Treenerite tutvustus

PEETER KARASK

Peeter teeb kõike suure kirega. Tema positiivne energia ja suhtlemisrõõm on nakkav! Peetri motoks on: "Treeni järjepidevalt, usu endasse, võta vastu uusi väljakutseid, mõtle positiivselt ning Sa näed, kuidas saad oma keha skulptoriks!"

Peeter on meie klubi raudvara. Ta on töötanud Kalev Spa spordiklubis alates selle esmakordsest avamisest 2006. aastal.

Peetri energia on meeletu ja ta pole kade seda teistega jagama!

Peeter annab erinevaid rühmatreeninguid, lisaks nõustab kliente jõusaalis ja on meie
üks nõutumaid personaaltreenereid. Ta on litsentseeritud jõusaali treener ning rahvusvaheliselt litsentseeritud Les Mills BodyPump® ja FAF Indoor Cycling treener.

Peeter on lõpetanud Tartu Ülikoolis ajakirjanduse eriala, pooleli on õpingud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas ning FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri koolitus.

Vabal ajal armastab Peeter reisida ja tema suureks kireks on fotograafia. Lisaks võtab ta aktiivselt osa jooksu- ja suusamaratonidest. Kõige muu hulgas on Peeter pärjatud 1999. aastal Eesti meistriks kulturismis.

Peeter on personaaltreener ning juhendab ka BodyPump® ja Abs 30 treeninguid.

Loe rohkem

HETI-HELEN ROHTLA

Heti on spetsialiseerunud personaaltreeningutele ja tema poole võib pöörduda, kui vajad abi kaalulangetamisel, lihastoonuse tõstmisel või soovid parandada rühti. „Naerata ja maailm naeratab sulle vastu!“ on Heti moto.

Heti töötab treenerina alates 1998. aastast. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala ja on hariduselt psühholoog. Lisaerialana kehakultuuriteaduskonnas võimlemist õppides sai pikaaegsest hobist alguse hoopis põhitöö treenerina.

Peale EKR 5 treenerikutse omandamist juhendas Heti kõikvõimalike erinevaid rühmatreeninguid ning omandas ka  Les Mills BodyPump® ja BodyBalance® rahvusvahelise litsentsi. Nüüdseks on Heti spetsialiseerunud personaaltreeningutele ning on  FAF (Fitness Academy of Finland) litsentseeritud personaaltreener. 

Treenerina on Heti särav ja positiivne, kuid samas ka nõudlik, sest tema jaoks on tähtis õige harjutuste sooritamise tehnika. Oma tundides hoolitseb ta selle eest, et ka tema kliendid treeniksid teadlikult ja õigesti.

Vabal ajal õpib Heti hispaania keelt ja armastab reisida eksootilistes paikades. Heti jaoks on kõige alus positiivne suhtumine, sest inimesed mõtlevad tihti ise elu enda jaoks raskeks.

Heti on spordiklubi peatreener ja personaaltreener. Ta juhendab BodyBalance®, Abs&Bums ning Ringtreeningut. 

Loe rohkem

MARGIT LIPSTUHL

Margit on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud vesiaeroobika treener. Tema motoks on lihtne ja aegumatu tõde - „Terves kehas on terve vaim!“

Margit on vesiaearoobika treenerina töötanud üle 20 aasta. Tal on EKR 6 kutsestandard ja ta on rahvusvaheliselt suurima ja tunnustatuima organisatsiooni Aquatic Exercise
Association (AEA) koolitustreener Eestis.

Margit on kahtlemata Eesti tuntuim vesiaeroobika treener. Ta on juhendanud tunde
ülemaailmsetel koolitustel ja ideepäevadel USAs, Itaalias, Venemaal, Ukrainas, Saksamaal,
Soomes ja Poolas. Margit on Hydrorider treeningsüsteemi koolitaja, samuti võib teda nimetada vesispinningu maaletoojaks.

Margiti jaoks on liikumine tervise ja rõõmsa meeleolu alus. Võime kindlalt väita, et Margiti energiast saavad osa kõik, kes tema tunnis käivad!

Margit juhendab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

TATJANA BELJAJEVA

Tanja on töötanud treenerina üle 20 aasta ning tema trennid on alati hästi läbimõeldud ja süsteemsed.  Tanja moto on: „Vesi teeb imet!“

Tanja on rahvusvaheliselt litsentseeritud AEA (Aeerobic Exercise Associacion) vesiaeroobikatreener ning tal on EKR 4 kutsestandard. Tanjal on Gymstick H20 treeneri sertifikaat ja ta on üks vähestest treeneritest Eestis, kes seda tundi annab. 

