Treenerite tutvustus

PEETER KARASK

Peeter teeb kõike suure kirega. Tema positiivne energia ja suhtlemisrõõm on nakkav! Peetri motoks on: "Treeni järjepidevalt, usu endasse, võta vastu uusi väljakutseid, mõtle positiivselt ning Sa näed, kuidas saad oma keha skulptoriks!"

Peeter on meie klubi raudvara. Ta on töötanud Kalev Spa spordiklubis alates selle esmakordsest avamisest 2006. aastal.

Peetri energia on meeletu ja ta pole kade seda teistega jagama!

Peeter annab erinevaid rühmatreeninguid, lisaks nõustab kliente jõusaalis ja on meie
üks nõutumaid personaaltreenereid. Ta on litsentseeritud jõusaali treener ning rahvusvaheliselt litsentseeritud Les Mills BodyPump® ja FAF Indoor Cycling treener.

Peeter on lõpetanud Tartu Ülikoolis ajakirjanduse eriala, pooleli on õpingud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas ning FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri koolitus.

Vabal ajal armastab Peeter reisida ja tema suureks kireks on fotograafia. Lisaks võtab ta aktiivselt osa jooksu- ja suusamaratonidest. Kõige muu hulgas on Peeter pärjatud 1999. aastal Eesti meistriks kulturismis.

Peeter on personaaltreener ning juhendab ka BodyPump® ja Abs 30 treeninguid.

Loe rohkem

HETI-HELEN ROHTLA

Heti on spetsialiseerunud personaaltreeningutele ja tema poole võib pöörduda, kui vajad abi kaalulangetamisel, lihastoonuse tõstmisel või soovid parandada rühti. „Naerata ja maailm naeratab sulle vastu!“ on Heti moto.

Heti töötab treenerina alates 1998. aastast. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala ja on hariduselt psühholoog. Lisaerialana kehakultuuriteaduskonnas võimlemist õppides sai pikaaegsest hobist alguse hoopis põhitöö treenerina.

Peale EKR 5 treenerikutse omandamist juhendas Heti kõikvõimalike erinevaid rühmatreeninguid ning omandas ka  Les Mills BodyPump® ja BodyBalance® rahvusvahelise litsentsi. Nüüdseks on Heti spetsialiseerunud personaaltreeningutele ning on  FAF (Fitness Academy of Finland) litsentseeritud personaaltreener. 

Treenerina on Heti särav ja positiivne, kuid samas ka nõudlik, sest tema jaoks on tähtis õige harjutuste sooritamise tehnika. Oma tundides hoolitseb ta selle eest, et ka tema kliendid treeniksid teadlikult ja õigesti.

Vabal ajal õpib Heti hispaania keelt ja armastab reisida eksootilistes paikades. Heti jaoks on kõige alus positiivne suhtumine, sest inimesed mõtlevad tihti ise elu enda jaoks raskeks.

Heti on spordiklubi peatreener ja personaaltreener. Ta juhendab BodyBalance®, Abs&Bums ning Ringtreeningut. 

Loe rohkem

MARGIT LIPSTUHL

Margit on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud vesiaeroobika treener. Tema motoks on lihtne ja aegumatu tõde - „Terves kehas on terve vaim!“

Margit on vesiaearoobika treenerina töötanud üle 20 aasta. Tal on EKR 6 kutsestandard ja ta on rahvusvaheliselt suurima ja tunnustatuima organisatsiooni Aquatic Exercise
Association (AEA) koolitustreener Eestis.

Margit on kahtlemata Eesti tuntuim vesiaeroobika treener. Ta on juhendanud tunde
ülemaailmsetel koolitustel ja ideepäevadel USAs, Itaalias, Venemaal, Ukrainas, Saksamaal,
Soomes ja Poolas. Margit on Hydrorider treeningsüsteemi koolitaja, samuti võib teda nimetada vesispinningu maaletoojaks.

Margiti jaoks on liikumine tervise ja rõõmsa meeleolu alus. Võime kindlalt väita, et Margiti energiast saavad osa kõik, kes tema tunnis käivad!

