Treenerite tutvustus

ANU RUUTU

Anu trennid on intensiivsed ja ta tahab, et tema tunnis pingutatakse. Tema motoks on: "Ela nii, et endal ja teistel oleks hea."

Anu on treenerina töötanud üle 25 aasta. Keskkooli ajal tegeles ta aktiivselt tantsimisega ja alustas siis ka aeroobikatreeningute juhendamist. Loomuliku jätkuna tulid jõusaalitreeningud, et jõudu ja lihast säilitada.

Anul on FAF (Fitness Academy of Finland) aeroobika, jõusaali ja personaaltreeneri litsentsid ning Pilatese Mat-Level 3 litsents. Lisaks on ta õppinud Pilatese masintreeningut ning osalenud paljudel eriala koolitustel, mis seotud fitnessi maailmaga.

Anu on mitmekülgne treener, kes valdab paljusid erinevaid stiile, mida tasakaalustab jooga ja stretching'uga. Tema trennid on intensiivsed ja kaasakiskuvad. Üks on kindel - kuiva särgiga ei lahku Anu tunnist keegi!

Üks Anu hobidest on Bikini-fitness ning lisaks toimetab ta ka aksessuaaride ja rõivaste moedisainerina.

Anu on Kalev Spa spordiklubi peatreener ja juhendab Pilatese tunde ning jõusaali rühmatrenni Selg & jalad.

Loe rohkem

JANE ALUVE

Jane moto on: “Sina oled iseenda Superkangelane!”, „Just Sina ise otsustad igal hommikul kuidas Sulle kingitud päeva elada.“, „Naerata endale ja teistele, ole aktiivne oma keha ja vaimu jaoks ja naudi, et oled täna just see kes Sa oled.“  

Jane on treeneritööd teinud 16 aastat. Fitnessi ja joogatunde on ta andnud viimased 8 aastat. Tal on suppama treeneri diplom ja Yin jooga treeneri tunnistus. Jane annab Kalev Spa spordiklubis Suppama ja VinyasaFlow tunde.

Jane trennis on tähtis hea emotsioon koos pingutamisega.

Loe rohkem

HETI-HELEN ROHTLA

Heti on spetsialiseerunud personaaltreeningutele ja tema poole võib pöörduda, kui vajad abi kaalulangetamisel, lihastoonuse tõstmisel või soovid parandada rühti. „Naerata ja maailm naeratab sulle vastu!“ on Heti moto.

Heti töötab treenerina alates 1998. aastast. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala ja on hariduselt psühholoog. Lisaerialana kehakultuuriteaduskonnas võimlemist õppides sai pikaaegsest hobist alguse hoopis põhitöö treenerina.

Peale EKR 5 treenerikutse omandamist juhendas Heti kõikvõimalikke erinevaid rühmatreeninguid ning omandas ka Les Mills BodyPump® ja BodyBalance® rahvusvahelise litsentsi. Nüüdseks on Heti spetsialiseerunud personaaltreeningutele ning on FAF (Fitness Academy of Finland) litsentseeritud personaaltreener. 

Treenerina on Heti särav ja positiivne, kuid samas ka nõudlik, sest tema jaoks on tähtis õige harjutuste sooritamise tehnika. Oma tundides hoolitseb ta selle eest, et ka tema kliendid treeniksid teadlikult ja õigesti.

Vabal ajal õpib Heti hispaania keelt ja armastab reisida eksootilistes paikades. Heti jaoks on kõige alus positiivne suhtumine, sest inimesed mõtlevad tihti ise elu enda jaoks raskeks.

Heti on Kalev Spa spordiklubi personaaltreener. Ta juhendab ka JoogaFit, Toning ja Kõht/Selg/Tuhar treeninguid.

Loe rohkem

PEETER KARASK

Peeter teeb kõike suure kirega. Tema positiivne energia ja suhtlemisrõõm on nakkav! Peetri motoks on: "Treeni järjepidevalt, usu endasse, võta vastu uusi väljakutseid, mõtle positiivselt ning Sa näed, kuidas saad oma keha skulptoriks!"

