Treenerite tutvustus

PEETER KARASK

Peeter teeb kõike suure kirega. Tema positiivne energia ja suhtlemisrõõm on nakkav! Peetri motoks on: "Treeni järjepidevalt, usu endasse, võta vastu uusi väljakutseid, mõtle positiivselt ning Sa näed, kuidas saad oma keha skulptoriks!"

Peeter on meie klubi raudvara. Ta on töötanud Kalev Spa spordiklubis alates selle esmakordsest avamisest 2006. aastal.

Peetri energia on meeletu ja ta pole kade seda teistega jagama!

Peeter annab erinevaid rühmatreeninguid, lisaks nõustab kliente jõusaalis ja on meie
üks nõutumaid personaaltreenereid. Ta on litsentseeritud jõusaali treener ning rahvusvaheliselt litsentseeritud Les Mills BodyPump® ja FAF Indoor Cycling treener.

Peeter on lõpetanud Tartu Ülikoolis ajakirjanduse eriala, pooleli on õpingud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas ning FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri koolitus.

Vabal ajal armastab Peeter reisida ja tema suureks kireks on fotograafia. Lisaks võtab ta aktiivselt osa jooksu- ja suusamaratonidest. Kõige muu hulgas on Peeter pärjatud 1999. aastal Eesti meistriks kulturismis.

Peetri moto: “Treeni järjepidevalt, usu endasse, võta vastu uusi väljakutseid, mõtle
positiivselt ning Sa näed, kuidas saad oma keha skulptoriks!“

Peeter annab BodyPump ja Abs 30 treeninguid ning on ka personaaltreener.

Loe rohkem

HETI-HELEN ROHTLA

Heti on spetsialiseerunud personaaltreeningutele ja tema poole võib pöörduda, kui vajad abi kaalulangetamisel, lihastoonuse tõstmisel või soovid parandada rühti. „Naerata ja maailm naeratab sulle vastu!“ on Heti moto.

Heti töötab treenerina alates 1998. aastast. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala ja on hariduselt psühholoog. Lisaerialana kehakultuuriteaduskonnas võimlemist õppides sai pikaaegsest hobist alguse hoopis põhitöö treenerina.

Heti on EKR 5 kvalifitseeritud treener ja FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreener, rahvusvaheliselt litsentseeritud Les Mills BodyPump® , BodyBalance® ja Gymstick treener ning omab ka SuppamaHIIT treeneri diplomit.

Treenerina on Heti särav ja positiivne, kuid samas ka nõudlik, sest tema jaoks on tähtis õige
harjutuste sooritamise tehnika. Oma tundides hoolitseb ta selle eest, et ka tema kliendid treeniksid teadlikult ja õigesti.

Heti on spetsialiseerunud personaaltreeningutele ja tema poole võib pöörduda, kui vajad abi kaalulangetamisel, lihastoonuse tõstmisel või soovid parandada rühti.

Vabal ajal õpib Heti hispaania keelt ja armastab reisida eksootilistes paikades. Heti jaoks on kõige alus positiivne suhtumine, sest inimesed mõtlevad tihti ise elu enda jaoks raskeks.

„Naerata ja maailm naeratab sulle vastu!“ on tema moto.

Heti on spordiklubi peatreener ja persoaaltreener. Ta annab BodyBalance, BodyToning, Abs&Bums ning Ringtreeningut. 

Loe rohkem

MARGIT LIPSTUHL

Margit on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud vesiaeroobika treener. Tema motoks on lihtne ja aegumatu tõde - „Terves kehas on terve vaim!“

Margit on vesiaearoobika treenerina töötanud üle 20 aasta. Tal on EKR 6 kutsestandard ja ta on rahvusvaheliselt suurima ja tunnustatuima organisatsiooni Aquatic Exercise
Association (AEA) koolitustreener Eestis.

Margit on kahtlemata Eesti tuntuim vesiaeroobika treener. Ta on juhendanud tunde
ülemaailmsetel koolitustel ja ideepäevadel USAs, Itaalias, Venemaal, Ukrainas, Saksamaal,
Soomes ja Poolas. Margit on Hydrorider treeningsüsteemi koolitaja, samuti võib teda nimetada vesispinningu maaletoojaks.

