Personaaltreeningud

Üha enam valitakse rühmatrennides osalemisele lisaks või nende asemel professionaalse personaaltreeneri teenus.

Viise, kuidas personaaltreener Sind aidata saab, on palju. Personaaltreening on eeskätt parim viis seatud eesmärkide saavutamiseks, olgu sihiks kaalu kaotamine, lihasmassi suurendamine, vigastustest taastumine või spordialaspetsiifiline treening. Personaaltreener aitab leida kiireima ning tervislikema viisi tulemuste saavutamiseks ja hoidmiseks.

Lisaks sellele kontrollib personaaltreener, et Sa endale trenniga liiga ei teeks. Ta motiveerib ning toetab Sind järjepidevalt ning inspireerib elama aktiivset ning tervislikku elu ka laiemas plaanis.

Kalev Spa spordiklubis aitavad Sind tõelised oma ala asjatundjad, kes armastavad liikumist ning soovivad ka kõikidel teistel jõuda nauditava ja aktiivse elustiilini.

Meie spordiklubis ootavad Sind personaaltreenerid:

Personaaltreeningusse broneerimine

Personaaltreeningu aja ja tingimuste kokkuleppimiseks palume võtta ühendust otse meie personaaltreeneritega. Kohtumine kestab 60 minutit ja treeningu hind on alates 30 €. Kui soovid tulla Kalev Spa spordiklubisse personaaltreeningusse, aga ei ole klubi püsikülastaja, tuleb lisaks juurde osta ühekordne spordiklubi pääse.

Foto: Meelis Meilbaum / Loe ka: Parem vorm ja rohkem energiat regulaarse trenniga

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!