Ava menüü

Meist

Kalev Spa ajalugu

Kalev Spa on paik, kus kaasaja trendid ning mugavus kohtuvad läbi ajaloo kulgenud traditsioonide ning väärtustega.

Praeguse Kalev Spa veekeskuse eelkäijaks oli 1960. aastatel ehitatud Kalevi Ujula. Oma aja ühe silmapaistvaima, 50-meetrise basseiniga ujulakompleksi projekteeris toonane tipparhitekt Uno Tölpus 1950. aastatel. Ujula valmis lõplikult 1965. aastal. Kohe pärast avamist sai Kalevi Ujula hinnatud paigaks, kus peeti mitmeid olulisi rahvusvahelisi ujumisvõistlusi.

2005. aastal alustati ujula ümberehitustöödega moodsaks puhke- ja vabaajakeskuseks. Värske ilmega veekeskus avati 2006. aasta alguses. Uue hoonekompleksi projekteeris arhitekt Emil Urbel, sisekujundajaks oli Taavi Aunre. Oma valdkonna parimate spetsialistide käe all kasvas veekeskus märgatavalt: valmis 100-toaline hotell, restoran Linda, kohvikud, ilu- ja tervisekeskus ning spordiklubi.

Ümberehitatud ujula on jäänud Eesti ujujate peamiseks treeningkohaks tänaseni. Oma piirkonnas unikaalse 50-meetrise basseiniga ujulast sai juba siis üks Põhja-Eesti suuremaid veekeskusi koos meelierutavate atraktsioonide, lõdvestavate saunade ja veealust massaaži pakkuvate basseinidega.

Maailm muutub ja areneb aga pidevalt ning meie niisamuti. Pärast uuenduskuuri läbinud Kalev Spa avamist 2006. aasta hakul oleme järjepidevalt täiendanud ja uuendanud veekeskuse, saunade, numbritubade, fuajee ja ilusalongi kasutusmugavust ning kanname jätkuvalt hoolt, et meie külastajad saaksid igal hetkel nautida esteetilist interjööri ning maksimaalset lõõgastust kõikides kompleksi osades.

Põhjalikumad renoveerimistööd algasid hotellis taas 2017. aastal. Suuremahulise projekti käigus uuendati kogu veekeskust, lisandus atraktsioone, saunasid ja mullivanne. Säilis sportlaste ja harrastusujujate seas populaarne 50-meetrine bassein, täiesti uue teenusena avati vaikne spaa- ja lõõgastusala, Sauna-Oaas. Rajati uued ja avarad spordiklubi ruumid, laste sünnipäevatuba, ka ilu- ja heaolukeskus nimega Ilu ja Tervis sai privaatse ning hubase keskkonna otse hotelli südames.

Renoveerimisel uuendati kogu ventilatsioonisüsteem, kõik torustikud ja elektrivõrk. Ehituse käigus lisandus hotelli mitukümmend uut Superior klassi tuba. Oma uksed avas uhiuus, 100-kohaline restoran nimega Allee, kust avaneb suurepärane panoraamvaade Kanutiaia parki.

Oleme oma arendustöös alati lähtunud esmajoones kliendist. Peame kõige tähtsamaks oma klientide heaolu, mugavust ja turvalisust!

Kalev Spa missioon on rikastada tallinlaste ja linna külaliste lõõgastavat ja aktiivset puhkust läbi erinevate heaoluteenuste Tallinna südames asuvas avaras kaasaegses ning mugavaima asukohaga spaahotellis ja veekeskuses.

Kalev Spa visioon on olla populaarseim veekeskus tallinlastele ja esimene valik spaa- ja perepuhkuseks linna külalistele.

Tere tulemast Kalev Spa hotelli ja veekeskusesse - sellest saab Sinu uus traditsioon!

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!