Margit juhendab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

ALIAKSANDRA FURS

Aliaksandra on alati valmis uuteks väljakutseteks ja talle meeldib oma võimeid proovile panna.  Aliaksandra moto on: „Unista. Planeeri. Saavuta.“

Aliaksandra on tegelenud spordiga terve oma elu, sealjuures varieeruvad valdkonnad iluvõimlemisest kuni kergejõustikuni.

2014. aastal osales ta Jumping® treeneri koolitusel, hakkas iseseisvalt andma Jumpingu tunde ja sealt saigi tema treeneritöö alguse. Juba kaks aastat hiljem, 2016. aastal lõpetas Aliaksandra Sankt Peterburgi Fitness Kolledži ja temast sai kvalifitseeritud fitnessitreener.

Aliaksandra on energiline ja loominguline, talle meeldib oma võimeid proovile panna ja
ta on alati valmis uuteks väljakutseteks. Treenerina täiendab ta ennast pidevalt ja oma töös on alati kliendile orienteeritud.

Lisaks Jumpingule valdab ta erinevaid aeroobika, vesiaeroobika ja võitluskunstidel
põhinevaid treeningstiile. Aliaksandra eesti keele õpingud on veel pooleli ja seetõttu viib ta hetkel treeninguid läbi inglise ja vene keeles.

Tema hobideks on fitness, reisimine ja fotograafia. 

Aliaksandra juhendab JumpingFit, Abs&Bums ja BodyToning treeninguid.

Loe rohkem

TATJANA BELJAJEVA

Tanja on töötanud treenerina üle 20 aasta ning tema trennid on alati hästi läbimõeldud ja süsteemsed.  Tanja moto on: „Vesi teeb imet!“

Tanja on rahvusvaheliselt litsentseeritud AEA (Aeerobic Exercise Associacion) vesiaeroobikatreener ning tal on EKR 4 kutsestandard. Tanjal on Gymstick H20 treeneri sertifikaat ja ta on üks vähestest treeneritest Eestis, kes seda tundi annab. 

Tanja on ujumisega tegelenud juba üle 10 aasta ja läbinud ka beebide ujutamise baaskursuse.
Ta on väga pühendunud treener, kelle tunnid on alati hästi läbi mõeldud ja süsteemsed. Võib kahtluseta öelda, et Tanja on meie klientide lemmikvesiaeroobikatreener!

Vabal ajal meeldib Tanjale koos oma suure perega aega veeta ja reisida. 

Tanja juhendab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

TARMO RATTASSEP

Lisaks treeneritööle on Tarmo pidanud ka koka ametit. Tema moto on: „Ükskõik, mis takistusi elu su tee peale ei viskaks - hoia alati pea püsti ja jää iseendaks."

Jõusaaliga puutus Tarmo esimest korda kokku16 aastaselt ja jõudis kiiresti arusaamisele, et on leidnud füüsilise ja sportliku väljundi, mida on otsinud.
2016. a sai temast litsentseeritud BodyPump®´i instruktor.
2018. a.  osales Tarmo IPT Eesti personaaltreenerite kursusel ja sooritas edukalt eksamid
ning alates 2019 aasta algusest töötab ka personaaltreenerina.

Treenerina on Tarmo kliendikeskne. Tema  soov on arendada inimeste üldfüüsilist vastupidavust, aidata neil oma eluviisi aktiivsemaks muuta ning saavutada püstitatud eesmärke. Tarmo jaoks on oluline, et inimesed tunneksid end oma kehas hästi ja lahkuksid peale igat treeningut positiivse energiaga.

Tarmo suurimaks hobiks terve elu jooksul on olnud kokandus. Tal on kokanduse eriala kutsepaberid ning ta on töötanud kokana mainekas Eesti restoranis.

Vaba aega meeldib Tarmole veeta lähedastega ja avastada erinevaid kohti Eestimaal.

Tarmo on jõusaali- ja personaaltreener,  juhendab Jõusaali ABC, BodyPump® ning Ringtreeningut.

Loe rohkem

DAGMAR NEEM

Dagmar on nagu "energiapomm" ja tema tundides juba igav ei hakka. Dagmari moto on: ”Kes palju teeb, see palju jõuab!”