Peeter on meie klubi raudvara. Ta on töötanud Kalev Spa spordiklubis alates selle esmakordsest avamisest 2006. aastal.

Peeter on litsentseeritud jõusaali treener ning rahvusvaheliselt litsentseeritud Les Mills BodyPump® ja FAF Indoor Cycling treener. Peeter on lõpetanud Tartu Ülikoolis ajakirjanduse eriala, pooleli on õpingud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas ning FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri koolitus. Peetri energia on meeletu ja ta pole kade seda teistega jagama!

Vabal ajal armastab Peeter reisida ja tema suureks kireks on fotograafia. Lisaks võtab ta aktiivselt osa jooksu- ja suusamaratonidest. Kõige muu hulgas on Peeter pärjatud 1999. aastal Eesti meistriks kulturismis.

Peeter on personaaltreener ning juhendab jõusaalitreeninguid.

Loe rohkem

ARTHUR KOOSER

Pühendun kirglikult igal tasemel sportlastele, aidates neil avastada oma potentsiaali ja ületada piire. Kalev Spa's annan personaaltreeninguid nii jõusaalis kui ka vees.

Olen juba peaaegu 10 aastat tegutsenud treenerina ning see aeg on olnud täis mitmekesiseid väljakutseid ja rikkalikke õppimisvõimalusi. Minu südameasjaks on olnud kestvusspordialad, eriti triatlon, ujumine, suusatamine ja jalgrattasport.

Olen õnnelik, et saan oma teadmisi ja kogemusi jagada ning aidata inimestel saavutada oma eesmärke ja unistusi.

Loe rohkem

ENELY JÄÄGER

Enely on spetsialiseerunud seljaga seonduvate probleemide lahendamisele. Tema motoks on: "Nii kaua kuni me hingame, saame me praktiseerida joogat!"

Enely on sertifitseeritud joogatreener– ja terapeut. Ta on läbinud nelja-aastase Viniyoga Healing Foundation of India (https://satya-yoga-academy.com/) joogateraapia õppeprogrammi Dr. N. Chandrasekaran juhendamisel ja lõpetanud Rahvusvahelise Joogaõpetajate koolituse (KHYF Yoga Teacher Training 500 hrs).
Oma kogemustele toetudes on Enely koostanud “Selja Kool” kaheksanädalase programmi, mis võimaldab pikema aja jooksul seljavaludest vabaneda.
Enely on aktiivne inimene ja tema vaba aeg möödub tavaliselt liikumises. Tema suur armastus on Iiri Punased Setterid ja just pikad jalutuskäigud koertega aitavad tal ennast heas vormis hoida. Enely teine kirg on surfamine - see annab palju uut energiat.

Enely arvab, et me oleme inimestena kõik erinevad ning vajame ka rühmatundides individuaalset lähenemist. Tema jooga tunnid on üles ehitatud lähtuvalt klientide-õpilaste vajadustest ja soovidest.

Enely juhendab Seljajooga tunde.

Loe rohkem

PIRET KASAK

Pireti moto kõlab nii: „Terve inimene on rõõmus inimene!“. Ta armastab oma tööd ja liikumist ning tema sooviks on, et iga inimene leiaks endale sobiva treeningu, et olla terve.

Piret töötab treenerina 1999. aastast. Tal on EKR 5 aeroobikatreeneri kutsekvalifikatsioon, ta on rahvusvaheliselt litsentseeritud AEA (Aquatic Exercise Association) vesiaeroobika ja Gymstick H2O treener.

Piret on juhendanud laste tantsutrenne ning läbinud ka imikute ujutamise koolituse. Lisaks sellele, et Piret on hinnatud vesiaeroobika treener, on tema teiseks suureks kireks kõik joogamaailmaga seonduv. Joogaõpingud ei saa kunagi läbi – seal maailmas on palju, mida avastada, nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Piret tegeleb jõuliste joogapraktikatega. Hetkel on tema hobiks AcroYoga, ta huvitub tervendamisest ja on Reiki praktik.

