VIP-saun

SUVE ERIPAKKUMINE - 2h = 3h

Suvi, see on aeg, et veeta rohkem aega koos sõpradega! Broneeri VIP-sauna külastus kuni 15-le inimesele vahemikus 01.06-31.08.2024 ja lõõgastud sama hinna eest kauem.

Saunaõhtu sõpradega

Saunaõhtu koos sõpradega on ideaalne viis tähistada erilist sündmust – sünnipäeva poissmeeste õhtut, tüdrukuteõhtut või erilist sündmust koos lähedastega privaatses ja hubases keskkonnas. Tule ja loo unustamatuid mälestusi koos oma sõpradega!

VIP-saun e privaatsaun

Eelistad veekeskust külastades olla privaatsemas kohas, kus sõpradega juttu rääkida ja saunamõnusid nautida? VIP-saun ootab Sind! Või tahad koguneda sõpradega väikesele koosviibimisele õhtusel ajal, et end mõneks suuremaks peoks ette valmistada? Kalev Spa privaatsaun on koht, mida saad kasutada täpselt nii, nagu kõige meelepärasem tundub.

Laste sünnipäev VIP-saunas

Korralda oma lapsele meeldejääv sünnipäev Kalev Spa VIP-saunas!  Sauna peoruumis on suured nahkdiivanid, lauad, valamuga baarilett, LCD-teler, videoprojektor, suur riidekapp ja eraldi riietusruum. Sauna alal on Soome saun suure mullivanniga, viis dušši ja WC. Pange ennast proovile Suppama laual või veetke lõbusalt aega meie kogenud mängujuhi käe all erinevaid veemänge mängides.

Nimi*
E-post*
Telefon*
Teie päring või broneerimissoov
Paketi nimi
Please leave empty:

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!