Spordiklubi

Hea spordisõber!

Mina olen Anu Ruutu, olen Kalev Spa spordiklubi peatreener ja kutsun Sind meie hubasesse spordiklubisse.

Olen treenerina töötanud juba üle 25 aasta, mis on andnud mulle suure kogemuste pagasi nii aeroobsete kui ka jõulisemate treeningutega.

Hindan mitmekülgsust ja võimalusi panna end proovile erinevatel treeningaladel ning just Kalev Spa spordiklubi kannab minu jaoks neid väärtusi. Siin on palju erinevaid treeningstiile ning põnevaid treeningvahendeid, mis pakuvad vaheldust ja muudavad treeningu põnevaks!

Kui Sa pole varem treenimisega tegelenud, siis soovitan Sul tulla proovima rühmatreeninguid, mis aitavad tõsta lihastoonust ja parandada füüsist. Üheskoos on kindlasti ka lõbusam!

Mõnusa lõõgastuse aitavad kehasse tuua pilates-, streching- ja jooga tunnid. Avasta oma sisemine Zen!

Minu jaoks on kirsiks tordil aga just erinevad veetreeningud, näiteks Aqua Aerobic, Aqua Pump või Suppama treening. Suurepärase lisaväärtuse annab aga hoopis täiskasvanute ujumistrenn meie ainulaadses 50-meetrises basseinis. Võimalus treenida nagu tõeline olümpiavõistleja!

Mul on siiralt hea meel, et minu kolleegideks on kogemustega, oma ala asjatundjad, kes lähtuvad alati kliendi individuaalsetest vajadustest, motiveerivad ja toetavad teda tema teekonnal.

Saan julgelt väita, et Kalev Spa spordiklubi treenerist võib saada sinu suurim sõber, tugiisik ja nõustaja, kes aitab hoida õiget suunda kui motivatsioon ja tahe on kadunud. Kui Sa tunned, et vajaksid just sellist sõpra, siis tutvu meie personaaltreenerite- ja personaaltreeningute võimalusega.

Treening ja lõõgastus käivad ikka käsikäes! Mul on hea meel, et Kalev Spa’s on nii palju võimalusi ka lõõgastumiseks – võta lihaseid pingeist vabastav massaaž ilukeskuses või põgene otse troopikasse, mida pakub ainult täiskasvanutele mõeldud Sauna-Oaas. Tahad treenida ja lõõgastuda piiramatult, siis soovitan Sul liituda meie KULD-kliendiks!

Kui tunned, et ka sinu kolleegide seas on inimesi, kes vajaksid sportlikku motivatsioonipäeva, siis ka sellele leiame oma spordiklubis lahenduse. Meie ärikliendi lahendused on alati personaalsed ja terviklikud.

 

Keha on nagu kodu, kus sa elama pead, hoolitse selle eest, siis tunned end hästi ja oled õnnelik!

 

Anu Ruutu
Spordiklubi peatreener

spordiklubi@kalevspa.ee

1. SEPTEMBRIST - 19. JUUNINI

Sügis - kevadhooajal

E-R 06.30-22.30
L ja P 08.00-22.30

(sissepääs E-P kuni 21.00)
20. JUUNIST - 31. AUGUSTINI

Suvehooajal

E-P 08.00-22.00
(Hotelli kliendile 06.30-22.00)

(sissepääs kuni 20.30)

Tunniplaan

Vaata tunniplaanist
järgmise treeningu infot

Broneeri koht

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!