Personaaltreeningud

Üha enam valitakse rühmatrennides osalemisele lisaks või nende asemel professionaalse personaaltreeneri teenus.

Viise, kuidas personaaltreener Sind aidata saab, on palju. Personaaltreening on eeskätt parim viis seatud eesmärkide saavutamiseks, olgu sihiks kaalu kaotamine, lihasmassi suurendamine, vigastustest taastumine või spordialaspetsiifiline treening. Personaaltreener aitab leida kiireima ning tervislikema viisi tulemuste saavutamiseks ja hoidmiseks.

Lisaks sellele kontrollib personaaltreener, et Sa endale trenniga liiga ei teeks. Ta motiveerib ning toetab Sind järjepidevalt ning inspireerib elama aktiivset ning tervislikku elu ka laiemas plaanis.

Kalev Spa spordiklubis aitavad Sind tõelised oma ala asjatundjad, kes armastavad liikumist ning soovivad ka kõikidel teistel jõuda nauditava ja aktiivse elustiilini.

Foto: Meelis Meilbaum / Loe ka: Parem vorm ja rohkem energiat regulaarse trenniga

Personaaltreeningusse broneerimine

Personaaltreeningu aja ja tingimuste kokkuleppimiseks palume võtta ühendust otse meie personaaltreeneritega. Võib helistada-kirjutada alltoodud kontaktidel või kasutada päringuvormi. Kohtumine kestab 60 minutit ja treeningu hind on alates 35 €. Kui soovid tulla Kalev Spa spordiklubisse personaaltreeningusse, aga ei ole klubi püsikülastaja, tuleb lisaks juurde osta ühekordne spordiklubi pääse.

Nimi*
E-post*
Telefon
Vali treener*
Please leave empty:

Meie spordiklubis ootavad Sind personaaltreenerid:

TARMO RATTASSEP

tarmo.rattassep@gmail.com / 5645 0520

Tarmo moto on: „Ükskõik, mis takistusi elu su tee peale ei viskaks - hoia alati pea püsti ja jää iseendaks." Tarmo jaoks on oluline, et inimesed tunneksid end oma kehas hästi ja lahkuksid peale igat treeningut positiivse energiaga.

Jõusaaliga puutus Tarmo esimest korda kokku 16. aastaselt ja jõudis kiiresti arusaamisele, et on leidnud füüsilise ja sportliku väljundi, mida on otsinud.
2016. a sai temast litsentseeritud BodyPump®´i instruktor. 2018. a osales Tarmo IPT (International Personal Trainer) Eesti personaaltreenerite kursusel ja sooritas edukalt eksamid ning alates 2019. aasta algusest töötab ka personaaltreenerina.

Tarmo on kliendikeskne. Tema soov on arendada inimeste üldfüüsilist vastupidavust, aidata neil oma eluviisi aktiivsemaks muuta ning saavutada püstitatud eesmärke.

Tarmo suurimaks hobiks terve elu jooksul on olnud kokandus. Tal on kokanduse eriala kutsepaberid ning ta on töötanud kokana mainekas Eesti restoranis. Vaba aega meeldib Tarmole veeta lähedastega ja avastada erinevaid kohti Eestimaal.

Tarmo on jõusaali- ja personaaltreener ning juhendab ka jõusaali rühmatreeninguid.

Loe rohkem

HETI-HELEN ROHTLA

heti.rohtla@mail.ee / 506 0666

Heti on spetsialiseerunud personaaltreeningutele ja tema poole võib pöörduda, kui vajad abi kaalulangetamisel, lihastoonuse tõstmisel või soovid parandada rühti. „Naerata ja maailm naeratab sulle vastu!“ on Heti moto.

Heti töötab treenerina alates 1998. aastast. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala ja on hariduselt psühholoog. Lisaerialana kehakultuuriteaduskonnas võimlemist õppides sai pikaaegsest hobist alguse hoopis põhitöö treenerina.

Peale EKR 5 treenerikutse omandamist juhendas Heti kõikvõimalikke erinevaid rühmatreeninguid ning omandas ka Les Mills BodyPump® ja BodyBalance® rahvusvahelise litsentsi. Nüüdseks on Heti spetsialiseerunud personaaltreeningutele ning on FAF (Fitness Academy of Finland) litsentseeritud personaaltreener. 

