Ava menüü

Täiskasvanute ujumiskursused

Avatud on registreerimine suvistele ujumiskursustele, mis kestavad 15.07-18.08.24

Treener Martin Piilberg:

Algajad-edasijõudnud E, K 19:00-20:00 (Rada 1)

Algajad E, K 20:00 -21:00 (Rada 1)

 

10x hind 169€

Pääsme saad mugavalt soetada ka meie e-poest. E-poes soodsam hind!

*Kalev Spa ärikliendile veelgi soodsam hind - küsi pakkumist ariklient@kalevspa.ee

Registreerumine: spordiklubi@kalevspa.ee

Algajate ujumiskursused täiskasvanutele

Algajate ujumiskursustel õpitakse põhioskusi nagu veega kohanemine (näo vette panemine, mullide puhumine jne), sukeldumine, vees hõljumine (selili, rinnuli ning asendeid vahetades) ning libisemine (selili ja rinnuli). Kui need oskused on omandatud, siis õpitakse ka vees edasi liikumist.

Algajate kursused sobivad nii inimestele, kel puudub igasugune ujumisoskus, kui ka neile, kel elementaarsed oskused olemas, kuid tunnevad end vees ebakindlalt. Harjutusi tehakse valdavat 50 m basseini madalamas osas. Grupis on kuni 12 inimest ja treener läheneb osalejatele individuaalselt.

Edasijõudnud algajate ujumiskursused täiskasvanutele

See kursus eeldab, et ujumise põhioskused on selged. Kursusel arendatakse edasi jalgade tööd, õpitakse hingamist ujumise ajal ning selili ja rinnuli ujumist. Eesmärk on läbi erinevate harjutuste õppida rohkem tehnikat ja veetunnetust. Valdavalt kasutatakse treeningus 50 m basseini madalamat osa, kuid vahel ujutakse ka terve basseini pikkuses.

Edasijõudnute ujumiskursused täiskasvanutele

Edasijõudnute kursuse eelduseks on, et osaleja suudab järjest, ilma peatusteta, ujuda 100 meetrit nii krooli kui ka selili. Õpitakse juurde rinnuli konna- ja liblikujumist. Soovi korral õpitakse saltoga pööret vee all.

 

Lisainfo ja etteregistreerimine: spordiklubi@kalevspa.ee

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!