Margiti jaoks on liikumine tervise ja rõõmsa meeleolu alus. Võime kindlalt väita, et Margiti energiast saavad osa kõik, kes tema tunnis käivad!

Margiti motoks on lihtne ja aegumatu tõde - „Terves kehas on terve vaim!“

Margit annab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

ALIAKSANDRA FURS

Aliaksandra on alati valmis uuteks väljakutseteks ja talle meeldib oma võimeid proovile panna.  Aliaksandra moto on: „Unista. Planeeri. Saavuta.“

Aliaksandra on tegelenud spordiga terve oma elu, sealjuures varieeruvad valdkonnad iluvõimlemisest kuni kergejõustikuni.

2014. aastal osales ta Jumping® treeneri koolitusel, hakkas iseseisvalt andma Jumpingu tunde ja sealt saigi tema treeneritöö alguse. Juba kaks aastat hiljem, 2016. aastal lõpetas Aliaksandra Sankt Peterburgi Fitness Kolledži ja temast sai kvalifitseeritud fitnessitreener.

Aliaksandra on energiline ja loominguline, talle meeldib oma võimeid proovile panna ja
ta on alati valmis uuteks väljakutseteks. Treenerina täiendab ta ennast pidevalt ja oma töös on alati kliendile orienteeritud.

Lisaks Jumpingule valdab ta erinevaid aeroobika, vesiaeroobika ja võitluskunstidel
põhinevaid treeningstiile. Aliaksandra eesti keele õpingud on veel pooleli ja seetõttu viib ta hetkel treeninguid läbi inglise ja vene keeles.

Tema hobideks on fitness, reisimine ja fotograafia. Aliaksandra moto on: „Unista. Planeeri. Saavuta.“

Aliaksandra annab JumpingFit, Abs&Bums ja BodyToning treeninguid.

Loe rohkem

TATJANA BELJAJEVA

Tanja on töötanud treenerina üle 20 aasta ning tema trennid on alati hästi läbimõeldud ja süsteemsed.  Tanja moto on: „Vesi teeb imet!“

Tanja on tegutsenud treenerina üle 20 aasta. Tal on EKR 4 kutsestandard ja ta on rahvusvaheliselt litsentseeritud AEA (Aeerobic Exercise Associacion) vesiaeroobikatreener. Tanjal on Gymstick H20 treeneri sertifikaat ja ta on üks vähestest treeneritest Eestis, kes seda tundi annab. Lisaks vesiaeroobikale on Tanja ka litsentseeritud Les Mills BodyBalance® treener.

Tanja on ujumisega tegelenud juba üle 10 aasta ja läbinud ka beebide ujutamise baaskursuse.
Ta on väga pühendunud treener, kelle tunnid on alati hästi läbi mõeldud ja süsteemsed. Võib kahtluseta öelda, et Tanja on meie klientide lemmikvesiaeroobikatreener!

Vabal ajal meeldib Tanjale koos oma suure perega aega veeta ja reisida. Tanja moto on: „Vesi teeb imet!“

Tanja annab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

TARMO RATTASSEP

Lisaks treeneritööle on Tarmo pidanud ka koka ametit. Tema moto on: „Ükskõik, mis takistusi elu su tee peale ei viskaks - hoia alati pea püsti ja jää iseendaks.

Jõusaaliga puutus Tarmo esimest korda kokku16 aastaselt ja jõudis kiiresti arusaamisele, et on leidnud füüsilise ja sportliku väljundi, mida on otsinud.
2016. a sai temast litsentseeritud BodyPump´i instruktor.
2018. a.  osales Tarmo IPT Eesti personaaltreenerite kursusel ja sooritas edukalt eksamid
ning alates 2019 aasta algusest töötab ka personaaltreenerina.

Treenerina on Tarmo kliendikeskne. Tema  soov on arendada inimeste üldfüüsilist vastupidavust, aidata neil oma eluviisi aktiivsemaks muuta ning saavutada püstitatud eesmärke. Tarmo jaoks on oluline, et inimesed tunneksid end oma kehas hästi ja lahkuksid peale igat treeningut positiivse energiaga.