Piret juhendab erinevaid vesiaeroobika- ning joogatreeninguid.

Loe rohkem

ENN MEIESAAR

Ennu treeningud on positiivset energiat laadiva toimega. Tema jaoks pole treenimine töö vaid meelelahutus. Ta on välja töötanud ka päris oma treeningstiili EneryFlow, mis põhineb energeetilistel hingamisharjutustel ja lihastreeningul.

Enn Meiesaar on lõpetanud Tallinna Ülikooli tantsueriala. Ta on olnud aastaid Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia Etenduskunstide osakonna teatri- ja tantsukunsti õppejõud. Lisaks on ta tantsinud show- ja varieteetantsutrupis, juhendanud erinevaid tantsutruppe ja loonud mitmetele kooridele tantsu- ja liikumisseadeid. Enn teeb koostööd meelelahutusagentuuridega ja osaleb erinevates tantsu- ja võimlemisürituste züriides nagu Gymnafest, Koolitants, Kuldne Karikas jne.

Enn on olnud aeroobikatreener alates 1991. aastast, mil Eestis toimusid esimesed aeroobikaalased koolitused. Mitu aastat on ta juhendanud Koduaeroobika.ee treeninguid. Tema treeningstiilide pagas on väga mitmekülgne ning leivanumbriks on erinevad tantsutrennid. Enn särab nagu päike ja ka tema trennid on positiivset energiat laadiva toimega.

Ennu hobiks on esoteerika.

Enn juhendab EnergyFlow ja Toning treeninguid.

Loe rohkem

TATJANA BELJAJEVA

Tanja on töötanud treenerina üle 20 aasta ning tema trennid on alati hästi läbimõeldud ja süsteemsed. Tanja moto on: „Vesi teeb imet!“

Tanja on rahvusvaheliselt litsentseeritud AEA (Aeerobic Exercise Associacion) vesiaeroobikatreener ning tal on EKR 4 kutsestandard. Tanjal on Gymstick H20 treeneri sertifikaat ja ta on üks vähestest treeneritest Eestis, kes seda tundi annab.

Tanja on ujumisega tegelenud juba üle 10 aasta ja läbinud ka beebide ujutamise baaskursuse. Ta on väga pühendunud treener ning võib kahtluseta öelda, et Tanja on Kalev Spa klientide lemmik vesiaeroobikatreener!

Vabal ajal meeldib Tanjale koos oma suure perega aega veeta ja reisida. 

Tanja juhendab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

MARGIT ADAMSON

Margit moto on: " Liikumine teeb head meelt! Hüppa, jookse, tantsi, rooma või löö kas või nipsugi – aga kui juba teed, siis tee seda täiel rinnal ja kogu südamest. Nii liigub keha sinusuguse tempoga ja rütmis!" Margit juhendab rühmatreeninguid vees ja erinevaid aeroobika stiile nagu Step, Bosu ja Gymstick.

 

Margiti elu on alati olnud seotud võimlemise ja liikumisega ning ta ei suuda ette kujutada elu ilma selle osata. Juba lapsepõlves veetis ta palju aega iluvõimlemistreeningutel ning hiljem juhendas juba ise erinevaid liikumisrühmi. Vesi puges Margiti südamesse siis kui ta Kalev Spa'sse tööle tuli. Mitmekesisus on teda alati toetanud ja erinevad stiilid ainult täiendavad!

Loe rohkem

NATALJA FELDBUSH

„Ole aus ja ole alati see, kes sa oled!“ on Natalja motoks. Kõikidele, kes veel kahtlevad, kas tulla trenni või mitte, soovib Natalia öelda, et julge algus on pool võitu - tule ja proovi!

Natalia on rahvusvaheliselt litsentseeritud vesiaeroobika treener (AEA), aga tal on ka pedagoogiline haridus ja ta on töötanud vene keele õpetajana.

