Spaapuhkus
Romantiline puhkus
Perepuhkus

Sõpradega spaasse

Spaapuhkus "Sõpradega spaasse" on ideaalne võimalus nautida lõõgastavat ja meeldejäävat aega koos lähedastega. See on ideaalne võimalus luua kauneid mälestusi ja tähistada sünnipäeva, tüdrukuteõhtut või olulist tähtpäeva lõõgastavas keskkonnas. Erilise sündmuse puhul ootab teid saabumisel toas tervitusjook ja snäkivaagen.

Hind alates:
343€

3-öine spaapuhkus ilurituaalidega

Kolm ööd annavad teile piisavalt aega lõõgastumiseks, stressi maandamiseks ja ilurituaalidesse sukeldumiseks, et saaksite end täielikult välja lülitada argipäeva rutiinist ja keskenduda vaid oma heaolule.

Hind alates:
330€

Lõõgastav 2-öine spaapuhkus

Naudi tõelist spaapuhkust iidse Tallinna vanalinna serval!

Vabane pingetest ja stressist, tugevda oma immuunsüsteemi ning lase iidsetel traditsioonidel ja aroomidel end ajas tagasi viia.

Hind alates:
339€

Troopiline spaapuhkus kahele

Rännak troopikasse ilma passita võib alata! Naudi käesolevat hetke ning unustada argimured, hellita oma meeli ja keha ning koge troopilist soojust, erilist atmosfääri üheskoos privaatsuse ja mugavusega!

Hind alates:
239€

Unistuste perepuhkus Kalev Spa’s!

Kalev Spa on valmis täitma Sinu pere unistuse – liutorud on sõiduvalmis, tuubid täis pumbatud, veemäng peenhäälestatud ja saunad köetud – väljateenitud puhkus perega Tallinna suurimas veekeskuses võib alata!

Hind alates:
139€

Romantiline spaapuhkus kahele!

Veetke kahekesi naudinguterohke kvaliteetaeg ja põgenege maailma eest teineteise embusesse!

Hind alates:
181€

Minipuhkus

Kui igatsed vaheldust ja vajad väikest turgutust, siis nüüd on selleks hea võimalus! Veeda üks öö hubases ja mõnusas Kalev Spa 4* spaahotellis ja suple pealinna suurimas basseinis. 

Hind alates:
169€

Turist oma kodulinnas

Kas vajad kaaslasega puhkust kodusest rutiinist ja igapäeva toimetustest? Teid ootab hubane hotellituba ja mõnus täiskasvanutele mõeldud spaa- ja lõõgastusala Sauna-Oaas, kus aeg justkui peatub.

Hind alates:
129€

Koos veedetud aeg

Kõige parem kingitus siin maailmas on armastatu me kõrval. Paarisuhet tasub hoida, väärtustada, värskendada ja sellele pühenduda. Koos veedetud aeg annab suhtele tugeva vundamendi, tekitab mõnusa läheduse ja toob õnnetunde südamesse.

Hind alates:
259€

Spaapuhkus Loodusmuuseumi külastusega

Sind ootab spaapuhkus Tallinna vanalinnas koos rännakuga Eestimaa loodusesse – metsadesse, soodesse, rabadesse ning müstilisse Läänemerre, tundub uskumatu?

Hind alates:
145€

Energiline pere

Rõõmsa perekonna saladus on koos veedetud aktiivne kvaliteetaeg! Energiast tulvil perepuhkus hoiab teid terve päeva mõnusas liikumises.

Hind alates:
179€

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!