Tutvumisteisipäevad

Meie järgmine Tutvumisteisipäev toimub 01.06.2021 ning on pühendatud Teile, armsad naised, ja kannab nime "Naiselikkuse saladuste õhtu".

See õhtu on ühtlasi nii praktiline kui ka teoreetiliselt avardav, pakkudes võimalust end välja elada DanceFlow ning Mandalatantsu treeningutes ning saada uusi vaatenurki ja teadmisi naiselikkuse ning suhete kohta ❤️

Tutvumisteisipäeva osavõtutasu on 5 € ning see sisaldab loengut, treeninguid ning Sauna-Oaasi külastust (tavahind al 29 €).

Ajakava:

  • 17.15-17.45 DanceFlow* -  Enn Meiesaar
  • 18.00-18.45 Vestlusõhtu teemal "Naiselikkuse saladused" - läbiviija Merliis Sulg**
  • 18.45-19.45 Mandalatants*** - Merliis Sulg
  • 19.45-... vaba aeg Sauna-Oaas'is

* DanceFlow on erinevatel tantsustiilidel põhinev positiivse energialaenguga treening, mida juhendab alati särav ja energiast pakatav Enn Meiesaar.

** Merliis Sulg on Mandalatantsu õpetaja, holistiline terapeut ja kraniosakraalteraapia praktik. Läbi eluliste õppetundide ja põnevate kursuste on ta kogunud inspiratsiooni ja omandanud tarkusi, kuidas oma hinge ja sisemaailma eest hoolitseda.

*** Mandalatants on iidne naiselik templitants, mis paneb voolama eluenergia, harmoniseerib ja vabastab võimalikest blokeeringutest. Naise vägi peitub tema ilus ning ühenduses teda ümbritsevaga - just seda õpetab tunnetama mandalatantsu praktika. Tantsitakse paljajalu, riietus olgu mugav - sobib nii pikk seelik, kui retuusid.

Mandalatantsust ning Merliisi tegemistest saad rohkem lugeda sunara.ee.

Naiselikkuse saladuste õhtut toetab Sinu Looduskosmeetika:


Rohkelt rõõmu liikumisest!

Broneerin

KKK

Kuidas saan osaleda?

Tutvumisteisipäevadel osalemiseks broneeri kindlasti igasse huvi pakkuvasse loengusse ja/või tundi endale koht, sest muidu võib juhtuda, et lihtsalt ei mahu treeningust osa võtma. 

Tule tutvumisteisipäevale ainult siis, kui tunned end täiesti tervena! Palun tutvu ka COVID-19 turvalisuse meetmetega Kalev Spa veekeskuses ning spordiklubis.

Pane end kirja SIIN.

Kohale tulles pöördu teenindaja poole, kes väljastab broneeringupileti(d), mis tuleb anda treenerile. Periooditeenuse omanikud saavad kasutada ka iseteeninduskassat.

Milline on osavõtutasu?

  1. Spordiklubi ja täisteenuse perioodipääsmete omanikud saavad treeninguid ja loenguid külastada oma pääsmega (Sauna-Oaasi saab osta lisaks erihinnaga 5 €)
  2. Võta kaasa e-poest ostetud spordiklubi kinkekaart ning lunasta see veekeskuse kassas (Sauna-Oaasi saab osta lisaks erihinnaga 5 €)
  3. Soeta kohapealt Tutvumisteisipäevaks pääse erihinnaga 5 € - eelduseks on broneering vähemalt ühte eritrenni või loengusse (broneerida võib ka kassas kohapeal vabade kohtade olemasolul)
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!