Tantsimine on Dagmarit saatnud läbi tema elu. Ta on tegelenud erinevate tantsustiilidega nagu rahvatants, breik ja hip-hop ning harrastanud ka võitluskunste. Treeneritööd alustas Dagmar gümnaasiumi lõpuaastatel, mis hiljem ajendas valima õpinguid Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas kuni magistriõppeni välja.

Aastatel 1999-2004 osales Dagmar edukalt nii Aeroobikakuninganna kui fitnessi vabaklassi võistlustel. Oma kirele pühendumise tulemusena sai Dagmarist 2001. aastal Eesti esimene Fit Girl.

Dagmar on mitmete treeningstiilide rahvusvaheliselt litsentseeritud treener: bodyART, Les Mills BodyPump®, TRX , YogaFunk, Jumping® ja Gymstick Muscle. Samuti on ta läbinud Shindo ja Ashtanga Yoga koolitused ja mitmeid erinevaid rahvusvahelisi töötubasid.

Treeningutest vabal ajal meeldib talle tantsida, käia kinos ning kontsertidel ja meisterdada ehteid.

Dagmar juhendab BodyPump® ja bodyART treeninguid.

Loe rohkem

EVELIN TALTS

Evelin osaleb aktiivselt erinevatel ühisjooksudel ja maratonidel, lisaks on ta kirglik lumelaudur. Tema motoks on: „Veerevale kivile sammal ei kasva.“

Evelin hakkas kergejõustikut armastama juba kooliajal. Tema lemmikaladeks on erinevad jooksudistantsid. Evelini auhinnakapis on 1997. aasta Eesti Meistrivõistluste kuldmedal 400 m
tõkkejooksus ja mitu maratonijooksu meistritiitlit. 2012. aastal esindas ta Eestit Londoni Olümpiamängudel maratonijooksus.

Evelin on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuriteaduskonna ja töötanud laste kergejõustikutreenerina. Ta on läbinud mitmeid erinevaid aeroobika ja jõusaalitreenerite täiendkoolitusi ning alates 2000. aastast annab rühmatreeninguid erinevates spordiklubides.

Treenerina on Evelini eesmärk motiveerida ja toetada inimesi läbi regulaarse ja mõõduka liikumise elama tervislikumat, aktiivsemat, kvaliteetsemat ja pikaealisemat elu.
Evelin juhendab vesivõimlemise ja Fatburner treeninguid.

Loe rohkem

PIRET KASAK

Lisaks vesiaeroobikale huvitab Piretit kõik joogamaailmaga seonduv. Tema moto kõlab nii: „Terve inimene on rõõmus inimene!“

Piret töötab treenerina 1999. aastast. Tal on EKR 5 aeroobikatreeneri kutsekvalifikatsioon, ta on rahvusvaheliselt litsentseeritud AEA (Aquatic Exercise Association) vesiaeroobika ja Gymstick H2O treener.

Piret on juhendanud laste tantsutrenne ning läbinud ka imikute ujutamise koolituse. Lisaks sellele, et Piret on hinnatud vesiaeroobika treener, on tema teiseks suureks kireks kõik joogamaailmaga seonduv. Joogaõpingud ei saa kunagi läbi – seal maailmas on palju, mida avastada, nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Piret tegeleb jõuliste joogapraktikatega. Hetkel on tema hobiks AcroYoga, ta huvitub tervendamisest ja on Reiki praktik.

Piret armastab oma tööd ja liikumist ning tema sooviks on, et iga inimene leiaks endale
sobiva treeningu, et olla terve.

Piret juhendab erinevaid vesiaeroobikatreeninguid.

Loe rohkem

MATTI BERG

Matti jaoks on treeneritöö puhul tähtis oskus inimesi kuulata ja nõu anda. “Tee eesmärgi poole ei ole alati sirge, vahel tuleb läbida palju käänakuid,” ütleb Matti enda motoks.

Matti töötab treenerina alates 2007. aastast, andes erinevaid rühmatreeninguid nii saalis kui ka vees. Tal on rahvusvahelised AEA (Aquatic Exercise Associasion) vesiaeroobika, Les Mills BodyPump® ja BodyAttack® Advanced treeneri litsentsid.