Tarmo suurimaks hobiks terve elu jooksul on olnud kokandus. Tal on kokanduse eriala kutsepaberid ning ta on töötanud kokana mainekas Eesti restoranis.

Vaba aega meeldib Tarmole veeta lähedastega ja avastada erinevaid kohti Eestimaal.

Tarmo moto on: „Ükskõik, mis takistusi elu su tee peale ei viskaks - hoia alati pea püsti ja jää iseendaks“

Tarmo on jõusaali- ja personaaltreener.

Loe rohkem

RAIMO HEISTE

Raimo südameasjaks on õpetada inimesi treenima õigete võtetega, sest valesti treenides on vigastused kerged tulema. Tema moto kõlab nii: “Kui ma ei jõua tippu täna, treenin, et võiksin teha seda homme.“

Sport on olnud Raimo elu lahutamatuks osaks. Ta on osalenud mitmetel kulturismi ja fitnessi võistlustel ning tema sooviks on jõuda fitnessi alal tippu.

Raimo on omandanud EKR 4 nooremtreeneri litsentsi, treeneritöö kogemust on tal 6 aastat.
Raimo südameasjaks on õpetada inimesi treenima õigete võtetega, sest valesti treenides on
vigastused kerged tulema. Selleks, et midagi saavutada, tuleb olla sihikindel ja tegus ning
seada endale pidevalt eesmärke.

Raimo pühendub treeningutele ka vabal ajal.

Raimo moto kõlab nii: “Kui ma ei jõua tippu täna, treenin, et võiksin teha seda homme.“

Raimo on jõusaali treener. Ta annab Ringtreeningut ja jõusaali ABC-d.

Loe rohkem

DAGMAR NEEM

Dagmar on nagu "energiapomm" ja tema tundides juba igav ei hakka. Dagmari moto on: ”Kes palju teeb, see palju jõuab!”

Tantsimine on Dagmarit saatnud läbi tema elu. Ta on tegelenud erinevate tantsustiilidega
nagu rahvatants, breik ja hip-hop ning harrastanud ka võitluskunste. Treeneritööd alustas Dagmar gümnaasiumi lõpuaastatel, mis hiljem ajendas valima õpinguid Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas kuni magistriõppeni välja.

Aastatel 1999-2004 osales Dagmar edukalt nii Aeroobikakuninganna kui fitnessi vabaklassi võistlustel. Oma kirele pühendumise tulemusena sai Dagmarist 2001. aastal Eesti esimene Fit Girl.

Dagmar on mitmete treeningstiilide rahvusvaheliselt litsentseeritud treener: bodyART, Les Mills BodyPump®, TRX , YogaFunk, Jumping® ja Gymstick Muscle. Samuti on ta läbinud Shindo ja Ashtanga Yoga koolitused ja mitmeid erinevaid rahvusvahelisi töötubasid.

Dagmar on nagu ”energiapomm” ja tema tundides juba igav ei hakka. Treeningutest vabal ajal meeldib talle tantsida, käia kinos ning kontsertidel ja meisterdada ehteid.

Dagmari moto on: ”Kes palju teeb, see palju jõuab!”

Dagmar annab BodyPump ja bodyART treeinguid.

Loe rohkem

EVELIN TALTS

Evelin osaleb aktiivselt erinevatel ühisjooksudel ja maratonidel, lisaks on ta kirglik lumelaudur. Tema motoks on: „Veerevale kivile sammal ei kasva.“

Evelin hakkas kergejõustikut armastama juba kooliajal. Tema lemmikaladeks on erinevad jooksudistantsid. Evelini auhinnakapis on 1997. aasta Eesti Meistrivõistluste kuldmedal 400 m
tõkkejooksus ja mitu maratonijooksu meistritiitlit. 2012. aastal esindas ta Eestit Londoni Olümpiamängudel maratonijooksus.

Evelin on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuriteaduskonna ja töötanud laste kergejõustikutreenerina. Ta on läbinud mitmeid erinevaid aeroobika ja jõusaalitreenerite täiendkoolitusi. Alates 2000. aastast annab ta spordiklubides rühmatreeninguid.