Natalja töötab treenerina, et muuta nii teiste kui enda elu paremaks, kuna ta on veendunud, et aktiivne eluviis tõstab elukvaliteeti ning sport aitab pikendada terve organismi funktsioneerimist.

Vabal ajal meeldib Nataljale lugeda, sõpradega jalgrattamatkadel osaleda ja uusi terviseradu avastada.

Natalja juhendab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

KAJA TUISK

Kaja on suure kogemusega treener ja töötanud fitnessvaldkonnas 34 aastat. Tema moto on: „Kui töö on hobi, millega saab inimestele rõõmu valmistada ja seeläbi nende elu paremaks muuta, on see puhas nauding!“

Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia eriala, olnud mitmete aeroobikafestivalide, muuhulgas Reebok Fitness ja Aeroobikakuninganna treener ning FAF (Fitness Academy of Finland) koolitaja.

Lisaks on Kaja kickboxing aeroobika maaletooja ning Eesti esimese online treeningu: koduaeroobika.ee looja ja omanik.

Treenerina on Kaja innustav ja toetav, rõõmsameelne ja humoorikas. Ta on veendunud, et kui inimene teeb seda, mis talle meeldib ja hästi välja tuleb, siis on ta õigel teel. Oluline on leida rahulolu ja tasakaal.

Kaja reisib palju ja koolitab end regulaarselt nii USA-s kui Itaalias. Talle meeldib nautida gurmeetoite ja kuulata elavat muusikat.

Loe rohkem

MARE PAIST

Mare on rõõmsameelne treener, kes püüab positiivsust süstida ka oma treeningutest osavõtjatele. Tema motoks on - „Liikumine – see on rõõm, hea seltskond, tervis, rüht ja ilu".

Mare on juba lapsest saati tegelenud võimlemisega ega kujuta oma elu ilma liikumiseta enam ettegi. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehalise kasvatuse õpetaja ja võimlemise erialal ning on sellele elualavalikule truuks jäänud. Vesivõimlemise tunde annab Mare juba 22. hooaega.

Lisaks juhendab ta rühm- ja naisvõimlemise tunde nii lastele kui ka naistele. Mare täiendab end jätkuvalt EEVL-i (Eesti Võimlemisliidu) poolt korraldatud vesiaeroobika kursustel.

Oma vesivõimlemise tundides kasutab ta erinevaid vahendeid ja mitmekülgse tempoga muusikat, arvestades klientide soovide ja vajadustega. Mare armastab oma tööd nii kehalise kasvatuse õpetaja kui treenerina, sest üks täiendab teist.

Mare juhendab vesivõimlemise tunde.

Loe rohkem

AVE-RIIN SEPP 

Ave-Riin koolitab ja õpetab nii väikelapsi kui ka täiskasvanuid, kes soovivad alustada ujumisega. Tema suureks kireks on vesiaeroobika ja väikelaste ujutamistunnid. Lisaks koolitab Ave-Riin välja ka uusi treenereid.

Ave-Riini armastus vee vastu sai alguse juba lapsepõlvest, kus ta alustas ujumistreeningutega, mis kestsid kuni keskkooli lõpuni.

Ave-Riinu treeningus käib käsikäes nii lõbu kui töö, kus lihtsate harjutustega saad maksimaalse tulemuse!

 

Loe rohkem

ANDRES OLVIK

Andrese käe all on ujuma õppinud nii beebid kui veteranid, nii algajad kui võistlussportlased. Andrese moto: "Minuga õpivad ujuma kõik  - nii käed ees, kui jalad ees, kuid ikka klassikalises tehnikas."

Andres on üle 20 aasta tegelenud ujumisspordiga. Tal on ujumistreeneri EKR 5 kutsetase ja läbitud ka jõusaalitreeneri kursused. Andres on hinnatud ujumistreener ja alates 2014. a juhendab ta täiskasvanute ujumiskursusi ja trenne Kalev Spa's.

Andres hindab treeneritööd, kuna see võimaldab anda edasi tema praktilisi kogemusi ning tegeleda alaga, mida ta armastab.