Mattile meeldib treeneri töö juures kokkupuude väga erinevate inimestega – see avardab silmaringi ja vaadet ühiskonnale. Oma tundides paneb ta osalejad pingutama, kuid samas annab neile vajaliku positiivse laengu, mille saab treeningsaalis tekkivast sünergiast kohe tagasi. Selles seisnebki tema arvates treeneriks olemise võlu.

Ka Matti hobid on spordiga seotud, näiteks meeldib talle väga tennist mängida. Kui kiire elutempo võimaldab, siis ka palju reisida.

Matti juhendab BodyPump® ja HIIT treeninguid.

Loe rohkem

KRISTINA HASSELBACH 

Lisaks treeneritööle on Kristina ka meigikunstnik ja tema suur kirg on kõik ilumaailmaga seonduv. “Higi on rasva nutt!” - just nii kõlab Kristina moto.

Kristina on vesiaeroobikatreenerina töötanud üle 10 aasta. Ta on EKR 3 litsentseeritud vesiaeroobikatreener ja omab rahvusvahelist AEA (Aquatic Exercise Association) treeneri litsentsi. Kristina on läbinud ka beebide ujutamise baaskursuse ja tal on Gymstick H20 treeneri
sertifikaat.

Treenerina on ta siiras ja emotsionaalne, tema tunnid on energilised ja võtavad korralikult võhmale! 

Vabal ajal meeldib Kristinale kokata ja reisida.

Kristina juhendab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

NATALJA FELDBUSH

Natalja on energiline treener, kes täiendab ennast pidevalt ja valdab mitmeid erinevaid vesiaeroobikastiile.  „Ole aus ja ole alati see, kes sa oled!“ - on Natalja motoks.

Natalja on töötanud vesiaeroobika treenerina 4 aastat ja ta on vesiaeroobika atesteeritud spetsialist (AEA).

Natalja on aktiivne ja täis positiivset energiat ning seda on tunda ka tema tundides!

Vabal ajal teeb Natalja sporti: mängib tennist, sõidab rattaga ja harrastab aktiivset
turismi.

Hariduselt on Natalja hoopis filoloog ja talle meeldib väga lugeda ning teatris käia.

Natalja juhendab erinevaid vesiaeroobika treeninguid.

Loe rohkem

MARE PAIST

Mare on rõõmsameelne treener, kes püüab positiivsust süstida ka oma õpilastesse. „Liikumine – see on rõõm, hea seltskond, tervis, rüht ja ilu" - see on Mare moto.

Mare on juba lapsest saati tegelenud võimlemisega ega kujuta oma elu ilma liikumiseta enam ettegi. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehalise kasvatuse õpetaja ja võimlemise erialal ning on sellele elualavalikule truuks jäänud. Vesivõimlemise tunde annab Mare juba 22. hooaega.

Lisaks juhendab ta rühm- ja naisvõimlemise tunde nii lastele kui ka naistele. Mare täiendab end jätkuvalt EEVL-i (Eesti Võimlemisliidu) poolt korraldatud vesiaeroobika kursustel.

Oma vesivõimlemise tundides kasutab ta erinevaid vahendeid ja mitmekülgse tempoga muusikat, arvestades klientide soovide ja vajadustega. Mare armastab oma tööd nii kehalise kasvatuse õpetaja kui treenerina, sest üks täiendab teist.

Mare juhendab vesivõimlemise tunde.

Loe rohkem

TRIIN PARRO

Vabal ajal meeldib Triinule lugeda ja veeta aega looduses. Triinu moto on: „Julge olla see, kes sa oled ja naudi iga hetke oma elus!“

Sport ja tantsimine on olnud juba pikka aega Triinu elu igapäevane osa. Arusaam, et parima tulemuse saavutamiseks on oluline teha harjutusi õigesti, viis ta EEVL (Eesti Võimlemisliit) aeroobikatreenerite kursustele. Sealt edasi tuli soov õppida personaaltreeneriks, mille Triin viis ellu FAF (Fitness Academy of Finland) kursustel. Nüüdseks on Triin töötanud treenerina juba 10 aastat.