Treenerina on Evelini eesmärk motiveerida ja toetada inimesi läbi regulaarse ja mõõduka
liikumise elama tervislikumat, aktiivsemat, kvaliteetsemat ja pikaealisemat elu.

Evelin osaleb aktiivselt erinevatel ühisjooksudel ja maratonidel, lisaks on ta kirglik lumelaudur. Tema motoks on: „Veerevale kivile sammal ei kasva.“

Evelin annab vesivõimlemise ja Fatburner treeninguid.

Loe rohkem

PIRET KASAK

Lisaks vesiaeroobikale huvitab Piretit kõik joogamaailmaga seonduv. Tema moto kõlab nii: „Terve inimene on rõõmus inimene!“

Piret töötab treenerina 1999. aastast. Tal on EKR 5 aeroobikatreeneri kutsekvalifikatsioon, ta on rahvusvaheliselt litsentseeritud AEA (Aquatic Exercise Association) vesiaeroobika ja Gymstick H2O treener.

Piret on juhendanud laste tantsutrenne ning läbinud ka imikute ujutamise koolituse. Lisaks sellele, et Piret on hinnatud vesiaeroobika treener, on tema teiseks suureks kireks kõik joogamaailmaga seonduv. Joogaõpingud ei saa kunagi läbi – seal maailmas on palju, mida
avastada, nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Piret tegeleb jõuliste joogapraktikatega. Hetkel on
tema hobiks AcroYoga, ta huvitub tervendamisest ja on Reiki praktik.

Piret armastab oma tööd ja liikumist ning tema sooviks on, et iga inimene leiaks endale
sobiva treeningu, et olla terve.

Pireti moto kõlab nii: „Terve inimene on rõõmus inimene!“

Piret annab erinevaid vesiaeroobikatreeninguid.

Loe rohkem

MATTI BERG

Matti jaoks on treeneritöö puhul tähtis oskus inimesi kuulata ja nõu anda. “Tee eesmärgi poole ei ole alati sirge, vahel tuleb läbida palju käänakuid,” ütleb Matti enda motoks.

Matti töötab treenerina alates 2007. aastast, andes erinevaid aeroobika ja vesiaeroobika tunde. Tal on rahvusvahelised AEA (Aquatic Exercise Associasion) vesiaeroobika, Les Mills BodyPump® ja BodyAttack ® Advanced treeneri litsentsid.

Mattile meeldib treeneri töö juures kokkupuude väga erinevate inimestega – see avardab silmaringi ja vaadet ühiskonnale. Treenerina on tema jaoks tähtis oskus kuulata ja nõu anda. Oma tundides paneb ta osalejad pingutama, kuid samas annab neile vajaliku positiivse laengu,
mille saab treeningsaalis tekkivast sünergiast kohe tagasi. Selles seisnebki tema arvates treeneriks olemise võlu.

Ka Matti hobid on spordiga seotud, näiteks meeldib talle väga tennist mängida. Kui kiire elutempo võimaldab, siis ka palju reisida.

Tee eesmärgi poole ei ole alati sirge, vahel tuleb läbida palju käänakuid,” ütleb Matti enda motoks.

Matti annab BodyPump ja HIIT treeninguid.

Loe rohkem

KRISTINA HASSELBACH 

Lisaks treeneritööle on Kristina ka meigikunstnik ja tema suur kirg on kõik ilumaailmaga seonduv. “Higi on rasva nutt!” - just nii kõlab Kristina moto.

Kristina on vesiaeroobikatreenerina töötanud üle 10 aasta. Ta on EKR 3 litsentseeritud vesiaeroobikatreener ja omab rahvusvahelist AEA (Aquatic Exercise Association) treeneri litsentsi. Kristina on läbinud ka beebide ujutamise baaskursuse ja tal on Gymstick H20 treeneri
sertifikaat.

Treenerina on ta siiras ja emotsionaalne, tema tunnid on energilised ja võtavad korralikult võhmale! Kristina teine suur kirg on kõik ilumaailmaga seonduv - lisaks treenerina töötab ta ka meigikunstnikuna.

Vabal ajal meeldib Kristinale kokata ja reisida.

Higi on rasva nutt!” - just nii kõlab Kristina moto.

