Laste sünnipäevade info ja tingimused

Ava menüü

Laste sünnipäevade info ja tingimused

BRONEERIMINE JA TASUMINE

Laste sünnipäeva peo saab broneerida kirjutades e-maili pidu@kalevspa.ee või telefoni teel +372 649 3304. Eelnevalt palume tutvuda Kalev Spa poolt pakutud laste sünnipäevade pakettidega ja broneeringu tingimustega. Kirjutades meile palume täita broneeringu jaoks vajalikud andmed:

  • kuupäev
  • soovitav kellaaeg
  • sünnipäevalapse nimi ja vanus
  • tellija nimi
  • tellija andmed: telefoni number ja e-mail
  • paketi valik
  • toitlustuse lisatellimus
  • lisainfo.

Sünnipäevapakettidel on minimaalne grupi suurus 10 inimest (lapsed kohustuslik üks täiskasvanu saatja. Saatja, kes ei soovi veekeskuse teenust kasutada saab siseneda „saatja“ käepaela Iga 10 inimese kohta on alusel, tasuta. Käepaela saab veekeskuse vastuvõtust. Täiskasvanu saatja vastutab laste käitumise ja turvalisuse eest. Juhul, kui grupis on rohkem täiskasvanuid, siis neile rakendub paketi hind. vanuses 5-17). Lapse sünnipäeva pidamiseks on võimalus broneerida veekeskuse külastus koos toitlustusega või ilma. Kalev Spa kodulehel saab tutvuda laste sünnipäeva pakettidega. Sünnipäevapakett koos toitlustusega sisaldab lastetuba, kus külalised saavad olla privaatselt omaette. Lastetoas on väike köök, söögi- ja ka puhketsoon (mängimisala).

Riietumine toimub üld riietusruumis. Sünnipäevapakett ilma toitlustuseta ei sisalda lastetoa kasutamist. Kõikide sünnipäevapakettide ajaline piirang on kolm tundi. Laste peotuba mahutab 15-20 inimest. Laste sünnipäevapaketid sisaldavad lisateenused: mängujuhi teenust ja SUP treeningut treeneriga. Kogenud mängujuht viib 40 min jooksul läbi põnevaid veemänge. Enne mängu alustamist tuleb mängujuht lastele ise järgi sünnipäevatuppa.

Lapsevanematel palume kutsuda lapsed õigeks ajaks kokku. Mängujuhti teenust on võimalik tellida ainult nädalavahetuseti.

SUP treening on mänguline treening. SUP treener ootab kõiki lapsi 50m basseini juures.

Treener jagab lastele ujumisveste, mis on kohustuslikud kandmiseks treeningu ajal. Sissepääs toimub veekeskuse peauksest.

Arveldamine ja piletite saamine toimub veekeskuse vastuvõtus. Paketti hind sisaldab 3 tundi veekeskust ja lastetoa kasutamist vastavalt eelnevalt broneeritud ajale.

Aeg sisaldab riietumist ja pesemist. Broneerides laste sünnipäeva paketi koos toaga nõustute broneeringu tingimustega ja tubade käitumisreeglitega, samuti võtate enda peale kohustuse neid järgida.

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!