Tanja on ujumisega tegelenud juba üle 10 aasta ja läbinud ka beebide ujutamise baaskursuse.
Ta on väga pühendunud treener, kelle tunnid on alati hästi läbi mõeldud ja süsteemsed. Võib kahtluseta öelda, et Tanja on meie klientide lemmikvesiaeroobikatreener!

Vabal ajal meeldib Tanjale koos oma suure perega aega veeta ja reisida. 

Tanja juhendab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

TARMO RATTASSEP

Lisaks treeneritööle on Tarmo pidanud ka koka ametit. Tema moto on: „Ükskõik, mis takistusi elu su tee peale ei viskaks - hoia alati pea püsti ja jää iseendaks."

Jõusaaliga puutus Tarmo esimest korda kokku16 aastaselt ja jõudis kiiresti arusaamisele, et on leidnud füüsilise ja sportliku väljundi, mida on otsinud.
2016. a sai temast litsentseeritud BodyPump®´i instruktor.
2018. a.  osales Tarmo IPT Eesti personaaltreenerite kursusel ja sooritas edukalt eksamid
ning alates 2019 aasta algusest töötab ka personaaltreenerina.

Treenerina on Tarmo kliendikeskne. Tema  soov on arendada inimeste üldfüüsilist vastupidavust, aidata neil oma eluviisi aktiivsemaks muuta ning saavutada püstitatud eesmärke. Tarmo jaoks on oluline, et inimesed tunneksid end oma kehas hästi ja lahkuksid peale igat treeningut positiivse energiaga.

Tarmo suurimaks hobiks terve elu jooksul on olnud kokandus. Tal on kokanduse eriala kutsepaberid ning ta on töötanud kokana mainekas Eesti restoranis.

Vaba aega meeldib Tarmole veeta lähedastega ja avastada erinevaid kohti Eestimaal.

Tarmo on jõusaali- ja personaaltreener,  juhendab Jõusaali ABC, BodyPump® ning Ringtreeningut.

Loe rohkem

EVELIN TALTS

Evelin osaleb aktiivselt erinevatel ühisjooksudel ja maratonidel, lisaks on ta kirglik lumelaudur. Tema motoks on: „Veerevale kivile sammal ei kasva.“

Evelin hakkas kergejõustikut armastama juba kooliajal. Tema lemmikaladeks on erinevad jooksudistantsid. Evelini auhinnakapis on 1997. aasta Eesti Meistrivõistluste kuldmedal 400 m
tõkkejooksus ja mitu maratonijooksu meistritiitlit. 2012. aastal esindas ta Eestit Londoni Olümpiamängudel maratonijooksus.

Evelin on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuriteaduskonna ja töötanud laste kergejõustikutreenerina. Ta on läbinud mitmeid erinevaid aeroobika ja jõusaalitreenerite täiendkoolitusi ning alates 2000. aastast annab rühmatreeninguid erinevates spordiklubides.

Treenerina on Evelini eesmärk motiveerida ja toetada inimesi läbi regulaarse ja mõõduka liikumise elama tervislikumat, aktiivsemat, kvaliteetsemat ja pikaealisemat elu.
Evelin juhendab vesivõimlemise ja Fatburner treeninguid.

Loe rohkem

MARE PAIST

Mare on rõõmsameelne treener, kes püüab positiivsust süstida ka oma õpilastesse. „Liikumine – see on rõõm, hea seltskond, tervis, rüht ja ilu" - see on Mare moto.

Mare on juba lapsest saati tegelenud võimlemisega ega kujuta oma elu ilma liikumiseta enam ettegi. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehalise kasvatuse õpetaja ja võimlemise erialal ning on sellele elualavalikule truuks jäänud. Vesivõimlemise tunde annab Mare juba 22. hooaega.

Lisaks juhendab ta rühm- ja naisvõimlemise tunde nii lastele kui ka naistele. Mare täiendab end jätkuvalt EEVL-i (Eesti Võimlemisliidu) poolt korraldatud vesiaeroobika kursustel.

Oma vesivõimlemise tundides kasutab ta erinevaid vahendeid ja mitmekülgse tempoga muusikat, arvestades klientide soovide ja vajadustega. Mare armastab oma tööd nii kehalise kasvatuse õpetaja kui treenerina, sest üks täiendab teist.

Mare juhendab vesivõimlemise tunde.

Loe rohkem

ANDRES OLVIK

Andrese käe all on ujuma õppinud nii beebid kui veteranid, nii algajad kui võistlussportlased.  Andrese moto: "Minuga õpivad ujuma kõik  - nii  käed ees, kui jalad ees, kuid  ikka klassikalises tehnikas."

Andres on üle 20 aastat tegelenud ujumisspordiga, tal on ujumistreeneri EKR 5. kutsetase ja läbitud ka jõusaalitreeneri kursused.  Andres on hinnatud ujumistreener ja tema käe all on ujuma õppinud nii beebid kui veteranid, nii algajad kui  võistlussportlased.

