Uudised

Kui tunned, et väljakutsetest on puudu!

JUBA 6.-7.august toimub järjekordne Ironman 70.3 võistlus.

IRONMAN Tallinna suursündmus on osa südasuvisest triatlonifestivalist pealinnas Tallinnas. Võistlusrajad kulgevad ajaloolise Tallinna vanalinna ümbruses ja läbi imelise Harjumaa looduse. Aeg panna end proovile ja võtta vastu ülim väljakutse. 

Mõtled IRONMAN 70.3 Tallinna osalemise peale, kuid ei tea, kust otsast alustada? Tule ja lihvi oma ujumistehnikat Kalev Spa ainulaadses 50-meetrises basseinis. Kui tunned, et üksinda treenimine ei ole sinu jaoks ja vajaksid grupi toetust, siis tule ja liitu Kalev Spa täiskasvanutele mõeldud ujumiskursustega, mis algavad juba 14.03! Rohkem infot ujumiskursuste kohta leiad SIIT 

Kalev Spal on hea meel toetada kahte Ironman 70.3 Hea Eeskuju Saadikut, Star FM saatejuht Andres Puuseppa ja laulja Nele-Liis Vaiksood, kes on võtnud ette selle teekonna ja osalevad triatlonil. Andres ja Nele-Liis lihvivad oma ujumistehnikat iga nädal meie kogenud treeneri Cevin Anders Siim käe all. Üheskoos on ikka kergem!

Tal on nüüd aega pisut rohkem kui 5 kuud, et end sportlikku vormi viia ja teha oma debüüt IRONMAN 70.3 Tallinna distantsil.

Kui ka SINA tunned, et tahaksid panna end proovile, siis registreeru juba TÄNA Ironman KODULEHE kaudu.

KÕIK ON VÕIMALIK!

 

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!