Kristina annab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

NATALJA FELDBUSH

Natalja on energiline treener, kes täiendab ennast pidevalt ja valdab mitmeid erinevaid vesiaeroobikastiile.  „Ole aus ja ole alati see, kes sa oled!“ - on Natalja motoks.

Natalja on töötanud vesiaeroobika treenerina 4 aastat ja ta on vesiaeroobika atesteeritud
spetsialist (AEA).

Natalja on aktiivne ja energiline treener, kes täiendab ennast pidevalt ja valdab mitmeid erinevaid vesiaeroobikastiile, muuhulgas ka AquaDance’i!

Vabal ajal teeb Natalja sporti: mängib tennist, sõidab rattaga ja harrastab aktiivset
turismi.

Hariduselt on Natalja hoopis filoloog ja talle meeldib väga lugeda ning teatris käia.

Natalja moto on: „Ole aus ja ole alati see, kes sa oled!“

Natalja annab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

ANJA KÄGO

Anja moto kõlab nii: „Inimesed ei ole loodud selleks, et alati tunda õnnelikkust, vaid selleks, et lihtsalt tunda kõiki tundeid ja elada rahus iseendaga.”

Anja on regulaarselt trenni teinud juba alates 5. eluaastast, mil ta alustas iluvõimlemisega. Hiljem vahetas ta võimlemise sulgpalli vastu ja hakkas juba gümnaasiumi ajal ka ise
sulgpallitreenerina tööle. See omakorda viis bakalaureuse- ja magistriõpinguteni
kehakultuuri erialal.

Anja on õppinud Annely Sootsi toitumisnõustamise koolis ja omab EOK Sulgpalli treeneri
5. taset. Ta juhendab 10 erinevat rühmatreeningu stiili ja on HeatFunc, YogaFunc ja
suppamaHIIT treenerite koolitaja.
Anja kirg on olla igal hetkel enda parim versioon ja aidata ka teistel oma potentsiaali avastada. Tema jaoks on tähtis, et osalejad saaksid tema treeningus kogeda ELU - liikuda, mitte võtta
treeningut liiga tõsiselt, pigem mängida kui “teha tõsist tööd” ja tunda, et nad on alati oodatud. Kõike ei pea tegema perfektselt, vaid nii hästi kui parasjagu suudad. Alati tuleb olla valmis ka eksimusteks, ent nendest hoolimata tundma ennast siiski hästi.
Anja moto kõlab nii: „Inimesed ei ole loodud selleks, et alati tunda õnnelikkust, vaid selleks, et lihtsalt tunda kõiki tundeid ja elada rahus iseendaga.”

Anja annab Suppama HIIT ja Vinyasa jooga treeninguid.

Loe rohkem

MARE PAIST

Mare on rõõmsameelne treener, kes püüab positiivsust süstida ka oma õpilastesse. „Liikumine – see on rõõm, hea seltskond, tervis, rüht ja ilu" - see on Mare moto.

Mare on juba lapsest saati tegelenud võimlemisega ega kujuta oma elu ilma liikumiseta enam ettegi. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehalise kasvatuse õpetaja ja võimlemise erialal ning on sellele elualavalikule truuks jäänud. Vesivõimlemise tunde annab Mare juba 22. hooaega.

Lisaks juhendab ta rühm- ja naisvõimlemise tunde nii lastele kui ka naistele. Mare täiendab end jätkuvalt EEVL-i (Eesti Võimlemisliidu) poolt korraldatud vesiaeroobika kursustel.

Mare on rõõmsameelne treener, kes püüab positiivsust süstida ka oma õpilastesse. Oma vesivõimlemise tundides kasutab ta erinevaid vahendeid ja mitmekülgse tempoga muusikat, arvestades klientide soovide ja vajadustega. Mare armastab oma tööd nii kehalise kasvatuse õpetaja kui treenerina, sest üks täiendab teist.

Mare moto on: „Liikumine – see on rõõm, hea seltskond, tervis, rüht ja ilu.“

Mare on vesivõimlemise treener.

