Üldinfo

Kalev Spa – Sinu uus traditsioon

Kalev Spa **** spaahotell ühendab endas pikaaegse traditsiooni mugavust ja lõõgastust pakkuvate uuendustega. Asume Eesti peamise vaatamisväärsuse, UNESCO maailmapärandisse kantud Tallinna vanalinna serval. Hoone on ühelt poolt ümbritsetud romantilise Tallinna vanalinna iidse auraga, teiselt poolt aga looduslähedust pakkuva hoolitsetud hekkide, purskkaevu ja lastesõbraliku Kanuti pargiga. Suurepärane asukoht ja lai valik teenuseid muudab Kalev Spa’st ideaalse puhkusepaiga nii peredele, paaridele kui äriklientidele.

Elustiili, mugavust ja rahu väärtustav klient saab selles 2005. aastal avatud ja 2019. aastal renoveeritud 119 numbritoaga hoones valida just temale meelepärase tegevuse nii majutuse, spaa- ja iluhoolitsuste kui ka vee- ja spordikeskuse pakkumiste seast. Renoveerimise käigus värskendati ja uuendati kogu hoonet ning loodi juurde rohkelt võimalusi – uus stiilne restoran, mahukas seminariruum, vaikne Sauna-Oaas, mugavad Superior ja peretoad ning palju muud.

Meil saad magada täiuslikult magusa une, hoolitseda oma keha ja vaimu eest spordi-, ilu- ja tervisekeskuses ja ujuda Põhja-Eesti suurimas ning sügavaimas 50-meetrises basseinis! Vanalinna vaatamisväärsused ning kaubandus- ja ärikeskused asuvad hotelli vahetus läheduses, transpordiühendus ülejäänud linnaga on suurepärane.

Meie restoranis Allee on Sul võimalus nautida hõrgutavat Euroopa kööki, millel juures Eesti maitsete hõrk puudutus. Tänu kohaliku tooraine kasutamisele on meie road värsked, tervislikud ja maitseküllased.

Kalev Spa sobib oma suurepärase asukoha ja mitmekülgsete võimalustega ühtviisi hästi puhkamiseks paaridele, sõpruskondadele, lastega peredele; nii üksikreisijatele kui ka äripeatuseks. Hotellis on mugav viibida ka liikumispuudega inimestel. Tule paranda oma tervist, lõõgastu argipäevast ja külasta imelist Tallinna!

Kaugused põhisihtkohtadest:

  • Reisisadam – 10 minutit jalutamist
  • Rongijaam – 15 minutit jalutamist
  • Lennujaam – 15 minutit autosõitu
  • Kaubanduskeskused – 5 minutit jalutamist
  • Tallinna vanalinn ja Raekoja plats – 5 minutit jalutamist
  • Bussijaam – 10 minutit autosõitu

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!