Alates 2014.a. juhendab ta täiskasvanute ujumiskursusi ja trenne Kalev Spa-s.

Andres hindab treeneritööd, kuna see võimaldab anda edasi tema praktilisi kogemusi ning tegeleda alga, mida ta armastab.

Vabal ajal meeldib Andresele lugeda ning liikuda looduses.

Andres juhendab ujumistrenne.

Loe rohkem

CEVIN ANDERS SIIM

Cevin on treenerina nõudlik, kuid tema trennides saab alati ka nalja, mis muudab päeva rõõmsamaks. Cevini moto on: „Elu on nagu jalgratas – et tasakaalus püsida, tuleb edasi minna.“

Cevin on terve elu olnud spordiga seotud. Esimesed kogemused treeneritöös sai ta 17 aastaselt, kui käis emal abitreenerina kaasas. Sellest hetkest alates teadis Cevin, et treeneritöö on tema kutsumus. 

Ta on lõpetanud Audentese Spordigümnaasiumi ja treeneritöö kõrvalt on käimas õpingud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas.

Cevin on  esindanud Eestit mitmetel tiitlivõistlustel ning tema tähtsamateks saavutusteks on Eesti ja Põhjamaade ujumise MV meistritiitlid.

Treenerina on Cevin lõbus ning samas nõudlik ning ta hindab treeneritööd, kuna see pole kunagi üksluine.

Vabal ajal tegeleb Cevin  hobikorras joonistamisega, eriti meeldib talle portreejoonistuste tegemine. Samuti huvitab teda  kokandus ja vabal ajal kodus olles võib teda tihti näha küpsetamas.

Cevin juhendab täiskasvanute ujumiskursusi nii algajatele kui edasijõudnutele.

 

Loe rohkem

RASMUS JUHANSON

Rasmus on spetsialiseerunud keharaskustreeningutele ja koostab soovi korral ka kodutreeningkavasid.

Rasmus on terve elu olnud sportlik poiss. Algkoolis hakkas ta käima ujumistrennis ja tegeles sellega  8 aastat.

16 aastaselt tekkis huvi jõutreeningu vastu ja ta alustas treenimist omal käel. Kuigi areng toimus, ei olnud see piisavalt kiire ning Rasmus tundis, et oma teadmistest jääb väheks. See viis ta jõusaali treenerite õpinguteni EOK-s (Eesti Olümpiakomitee).

Nüüdseks on Rasmus jõusaalitreeninguga tegelenud 4 aastat ning omandanud ka EKR3 jõusaali- ja personaaltreeneri litsentsi.

Enda kogemustele tuginedes soovitab Rasmus algajatel treenijatel alati pöörduda personaaltreeneri poole. Ta pakub oma abikäe kõigile, kes soovivad treenida eesmärgipäraselt ning tunda end oma kehas hästi. 

Rasmus on rõõmsameelne ja avatud, annab alati endast parima ning tema sooviks on inimesi aidata.

Vaba ajal käib ta trumme mängimas, kuid üle käige armastab ta siiski teha trenni! 

„Kõik on mõtlemises kinni, tuleb vaid oma eesmärkidesse uskuda ja nende nimel tegutseda!“ - on Rasmuse motoks.

Rasmus juhendab meie spordiklubis personaaltreeninguid.

 

Loe rohkem

JANA KESVATERA

Jana on spetsialiseerunud personaaltreeningutele ja oma trennides keskendub ta üldfüüsilisele jõu- ja vastupidavustreeningule. Treenerina on ta rahulik ja tolerantne, kuid vajadusel oskab ka karm olla.

Jana on mänginud  9 aastat jalgpalli erinevates liigades, neist viimased aastad meistriliigas. Huvi spordivaldkonnas töötada on alati mõttes olnud ning kaks aastat Austraalias elades sai idee reaalsuseks.

Austraalias Perthis ja Melbourne´s õppis Jana grupi-ja personaaltreeneriks ning omab nüüd Australian Fitness Academy III & IV  treeneri sertifikaate fitnessis. Lisaks läbis ta Soomes CrossFit Inc Level 1 treeneri koolituse ning juhendab ka CrossFit tunde.

Jana toetab inimeste teekonda paremaks muutumisel läbi liikuvuse ning paremate valikute tegemisel igapäevaelus nii toitumise, taastumise ja treeningu kaudu. Talle meeldib näha, kuidas inimesed muutuvad iga trenniga järjest enesekindlamaks, tehes asju, mida nad arvasid, et ei suuda. Vabal ajal meeldib Janale reisida, külastada uusi kohti ja raamatuid lugeda.

Jana motoks on ingliskeelne lause "Energy is a choice" ehk kui on tahtmist, leidub alati aega ja energiat asjade tegemiseks.

Loe rohkem
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!