Loe rohkem

TRIIN PARRO

Vabal ajal meeldib Triinule lugeda ja veeta aega looduses. Triinu moto on: „Julge olla see, kes sa oled ja naudi iga hetke oma elus!“

Sport ja tantsimine on olnud juba pikka aega Triinu elu igapäevane osa. Arusaam, et parima tulemuse saavutamiseks on oluline teha harjutusi õigesti, viis ta EEVL (Eesti Võimlemisliit) aeroobikatreenerite kursustele. Sealt edasi tuli soov õppida personaaltreeneriks, mille Triin viis ellu FAF (Fitness Academy of Finland) kursustel. Nüüdseks on Triin töötanud treenerina juba 10 aastat.

Triin on hooliv ja tähelepanelik treener, kes oma tundides arvestab klientide soovide ja eripäraga. Tema jaoks on tähtis, et trenn oleks meeldiv ja motiveeriv; et inimene tunneks, kuidas tema keha areneb ja ootaks rõõmuga iga järgnevat treeningut.

Vabal ajal meeldib Triinule lugeda ja veeta aega looduses. Triinu moto on: „Julge olla see, kes sa oled ja naudi iga hetke oma elus!“

Triin annab bodyART ja  Abs&Bums treeninguid. Triin on ka personaaltreener.

Loe rohkem

KRISTA ANNELJAS

Krista julgustab kõiki oma unistusi ellu viima ja tema motoks on: „Kõik juhtub põhjusega“.

Krista alustas sportimisega juba algklassides, tänaseks on see kujunenud tema elustiiliks. Igapäevaselt töötab Krista hoopis automaailmas sekretärina, kuid soov treeneriks saada
on olnud tema pikaajaline unistus.
 

2017. aastal läks ta suppama treenerite koolitusele ja temast sai suppamaHIIT sertifitseeritud treener. 2018. aasta suvel avanes tal võimalus oma treenerioskused proovile panna ja ta hakkas suppamaHIIT treeninguid andma Nõmme Spordikeskuse välibasseinis.

Treeneritöö on Krista jaoks meeldiv hobi, mis annab juurde palju energiat. Ta julgustab
kõiki oma unistusi ellu viima! Ka oma vaba aega sisustab Krista sportlikult: jookseb, sõidab rulluiskudega ja rattaga, treenib jõusaalis ja osaleb ka erinevatel võistlustel.

Kõik juhtub põhjusega“ - see on Krista motoks.

Krista on Suppama HIIT treener.

Loe rohkem

ENN MEIESAAR

Ennu treeningud on positiivset energiat laadiva toimega. Tema jaoks pole treenimine töö vaid meelelahutus.

Enn Meiesaar on lõpetanud Tallinna Ülikooli tantsueriala. Ta on olnud aastaid Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia Etenduskunstide osakonna teatri- ja tantsukunsti õppejõud. Lisaks on ta tantsinud show- ja varieteetantsutrupis, juhendanud erinevaid tantsutruppe ja loonud mitmetele kooridele tantsu- ja liikumisseadeid. Enn teeb koostööd meelelahutusagentuuridega ja osaleb erinevates tantsu- ja võimlemisürituste züriides nagu Gymnafest, Koolitants, Kuldne Karikas jne.

Enn on olnud aeroobikatreener alates 1991. aastast, mil Eestis toimusid esimesed aeroobikaalased koolitused.  Mitu aastat on ta juhendanud Koduaeroobika.ee treeninguid. Tema treeningstiilide pagas on väga mitmekülgne,  leivanumbriks on erinevad tantsutrennid. Enn särab nagu päike ja ka tema trennid on positiivset energiat laadiva toimega. Ta on välja töötanud ka päris oma treeningstiili EneryFlow, mis põhineb energeetilistel hingamisharjutustel ja lihastreeningul.

Ennu hobiks on tegelemine erinevate esoteeriliste teemadega.

Ennu jaoks pole  treenimine töö- see on meelelahutus!

Enn juhendab EnergyFlow treeninguid.

Loe rohkem

ENELY JÄÄGER

Enely on spetsialiseerunud seljaga seonduvate probleemide lahendamisele. ning tema motoks on: "Nii kaua kuni me hingame, saame me praktiseerida joogat!"