Vabal ajal meeldib Andresele lugeda ning liikuda looduses.

Andres juhendab ujumistrenne.

Loe rohkem

ELLEN MASSALSKI

Ellen juhendab täiskasvanute ujumiskursuseid nii algajatele kui edasijõudnutele ning lisaks ka ujumise personaaltreeninguid. Elleni moto on: “Ujumine on osa enesearengust - ujudes keha “ärkab” ja äratab ühes ka isiksuse teadlikkuse”.

Ellen on spordiga seotud olnud juba lapsepõlvest saadik. Treeneriametit proovis 3 aastat tagasi ning armus sellesse koheselt – sellest on saanud tema kutsumus. Elleni mentoriks on olnud Andres Olvik, kelle käe all on omandatud palju tööks vajalikke oskuseid.

Treenerina on Ellen särav ja positiivne, kuid samas ka nõudlik ja detailne. Ta pöörab tähelepanu teadlikule liikumisele, hingamisele, paindlikkusele ja veetunnetusele. Tema harjutuste varamus on palju huvitavaid ja ka naljakaid ülesandeid, mis viivad lõpuks seisundisse “nagu kala vees”.

Vabal ajal tegeleb Ellen hobi korras kunstiteraapiaga ning lisaks huvitub positiivsest psühholoogiast ning enesearengust.

Koolitused:

  • rinnuli- ja liblikujumise tehnikate õpetamine (2020)
  • “Õpime ujuma 2” (2020)
  • Ujumistehnika teoreetiline koolitus (2020)
  • selili- ja kõhulikrooli ujumistehnika õpetamine (2020)
  • EKR3 kategooria ujumistreener (2019)
  • “Õpime ujuma 1” (2019)
  • Kinesioloogia (2017)
Loe rohkem

MARGARITA BEREŽEVSKAJA

Margarita moto on: „Aitan soovitud tulemuseni jõuda kõigil, kes seda soovivad!". Margarita on kõrgelt kvalifitseeritud ujumistreener, koolitaja ja ekspert, kes on juba üle 35 aasta viinud läbi ujumise algtreeninguid igas vanusegruppis.

Treener Margarita on tegevsportlane alates 1990 aastast, mitmekordne Euroopa meister uimedega kiirujumises. Ta on arvamusel, et klassikaline ujumine on suurepärane, kuid lestaujumine on veelgi parem!

Loe rohkem

FILIPP PROVORKOV

Filipp on kogenud ujumistreener, kes on tegelenud ujumisega 23.aastat, olnud Eesti meister ja parandanud 4 korda ka Eesti rekordeid ujumises. Nüüd jagab ta oma kogemusi ja teadmisi teistele, kes soovivad ujuma õppida.

Tema moto on:  “Go hard or go home”. Filipp juhendab rühmatreeninguid ning personaaltreeninguid nii basseinis kui jõusaalis. Ta on rõõmsameelne ning jagab positiivset ellushtumist hea meelega ka teistega. 

Loe rohkem

SANDER PAAVO

Sander tunneb end kui kala vees ja soovib seda oskust ka teistele edasi anda. Sanderi moto on: "Inimene peab tundma end treeningul hästi, seda nautima ja sellest ka rõõmu tundma, siis on sellest ka kasu!". Meeskonnavaim on samuti oluline.

Sanderi südames on terve elu olnud aveveeujumine, nimelt on ta endine tipp avaveeujuja, kes on esindanud Eesti koondist MMil kui EMil lisaks kahel korral valitud aasta parimaks avaveeujujaks.

 

Enda treeningutel laseb Sander inimestel palju ise otsustada, näiteks: "Kui kahte ringi ei jaksa, siis tee üks, aga hästi".

 

"Kes minu treeningusse tuleb siis mingil hetkel on ta kindlasti valmis ka tagurpidi ujuma!", naljatleb Sander.

 

Vabal ajal meeldib Sanderile lugeda, filme/sporti vaadata,  mälumänge ja õhu trumme mängida.

Loe rohkem

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!