Välitreeningud

Välitreeningud toimuvad neli korda nädalas veekeskuse päikeseterrassil või Kanuti pargis. Oleme spetsiaalselt selleks koostanud kavad, et mõnusas tempos taas ühiselt trennilainele saada! Ära muretse kui pole vahepeal treeninud või kui tahaksid nüüd alustada. Meie trennitempo ja harjutused sobivad kõigile. Koos treenime ja koos motiveerime üksteist!

Esmaspäeviti kell 17.30 Toning (60 min) - treener Heti-Helen Rohtla

Teisipäeviti kell 18.00 Jooksutrenn (60 min) - treener Peeter Karask  

Kolmapäeviti kell 17.30 Kõht/Selg/Tuhar (45 min) - treener Heti-Helen Rohtla

Reedeti kell 17.30 Kõht/Selg/Tuhar (45 min) - treener Tarmo Rattassep

Broneeri 

 • Treeningutesse broneerimine toimub läbi kodulehe või e-maili spordiklubi@kalevspa.ee
 • Ühe treeningu hind on 6,75 € , kui ostad pääsme e-poest. Kohapealt ostes on treeningu hind 7.50 €
 • Vip-kliendile, spordiklubi ja täisteenuse omanikele on treeningud teenuse hinnas
 • Välitreeningud toimuvad päikeseterrassil, v.a. jooksutrenn, kuhu koguneme veekeskuse fuajees ja sealt liigume treeneriga koos edasi
 • Enne trenni algust palume võtta kassast rühmatreeningu pilet ja anda see treenerile
 • Treeningud toimuvad ainult ilusa ilmaga. Vihma korral jääb trenn ära ja sama piletiga saab iseseisvalt treenida jõusaalis
 • Treeningus saab osaleda maksimaalselt 9 inimest ja trenn toimub, kui registreerinud on vähemalt 2 inimest
 • Trenni toimumise kohta saab täpsemat infot 1 h varem telefonil +372 649 3370
 • Vabade kohtade olemasolul saab treeningu ajaks tasuta parkida veekeskuse esimeses reas olevatele Kalev Spa parkimiskohtadele - parkimispileti saab kassast!
 • Treeningul viibides palume järgida 2+2 reeglit!
 • Treeningmatid on kohapeal kasutamiseks olemas, kuid võimalusel soovitame kaasa võtta isiklik treeningmatt
 • Nii käte kui treeningvahendite jaoks on tagatud desinfitseerimisvahendid. Igal trennis osalejal on kohustus enne ja pärast treeningut kõik kasutatud vahendid puhastada

Treeningute kirjeldused

Toning on tempoka muusika saatel toimuv vaheldusrikas lihastreening, mis tõstab lihastoonust ja parandab kogu keha vormi. Tunnis kasutatakse erinevaid abivahendeid nagu stepipingid, hantlid, fitpallid, bosu-pallid ja kummilindid, mille abil treenitakse läbi kõik suuremad lihasgrupid. Tundi palume tulla treeningtossudes. Toning on jõukohane treening igaühele, sest treeningvahendite raskuse saab valida oma võimetele vastava.

Kõht/Selg/Tuhar treeningus saad maha raputada üleliigsed kilod, mis on kogunenud vöökohta ja trimmida pringimaks oma tuharalihaseid! Treening on keskmise intensiivsusega, kestab 45 minutit ja sobib igal tasemel harrastajatele. Pane jalga treeningtossud ja selga mugavad riided, mis võimaldavad vabalt liikuda. Lisaks heale tujule võta kindlasti kaasa ka veepudel!

Jooksutreeningus õpitakse erinevaid jooksutehnikaid ning tehakse erineva raskusastme ja intensiivsusega liikumisharjutusi arendades nii vastupidavust kui lihasjõudu. Treener Peeter annab nõu, kuidas jooksmisega algust teha - peamine rõhk on õige jooksutehnika ja erinevate jooksustiilide (mäkkejooks, intervalljooks, pikk distants) õppimisel. Trennid sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
Riietu soojalt ja sportlikult ning pane jalga ilmale vastavad jalanõud! Kindlasti tasub kaasa võtta ka veepudel, et janu kustutada!

Värskes õhus treenimine teeb tuju heaks!

Broneeri

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!