Ava menüü

Laste sünnipäevade info ja tingimused

Laste sünnipäevapeo saab broneerida täites broneeringuvormi, kirjutades e-maili aadressile pidu@kalevspa.ee või helistades +372 534 998 85 tööpäevadel E-R 09:00-15:00 vähemalt 3 tööpäeva enne soovitud kuupäeva. Eelnevalt palume tutvuda Kalev Spa poolt pakutud laste sünnipäevapakettidega ja broneeringu tingimustega.

E-maili teel tehtava broneeringu jaoks vajalikud andmed:

 • peo toimumise kuupäev
 • soovitav kellaaeg
 • sünnipäevalapse nimi ja vanus
 • tellija ees- ja perekonnanimi
 • tellija telefoninumber ja e-mail
 • valitud pakett
 • osalejate arv (koos sünnipäevalapsega)
 • lisatellimus toitlustusele

Sünnipäevapakettidel on minimaalne grupi suurus 10 last (lapsed vanuses 5-17). Sünnipäevapaketi kohta on arvestatud tasuta sissepääs kuni kahele täiskasvanud saatjale. Täiskasvanu saatja vastutab laste käitumise ja turvalisuse eest. Juhul, kui grupis on rohkem täiskasvanuid, siis neile rakendub paketi hind.

Sünnipäevapakett sisaldab 3h veekeskuse külastust koos broneeritava toaga (valikus on VIP saun või sünnipäevatuba), kus külalised saavad olla privaatselt omaette või broneeritakse laud veekeskuse kohviku üldalale. VIP saun ja sünnipäevatuba mahutavad kuni 20 last. Pidades sünnipäeva kohvikus tuleb arvestada maksimaalselt 10 istekohaga.

Laste sünnipäevatuppa ja ka veekeskuse kohvikusse pääseb veekeskuse kaudu. Sissepääs VIP sauna toimub hotelli poolt. Arveldamine ja piletite saamine toimub veekeskuse ja hotelli vastuvõtus vastavalt valitud ruumile. Külastuse aeg sisaldab riietumist ja pesemist.

Broneerimine ja tasumine

Peale päringu esitamist saadetakse kliendile 2 tööpäeva (48 h) jooksul tellimuse kinnitus ja ettemaksuarve (50% kogu tellimuse summast). Klient on kohustatud enne arve tasumist kontrollima, et andmed vastavad tellimusele. Ülejäänud tellimuse summa (k.a lisatellimused) tasutakse kohapeal sünnipäeva toimumise päeval sularahas või pangakaardiga. Juhul, kui ettemaks ei laeku Kalevi Veekeskus OÜ-le 2 tööpäeva jooksul alates broneeringu teostamisest, kustub broneering automaatselt.

Paketi maksumus sõltub osalejate arvust ning paketid on minimaalselt 10-le lapsele.

Broneerides laste sünnipäevapaketi nõustute broneeringu tingimustega ja kinnitate, et olete tutvunud külastajate meelespeaga.

Toitlustus

Kõik sünnipäevapaketid sisaldavad toitlustust. Sünnipäevalaua katab Kalev Spa restoran Allee. Soovi korral saab toitu juurde tellida sünnipäevamenüüst. Oma söökide ja jookide kaasatoomine ja tarbimine ei ole lubatud (oma tort on lubatud). Lisatellimus tuleb kinnitada hiljemalt 3 tööpäeva enne sünnipäeva toimumist. Tellimus tuleb edastada e-mailile pidu@kalevspa.ee või telefoni teel +372 534 998 85 (E-R 09:00-15:00).

Sünnipäeva ajal on võimalik osta juurde suupisteid ja jooke veekeskuse kohvikust. Tasumine toimub kohapeal sularahas või pangakaardiga.

Broneeringu muutmine või tühistamine

Broneeringu muudatustest või tühistamisest palume meile võimalikult kiiresti teada anda kirjutades e-maili aadressile pidu@kalevspa.ee või telefoni teel +372 534 998 85 (E-R 09:00-15:00).

Broneeringu tühistamise puhul pakume võimalust valida uus sobiv kuupäev ja kellaaeg sünnipäeva korraldamiseks kolme kuu jooksul.

Reeglid, mis kaasnevad broneeringu tühistamisega, kui ettemaks on tasutud:

 1. Broneeritud sünnipäeva saab tühistada ja kogu ettemaks tagastatakse 3 tööpäeva jooksul tellija arvelduskontole, kui tühistamisest teavitatakse vähemalt 10 tööpäeva ette.

 2. Broneeritud sünnipäeva saab tühistada ja 50% ettemaksust tagastatakse 3 tööpäeva jooksul tellija arvelduskontole, kui tühistamisest teavitatakse ette vähem kui 9 tööpäeva, aga mitte vähem kui 3 tööpäeva.

 3. Broneeritud sünnipäeva saab tühistada ja ettemaksu ei tagastata, kui tühistamisest teavitatakse ette vähem kui 3 tööpäeva.

Ettemaksu tagastamise soovist tuleb teada anda e-mailile pidu@kalevspa.ee (pealkiri: Tagasimakse; sisu: tellimuse nr, arvelduskonto ja selle omaniku nimi).

Nimi*
Sünnipäevalapse nimi ja vanus
E-post*
Telefon*
Soovitud kuupäev*
Soovitud sünnipäeva pidamise koht *
Lisainformatsioon
Paketi nimi
Please leave empty:

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!