunniplaan

Vaata tunniplaanist
järgmise treeningu infot

Broneeri koht
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!