Enely on sertifitseeritud joogatreener– ja terapeut. Ta on  läbinud nelja-aastase Viniyoga Healing Foundation of India (http://www.vhfyogacare.in) joogateraapia õppeprogrammi DR. N Chandrasekaran juhendamisel ja lõpetanud Rahvusvahelise Joogaõpetajate koolituse (KHYF Yoga Teacher Training 500 hrs).
Enely on spetsialiseerunud seljaga seonduvate probleemide lahendamisele ja koostanud “Selja Kool” kaheksanädalase programmi, mis võimaldab pikema aja jooksul seljavaludest vabaneda.
Enely on  aktiivne inimene ja tema vaba aeg möödub tavaliselt liikumises. Tema suur armastus on Iiri  Punased Setterid ja just  pikad jalutuskäigud koertega aitavad tal ennast heas vormis hoida. Enely teine kirg on surfamine - see annab palju uut energiat.

Enely arvab, et me oleme inimestena kõik erinevad ning vajame ka rühmatundides individuaalset lähenemist. Tema jooga tunnid on üles ehitatud lähtuvalt klientide-õpilaste vajadustest ja soovidest.

Enely moto on: Nii kaua kuni me hingame, saame me praktiseerida joogat.

Enely juhendab Seljajooga tunde.

Loe rohkem

ANU RUUTU

Anu trennid on intensiivsed ja ta tahab, et tema tunnis pingutatakse. Tema motoks on: "Ela nii, et endal ja teistel oleks hea."

Anu on treenerina  töötanud üle 25 aasta. Keskkooli ajal tegeles ta aktiivselt tantsimisega ja alustas siis ka aeroobikatreeningute juhendamist. Loomuliku jätkuna tulid jõusaalitreeningud, et jõudu ja lihast säilitada.

Anul on FAF (Fitness Academy of Finland) aeroobika, jõusaali ja personaaltreeneri litsentsid ning Pilatese Mat-Level 3 litsents. Lisaks on ta õppinud Pilatese masintreeningut ning osalenud paljudel eriala koolitustel, mis seotud fitnessi maailmaga.

Anu on mitmekülgne treener, kes valdab paljusid erinevaid  stiile, mida tasakaalustab jooga ja stretchinguga.

Anu trennid on intensiivsed ja kaasakiskuvad,  ta on nõudlik ja tahab, et tema tunnis pingutatakse. Üks on kindel - kuiva särgiga ei lahku Anu tunnist keegi!

Vabal ajal toimetab Anu hobi korras ka aksessuaaride ja rõivaste moedisainerina ja koolitab oma sinisilmset lumekoera.

Anu moto: „Ela nii, et endal ja teistel oleks hea!“

Anu juhendab Pilatese tunde.

Loe rohkem

AILE ALVEUS-KRAUTMANN

Aile on hooliv treener, kes läheneb igale kliendile individuaalselt ja tema tunnis tunnevad end kindlalt ka pärsi algajad. Aile moto on: „Pidevalt tuleb end täiendada ja püsida aktiivne ning huvitunud. Hoides vaimu  virge ning selja sirgena, on maailm Su ees valla!“

Aile on spetsialiseerunud Body&Mind tüüpi treenigutele ja on hinnatud Pilatese treener.

Ta on läbinud Gyrokinesis training- ja pretraining koolituse,  Pilatese matitreeningu ja masinatreeningu koolituse Corpus  Pilates Studio Kelly McKinnoni juhendamisel. Aile on litsentseeritud bodyART treener ning samuti läbinud Fittest Spinningutreenerite baaskoolituse.  Ta on läbinud Body&Flow programmis Or-Yah Avni juhendamisel täisprogrammi ning õpetajakoolituse „Pilates matil ja seadmetel“. Aastast 2016 koolitab Aile ise Body&Flow programmi alt uusi Pilatese treenereid. 

Aile on rahulik ja väga hooliv treener, kes läheneb igale kliendile individuaalselt. Seetõttu võivad ka päris algajad end tema tunnis kindlalt tunda.

Vabal ajal tegeleb ta ratsutamisega ja hobused on tema suur kirg.

Aile moto: „Pidevalt tuleb end täiendada ja püsida aktiivne ning huvitunud. Hoides vaimu  virge ning selja sirgena, on maailm Su ees valla!“

Aile juhendab Pilatese tunde.