Treenerina on Heti särav ja positiivne, kuid samas ka nõudlik, sest tema jaoks on tähtis õige harjutuste sooritamise tehnika. Oma tundides hoolitseb ta selle eest, et ka tema kliendid treeniksid teadlikult ja õigesti.

Vabal ajal õpib Heti hispaania keelt ja armastab reisida eksootilistes paikades. Heti jaoks on kõige alus positiivne suhtumine, sest inimesed mõtlevad tihti ise elu enda jaoks raskeks.

Heti on Kalev Spa spordiklubi peatreener ja personaaltreener. Ta juhendab ka JoogaFit, Toning ja Kõht/Selg/Tuhar treeninguid.

Loe rohkem

PEETER KARASK

peeter.karask@gmail.com / 515 1429

Peeter teeb kõike suure kirega. Tema positiivne energia ja suhtlemisrõõm on nakkav! Peetri motoks on: "Treeni järjepidevalt, usu endasse, võta vastu uusi väljakutseid, mõtle positiivselt ning Sa näed, kuidas saad oma keha skulptoriks!"

Peeter on meie klubi raudvara. Ta on töötanud Kalev Spa spordiklubis alates selle esmakordsest avamisest 2006. aastal.

Peeter on litsentseeritud jõusaali treener ning rahvusvaheliselt litsentseeritud Les Mills BodyPump® ja FAF Indoor Cycling treener. Peeter on lõpetanud Tartu Ülikoolis ajakirjanduse eriala, pooleli on õpingud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas ning FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri koolitus. Peetri energia on meeletu ja ta pole kade seda teistega jagama!

Vabal ajal armastab Peeter reisida ja tema suureks kireks on fotograafia. Lisaks võtab ta aktiivselt osa jooksu- ja suusamaratonidest. Kõige muu hulgas on Peeter pärjatud 1999. aastal Eesti meistriks kulturismis.

Peeter on personaaltreener ning juhendab jõusaalitreeninguid.

Loe rohkem

STEFAN JÄRV

stefan.jarv@gmail.com / 5851 3677

Meis kõigis peitub superjõud, see tuleb vaid leida ja aktiveerida – on Stefani motoks! Treeneritöös meeldib talle näha kuidas inimesed arenevad ning muutuvad füüsiliselt ja vaimselt tugevamaks ning sitkemaks.

Stefan on lapsest peale olnud spordiga seotud ja töötanud aastaid professionaalse jalgpallurina. Sport on õpetanud talle distsipliini ja vastupidavust.

Peale jalgpallurikarjääri lõppu alustas ta fitnessi- ja jõutreeningutega, millega on nüüdseks tegelenud 9 aastat ning omandanud kulturisimi ja fitnessi tasemekoolituse EKR 3-4. Stefan on elanud ja töötanud Hispaanias, kus sai praktilisi ja väga professionaalseid kogemusi Dorian Yates-i (6 kordne Mr Olympia) käe all treenides ning oli samas ise eratreeneriks ka rahvusvahelisele klientuurile.

Talle meeldib end täiendada ja teadmisi hankida mitte ainult spordivallas, vaid üleüldise arengu suunas - teda huvitavad keeled, psühholoogia ja filosoofia. Terves kehas terve ja tark vaim, ütleb Stefan selle peale.

Stefani poole võib pöörduda seoses personaaltreeningutega.

Loe rohkem

JANA KESVATERA

jktreeningud@gmail.com / 5673 4568

Jana on spetsialiseerunud personaaltreeningutele ja oma trennides keskendub ta üldfüüsilisele jõu- ja vastupidavustreeningule. Treenerina on ta rahulik ja tolerantne, kuid vajadusel oskab ka karm olla.

Jana on mänginud  9 aastat jalgpalli erinevates liigades, neist viimased aastad meistriliigas. Huvi spordivaldkonnas töötada on alati mõttes olnud ning kaks aastat Austraalias elades sai idee reaalsuseks.

Austraalias Perthis ja Melbourne´s õppis Jana grupi-ja personaaltreeneriks ning omab nüüd Australian Fitness Academy III & IV  treeneri sertifikaate fitnessis. Lisaks läbis ta Soomes CrossFit Inc Level 1 treeneri koolituse ning juhendab ka CrossFit tunde.

