Treeni targalt!

TREENI TARGALT Kalev Spa Spordiklubis

TREENI TARGALT eriürituste raames on hea võimalus lähemalt tuttavaks saada meie spordiklubi treeneritega ja proovida erinevaid treeningstiile. Trennid on 30-45 min pikkused, nii et jõuab katsetada lausa mitmeid põnevaid tunde järjest. Toimuvad ka teemakohased loengud, mida viivad läbi Kalev Spa treenerid või külalisesinejad, kes on oma ala spetsialistid.

Selle hooaja esimene "Treeni targalt!" eriüritus leiab aset juba 21.09. Sinu eest hoolitsevad meie tublid treenerid Ketlin, Tarmo ja Peeter. Nende juhendamisel saad proovida vahvat kombotreeningut. Loengus jagatakse kasulikke näiteid ja soovitusi, kuidas treenimist targalt alustada ning mis rolli mängib mõttejõud Sinu trennirutiini juures.

Ajakava:

  • 17.30-18.20 Jumping® + jooga + jõutreening
  • 18.30-18.50 Vestlusring teemal ''Alusta treenimist targalt''
  • 19.00-19.50 Jumping® + jooga + jõutreening
  • 20.00-20.30 tutvumine jõusaali võimalustega - treener Tarmo
  • 20.30-22.30 lõõgastumine Sauna-Oaas’is ja veekeskuses

*kõikidele vestlusringis või eritreeningutes osalejatele kingitused! Täname koostööpartnereid:

 

                  

TREENI TARGALT ürituse ERIHIND AINULT - 5 € (sisaldab loengut, treeninguid, veekeskust ja Sauna-Oaasi; tavahind 29 €)

Võta sõber kaasa ja tule tutvu meie spordiklubiga! 
Rohkelt rõõmu liikumisest!
 

Broneerin

*soovi korral saab broneerida ka kirjutades spordiklubi@kalevspa.ee - saada meile oma ees- ja perekonnanimi ning info millistes treeningutes ja/või loengus osaleda tahaksid


Tulemas! Oktoober - Seenioride-eri

KKK

Kuidas saan osaleda?

Treeni targalt! üritusel osalemiseks broneeri kindlasti igasse huvi pakkuvasse loengusse ja/või tundi endale koht, sest muidu võib juhtuda, et lihtsalt ei mahu treeningust osa võtma.

Pane end kirja SIIN.

Kohale tulles pöördu teenindaja poole, kes väljastab broneeringupileti(d), mis tuleb anda treenerile.

Milline on osavõtutasu?

  1. Spordiklubi ja täisteenuse perioodipääsmete omanikud saavad treeninguid ja loenguid külastada oma pääsmega (Sauna-Oaasi saab osta lisaks erihinnaga 5 €)
  2. Võta kaasa e-poest ostetud spordiklubi kinkekaart ning lunasta see veekeskuse kassas (Sauna-Oaasi saab osta lisaks erihinnaga 5 €)
  3. Soeta kohapealt Treeni targalt! ürituse pääse erihinnaga 5 € - eelduseks on broneering vähemalt ühte eritrenni või loengusse (broneerida võib ka kassas kohapeal vabade kohtade olemasolul)

Tule eriüritusele ainult siis, kui tunned end täiesti tervena! Palume lahkelt märgata, et Kalev Spa teostab nakkusohutuse kontrolli (võimalik soetada ka kiirtest) - loe lähemalt.

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!