Uudised

Jõuluootus Kalev Spas

Iga-aastane kingiralli on täistuuridel käima läinud ning jõuluvana kingikott ootab täitmist. Mida siis ikkagi kinkida vanavanematele, kellel kõik olemas, onupojale, kallimale või armsale emale?

Tarbimise ajastul võiks asjade asemel poetada kingikotti hoopis mõnusaid hetki ja meeldejäävaid emotsioone, mis veel kuid hiljem kingisaajal naeratuse näole toovad. Värskelt renoveeritud Kalev Spa'st leiad midagi erilist igale pereliikmele.

Vaata, mida põnevat pakub Kalev Spa E-POOD sellel aastal.

Kalev Spa külastamine alates 1.11.2021

Visit Tallinna poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

 

EV Valitsuse korralduse kohaselt on alates 1.11.2021 teenusepakkujal kohustus tagada kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll. See tähendab, et Kalev Spa’d saavad külastada ainult vaktsineerimiskuuri läbinud ja COVID-19 haiguse läbi põdenud inimesed. COVID tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga. COVID tõendi peavad esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib alaealistele ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne Kalev Spa külastamist ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt!

Juhul kui 12-17 aastasele (kaasa arvatud) lapsele on väljastatud kooliõe poolt, kes on tervishoiuteenuse osutaja, negatiivse testi tõend kooliga seotud tegevustele ning selle tegemisest ei ole möödas rohkem kui 48 tundi, võib antud testi esitada ka Kalev Spa’sse tulles.

Terviseameti poolt kehtestatud seletuskirja kohaselt ei pea 12-17 aastased lapsed ja noored esitama vaktsineerimise või läbipõdemise tõendit sportimisel ja treenimisel.

Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust. Lähim apteek asub Viru Keskuses, testimiseks tuleb eelnevalt broneerida aeg -  https://www.apotheka.ee/teenused/enesetestimine/ või tel. +372 6101335

Võimalikult sujuvaks ja meeldivaks külastuseks palume tutvuda uute tingimustega.

31.05 taasavame Kalev Spa Hotell & Veekeskuse

Alates esmaspäevast, 31. maist, on taas avatud veekeskus, sh lõõgastusbasseinid, mullivannid ja saunad ning spordiklubi jõusaal ja rühmatreeningud.

Lahtiolekuajad: E-P 9.00-22.00 (sissepääs kuni 20.30).

Avatud on ka hotell, salong Ilu & Tervis ning restoran Allee!

Ametlik teadaanne 21.04

Alates 03. maist saab Kalev Spa treeningbasseinides ujuda ning jõusaalis treenida individuaalselt või koos juhendajaga!

Oleme avatud E-P 9.00-22.00 (sissepääs kuni 20.30)

Kõik veekeskuse 3h pääsmed ja täisteenuse pääsmed kuni 30. maini -30% (ei kehti e-poe kinkekaartidele). 

UUS! Alates 31.05 avame külastajatele ka veekeskuse lõõgastusalad ja saunad!

 

Ametlik teadaanne 20.02

Alates 22. veebruarist saab Kalev Spa treeningbasseinides ning jõusaalis treenida individuaalselt või koos juhendajaga!

Oleme avatud E-R 6.45-22.00; L-P 9.00-22.00 (sissepääs kuni 20.30)

Kõik spordiklubi, veekeskuse 3h pääsmed ja täisteenuse pääsmed kuni märtsi lõpuni -30%

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!