Triin on hooliv ja tähelepanelik treener, kes oma tundides arvestab klientide soovide ja eripäraga. Tema jaoks on tähtis, et trenn oleks meeldiv ja motiveeriv; et inimene tunneks, kuidas tema keha areneb ja ootaks rõõmuga iga järgnevat treeningut.

Triin on personaaltreener nig juhendabka  bodyART ja  Abs&Bums rühmatreeninguid.

Loe rohkem

KRISTA ANNELJAS

Krista julgustab kõiki oma unistusi ellu viima ja tema motoks on: „Kõik juhtub põhjusega“.

Krista alustas sportimisega juba algklassides, tänaseks on see kujunenud tema elustiiliks. Igapäevaselt töötab Krista hoopis automaailmas sekretärina, kuid soov treeneriks saada on olnud tema pikaajaline unistus.
2017. aastal läbis ta suppama treenerite koolituse ja temast sai suppamaHIIT sertifitseeritud treener. 2018. aasta suvel avanes tal võimalus oma treenerioskused proovile panna ja ta hakkasSsuppamaHIIT treeninguid andma Nõmme Spordikeskuse välibasseinis.

Treeneritöö on Krista jaoks meeldiv hobi, mis annab juurde palju energiat. Ka oma vaba aega sisustab Krista sportlikult: jookseb, sõidab rulluiskudega ja rattaga, treenib jõusaalis ja osaleb ka erinevatel võistlustel.

Krista juhendab Suppama HIIT treeninguid.

Loe rohkem

ENN MEIESAAR

Ennu treeningud on positiivset energiat laadiva toimega. Tema jaoks pole treenimine töö vaid meelelahutus.

Enn Meiesaar on lõpetanud Tallinna Ülikooli tantsueriala. Ta on olnud aastaid Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia Etenduskunstide osakonna teatri- ja tantsukunsti õppejõud. Lisaks on ta tantsinud show- ja varieteetantsutrupis, juhendanud erinevaid tantsutruppe ja loonud mitmetele kooridele tantsu- ja liikumisseadeid. Enn teeb koostööd meelelahutusagentuuridega ja osaleb erinevates tantsu- ja võimlemisürituste züriides nagu Gymnafest, Koolitants, Kuldne Karikas jne.

Enn on olnud aeroobikatreener alates 1991. aastast, mil Eestis toimusid esimesed aeroobikaalased koolitused.  Mitu aastat on ta juhendanud Koduaeroobika.ee treeninguid. Tema treeningstiilide pagas on väga mitmekülgne,  leivanumbriks on erinevad tantsutrennid. Enn särab nagu päike ja ka tema trennid on positiivset energiat laadiva toimega. Ta on välja töötanud ka päris oma treeningstiili EneryFlow, mis põhineb energeetilistel hingamisharjutustel ja lihastreeningul.

Ennu hobiks on tegelemine erinevate esoteeriliste teemadega.

Enn juhendab EnergyFlow treeninguid.

Loe rohkem

ENELY JÄÄGER

Enely on spetsialiseerunud seljaga seonduvate probleemide lahendamisele. Tema motoks on: "Nii kaua kuni me hingame, saame me praktiseerida joogat!"

Enely on sertifitseeritud joogatreener– ja terapeut. Ta on  läbinud nelja-aastase Viniyoga Healing Foundation of India (http://www.vhfyogacare.in) joogateraapia õppeprogrammi DR. N Chandrasekaran juhendamisel ja lõpetanud Rahvusvahelise Joogaõpetajate koolituse (KHYF Yoga Teacher Training 500 hrs).
Oma kogemustele toetudes on Enely koostanud “Selja Kool” kaheksanädalase programmi, mis võimaldab pikema aja jooksul seljavaludest vabaneda.
Enely on  aktiivne inimene ja tema vaba aeg möödub tavaliselt liikumises. Tema suur armastus on Iiri  Punased Setterid ja just  pikad jalutuskäigud koertega aitavad tal ennast heas vormis hoida. Enely teine kirg on surfamine - see annab palju uut energiat.

Enely arvab, et me oleme inimestena kõik erinevad ning vajame ka rühmatundides individuaalset lähenemist. Tema jooga tunnid on üles ehitatud lähtuvalt klientide-õpilaste vajadustest ja soovidest.