Loe rohkem

MARIE PULLERITS

Vabal ajal armastab Marie rännata ka teatri- ja filmimaailmas ning tegeleda kokandusega. Marie moto on: “Elu on praegu; aega saab luua aega võttes ning seda jagades.”

Marie tegeleb tantsija, joogaõpetaja ja treenerina teadliku liikumisega igapäevaselt. Huvi inimeseks olemise vastu on saatnud teda läbi psühholoogia-, teatriteaduse ja koreograafia õpingute. Ta on lõpetanud magistriõppe Tallinna Ülikooli koreograafia osakonnas ning joogaõpetaja tee algas pärast International Yoga Alliance joogaõpetaja koolitust Mandremis, Indias (Upaya Yoga, RYS®). Lisaks erinevatele regulaarsetele jooga-alastele täiendkoolitustele on ta ka litsenseeritud Les Mills BodyBalance® treener.

Marie on praktiseerinud erinevaid keha-meele treeninguid üle 12 aasta ning treenerina soovib ta inimestega jagada oskust ja võimet end kuulata ning oma tervist, enesetunnet ja sisemist tasakaalu parandada.

Vabal ajal armastab Marie lisaks ise liikumisele rännata ka teatri- ja filmimaailmas ning tegeleda kokandusega.

Marie moto on: “Elu on praegu; aega saab luua aega võttes ning seda jagades.”

Loe rohkem

ANDRES OLVIK

Andrese käe all on ujuma õppinud nii beebid kui veteranid, nii algajad kui võistlussportlased.  Temaga õpivad ujuma kõik  - nii  käed ees, kui jalad ees, kuid  ikka klassikalises tehnikas.

Andres on üle 20 aastat tegelenud ujumisspordiga, tal on ujumistreeneri EKR 5. kutsetase ja läbitud ka jõusaalitreeneri kursused.  Andres on hinnatud ujumistreener ja tema käe all on ujuma õppinud nii beebid kui veteranid, nii algajad kui  võistlussportlased.

Alates 2014.a. juhendab ta täiskasvanute ujumiskursusi ja trenne Kalev Spa-s.

Andres hindab treeneritööd, kuna see võimaldab anda edasi tema praktilisi kogemusi ning tegeleda alga, mida ta armastab.

Vabal ajal meeldib Andresele lugeda ning liikuda looduses.

Andrese moto: „Minuga õpivad ujuma kõik  - nii  käed ees, kui jalad ees, kuid  ikka klassikalises tehnikas.“

Andres juhendab ujumistrenne.

Loe rohkem

CEVIN SIIM ANDERS

Cevin on treenerina nõudlik, kuid tema trennides saab alati ka nalja, mis muudab päeva rõõmsamaks. Cevini moto on: „Elu on nagu jalgratas – et tasakaalus püsida, tuleb edasi minna.“

Cevin on terve elu olnud spordiga seotud. Esimesed kogemused treeneritöös sai ta 17 aastaselt, kui käis emal abitreenerina kaasas. Sellest hetkest alates teadis Cevin, et treeneritöö on tema kutsumus. 

Ta on lõpetanud Audentese Spordigümnaasiumi ja treeneritöö kõrvalt on käimas õpingud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas.

Cevin on  esindanud Eestit mitmetel tiitlivõistlustel ning tema tähtsamateks saavutusteks on Eesti ja Põhjamaade ujumise MV meistritiitlid.

Treenerina on Cevin lõbus ning samas nõudlik. Ta hindab treeneritööd, kuna see pole kunagi üksluine ning tema trennides saab alati ka nalja, mis teeb päeva palju rõõmsamaks. 

Lisaks kõigele tegeleb Cevin  hobikorras joonistamisega, eriti meeldib talle portreejoonistuste tegemine. Samuti huvitab teda  kokandus ja vabal ajal kodus olles võib teda tihti näha küpsetamas.

Cevini moto on: „Elu on nagu jalgratas – et tasakaalus püsida, tuleb edasi minna.“

Cevin juhendab täiskasvanute ujumiskursusi.

 

Loe rohkem
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!