Jana toetab inimeste teekonda paremaks muutumisel läbi liikuvuse ning paremate valikute tegemisel igapäevaelus nii toitumise, taastumise ja treeningu kaudu. Talle meeldib näha, kuidas inimesed muutuvad iga trenniga järjest enesekindlamaks, tehes asju, mida nad arvasid, et ei suuda. Vabal ajal meeldib Janale reisida, külastada uusi kohti ja raamatuid lugeda.

Jana motoks on ingliskeelne lause "Energy is a choice" ehk kui on tahtmist, leidub alati aega ja energiat asjade tegemiseks.

Jana poole võib pöörduda seoses personaaltreeningutega.

Loe rohkem

RASMUS JUHANSON

rasmusjuhanson@hotmail.com / 5346 5702

„Kõik on mõtlemises kinni, tuleb vaid oma eesmärkidesse uskuda ja nende nimel tegutseda!“ - on Rasmuse motoks. Rasmus on spetsialiseerunud keharaskustreeningutele ja koostab soovi korral ka kodutreeningkavasid.

Rasmus on terve elu olnud sportlik poiss. Algkoolis hakkas ta käima ujumistrennis ja tegeles sellega  8 aastat.

16 aastaselt tekkis huvi jõutreeningu vastu ja ta alustas treenimist omal käel. Kuigi areng toimus, ei olnud see piisavalt kiire ning Rasmus tundis, et oma teadmistest jääb väheks. See viis ta jõusaali treenerite õpinguteni EOK-s (Eesti Olümpiakomitee).

Nüüdseks on Rasmus jõusaalitreeninguga tegelenud 4 aastat ning omandanud ka EKR3 jõusaali- ja personaaltreeneri litsentsi.

Enda kogemustele tuginedes soovitab Rasmus algajatel treenijatel alati pöörduda personaaltreeneri poole. Ta pakub oma abikäe kõigile, kes soovivad treenida eesmärgipäraselt ning tunda end oma kehas hästi. 

Rasmus on rõõmsameelne ja avatud, annab alati endast parima ning tema sooviks on inimesi aidata.

Vaba ajal käib ta trumme mängimas, kuid üle käige armastab ta siiski teha trenni! 

Rasmus juhendab meie spordiklubis personaaltreeninguid.

Loe rohkem

CEVIN ANDERS SIIM

cevin@elvag.edu.ee / 5807 1822

Cevin on treenerina nõudlik, kuid tema trennides saab alati ka nalja, mis muudab päeva rõõmsamaks. Cevini moto on: „Elu on nagu jalgratas – et tasakaalus püsida, tuleb edasi minna.“

Cevin on terve elu olnud spordiga seotud. Esimesed kogemused treeneritöös sai ta 17. aastaselt, kui käis emal abitreenerina kaasas. Sellest hetkest alates teadis Cevin, et treeneritöö on tema kutsumus. 

Ta on lõpetanud Audentese Spordigümnaasiumi ja treeneritöö kõrvalt on käimas õpingud Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas. Cevin on esindanud Eestit mitmetel tiitlivõistlustel ning tema tähtsamateks saavutusteks on Eesti ja Põhjamaade ujumise MV meistritiitlid.

Treenerina on Cevin lõbus, kuid samas nõudlik. Ta hindab treeneritööd, sest see pole kunagi üksluine.

Vabal ajal tegeleb Cevin hobi korras joonistamisega - eriti meeldib talle portreejoonistuste tegemine. Samuti huvitab teda kokandus ja kodus olles võib teda tihti näha küpsetamas.

Cevin juhendab täiskasvanute ujumiskursusi nii algajatele kui edasijõudnutele.

Loe rohkem

ANDRES OLVIK

olvikandres@gmail.com / 5340 4005

Andrese käe all on ujuma õppinud nii beebid kui veteranid, nii algajad kui võistlussportlased. Andrese moto: "Minuga õpivad ujuma kõik  - nii käed ees, kui jalad ees, kuid ikka klassikalises tehnikas."

Andres on üle 20 aasta tegelenud ujumisspordiga. Tal on ujumistreeneri EKR 5 kutsetase ja läbitud ka jõusaalitreeneri kursused. Andres on hinnatud ujumistreener ja alates 2014. a juhendab ta täiskasvanute ujumiskursusi ja trenne Kalev Spa's.

Andres hindab treeneritööd, kuna see võimaldab anda edasi tema praktilisi kogemusi ning tegeleda alaga, mida ta armastab.

Vabal ajal meeldib Andresele lugeda ning liikuda looduses.

Andres juhendab ujumistrenne.

Loe rohkem
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!