Enely juhendab Seljajooga tunde.

Loe rohkem

ANU RUUTU

Anu trennid on intensiivsed ja ta tahab, et tema tunnis pingutatakse. Tema motoks on: "Ela nii, et endal ja teistel oleks hea."

Anu on treenerina  töötanud üle 25 aasta. Keskkooli ajal tegeles ta aktiivselt tantsimisega ja alustas siis ka aeroobikatreeningute juhendamist. Loomuliku jätkuna tulid jõusaalitreeningud, et jõudu ja lihast säilitada.

Anul on FAF (Fitness Academy of Finland) aeroobika, jõusaali ja personaaltreeneri litsentsid ning Pilatese Mat-Level 3 litsents. Lisaks on ta õppinud Pilatese masintreeningut ning osalenud paljudel eriala koolitustel, mis seotud fitnessi maailmaga.

Anu on mitmekülgne treener, kes valdab paljusid erinevaid  stiile, mida tasakaalustab jooga ja stretchinguga.

Anu trennid on intensiivsed ja kaasakiskuvad,  ta on nõudlik treener ja tahab, et tema tunnis pingutatakse. Üks on kindel - kuiva särgiga ei lahku Anu tunnist keegi!

Vabal ajal toimetab Anu hobi korras ka aksessuaaride ja rõivaste moedisainerina ja koolitab oma sinisilmset lumekoera.

Anu juhendab Pilatese tunde.

Loe rohkem

MARIE PULLERITS

Vabal ajal armastab Marie rännata ka teatri- ja filmimaailmas ning tegeleda kokandusega. Marie moto on: “Elu on praegu; aega saab luua aega võttes ning seda jagades.”

Marie tegeleb tantsija, joogaõpetaja ja treenerina teadliku liikumisega igapäevaselt. Huvi inimeseks olemise vastu on saatnud teda läbi psühholoogia-, teatriteaduse ja koreograafia õpingute. Ta on lõpetanud magistriõppe Tallinna Ülikooli koreograafia osakonnas ning joogaõpetaja tee algas pärast International Yoga Alliance joogaõpetaja koolitust Mandremis, Indias (Upaya Yoga, RYS®). Lisaks erinevatele regulaarsetele jooga-alastele täiendkoolitustele on ta ka litsenseeritud Les Mills BodyBalance® treener.

Marie on praktiseerinud erinevaid keha-meele treeninguid üle 12 aasta ning treenerina soovib ta inimestega jagada oskust ja võimet end kuulata ning oma tervist, enesetunnet ja sisemist tasakaalu parandada.

Marie juhendab BodyBalance® treeninguid.

Loe rohkem

ANDRES OLVIK

Andrese käe all on ujuma õppinud nii beebid kui veteranid, nii algajad kui võistlussportlased.  Andrese moto: "Minuga õpivad ujuma kõik  - nii  käed ees, kui jalad ees, kuid  ikka klassikalises tehnikas."

Andres on üle 20 aastat tegelenud ujumisspordiga, tal on ujumistreeneri EKR 5. kutsetase ja läbitud ka jõusaalitreeneri kursused.  Andres on hinnatud ujumistreener ja tema käe all on ujuma õppinud nii beebid kui veteranid, nii algajad kui  võistlussportlased.

Alates 2014.a. juhendab ta täiskasvanute ujumiskursusi ja trenne Kalev Spa-s.

Andres hindab treeneritööd, kuna see võimaldab anda edasi tema praktilisi kogemusi ning tegeleda alga, mida ta armastab.

Vabal ajal meeldib Andresele lugeda ning liikuda looduses.

Andres juhendab ujumistrenne.

Loe rohkem

CEVIN ANDERS SIIM

Cevin on treenerina nõudlik, kuid tema trennides saab alati ka nalja, mis muudab päeva rõõmsamaks. Cevini moto on: „Elu on nagu jalgratas – et tasakaalus püsida, tuleb edasi minna.“

Cevin on terve elu olnud spordiga seotud. Esimesed kogemused treeneritöös sai ta 17 aastaselt, kui käis emal abitreenerina kaasas. Sellest hetkest alates teadis Cevin, et treeneritöö on tema kutsumus. 

Ta on lõpetanud Audentese Spordigümnaasiumi ja treeneritöö kõrvalt on käimas õpingud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas.

Cevin on  esindanud Eestit mitmetel tiitlivõistlustel ning tema tähtsamateks saavutusteks on Eesti ja Põhjamaade ujumise MV meistritiitlid.

Treenerina on Cevin lõbus ning samas nõudlik ning ta hindab treeneritööd, kuna see pole kunagi üksluine.

Vabal ajal tegeleb Cevin  hobikorras joonistamisega, eriti meeldib talle portreejoonistuste tegemine. Samuti huvitab teda  kokandus ja vabal ajal kodus olles võib teda tihti näha küpsetamas.

Cevin juhendab täiskasvanute ujumiskursusi nii algajatele kui edasijõudnutele.

 

Loe rohkem

MAARJA JÕGI

Maarja aktsepteerib kõiki inimesi nii nagu nad parasjagu on, ning ärgitab neid olema uudishimulik, et jõuda oma parima mina ja tegeliku potentsiaalini. Maarja moto oni: „Eilne on möödas, homme võib-olla, kuid ainult tänane päev on!“  

Maarja huvi spordi ja liikumise vastu sai alguse juba väiksena kui ema ta käe kõrval iluvõimlemise trenni viis. Pärast keskkooli lõppu jätkas ta õpinguid Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas, kus omandas ka magistrikraadi. Ülikooli kõrvalt läbis Maarja LesMills BodyBalance instruktorite koolituse ning esimese treeneritöö kogemuse sai ta  BodyBalance treeninguid juhendades. Praeguseks on Maarja ampluaa kõvasti laienenud, alustades joogast, tantsutreeningutest kuni jõusaali- ja personaaltreeninguteni välja. Maarjale meeldib ennast pidevalt täiendada ja inspiratsiooni koguda läbi erinevate koolituste ja töötubade. Kevadel läbitud joogaõpetajate koolitus Portugalis oli Maarja üks suuri unistusi, mis viis omakorda uute mõtete ja eesmärkide loomiseni.

Treenerina on Maarja armas ja soe. Ta aktsepteerib kõiki inimesi nii nagu nad parasjagu on, ning ärgitab neid olema uudishimulik, et jõuda oma parima mina ja tegeliku potentsiaalini. Maarja juhendab Vinyasa jooga tundi.

Maarja moto kõlab nii: „Eilne on möödas, homme võib-olla, kuid ainult TÄNAne päev on!“

Loe rohkem

RASMUS JUHANSON

Rasmus on spetsialiseerunud keharaskustreeningutele ja koostab soovi korral ka kodutreeningkavasid. Ta pakub oma abikäe kõigile, kes soovivad treenida eesmärgipäraselt ning tunda end oma kehas hästi. „Kõik on mõtlemises kinni, tuleb vaid oma eesmärkidesse uskuda ja nende nimel tegutseda!“ - on Rasmuse motoks.

Rasmus on terve elu olnud sportlik poiss.

Algkoolis hakkas ta käima ujumistrennis ja tegeles sellega  8 aastat.

16 aastaselt tekkis huvi jõutreeningu vastu ja ta alustas treenimist omal käel. Kuigi areng toimus, ei olnud see piisavalt kiire ning Rasmus tundis, et oma teadmistest jääb väheks. See viis ta jõusaali treenerite õpinguteni EOK-s (Eesti Olümpiakomitee).

Nüüdseks on Rasmus jõusaalitreeninguga tegelenud 4 aastat ning omandanud ka EKR3 jõusaali- ja personaaltreeneri litsentsi.

Enda kogemustele tuginedes soovitab Rasmus algajatel treenijatel alati pöörduda personaaltreeneri poole.

Rasmus on rõõmsameelne ja avatud, annab alati endast parima ning tema sooviks on inimesi aidata.

Vaba ajal käib ta trumme mängimas, kuid üle käige armastab ta siiski teha trenni!

Rasmus juhendab meie spordiklubis personaaltreeninguid.

 

Loe rohkem
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!