Beebide ujutamine

Armsad suured ja väikesed veefännid - ootame teid hooaja viimasesse ja üllatusi täis ujutamise tundi 18.juunil!

Beebide ujutamise uus hooaeg alustab taas augustikuu lõpus!

 

Kuigi beebide ujumise hooaeg on nüüd lõppemas, jääme alati siia, et pakkuda teile veelgi rohkem ujumisrõõmu ja suurepäraseid hetki vees.

Olge valmis järgmiseks hooajaks, kus saame taas koos avastada vee maailma ja jätkata meie imelisi seiklusi basseinis!

Suur tänu kõigile meie imelistele ujujatele ja nende vanematele! Kohtume järgmisel hooajal!

 

Ilusat suve!

Väikelaste ujutamise kursus - lõbus ja arendav!

Väikelaste ujumistunnis õpetab treener igaüht individuaalselt. Tund viiakse läbi mänguliselt, mis on tore lapsele ja ka tema vanemale. Lapsevanem on koos lapsega vees ning teeb treeneri eeskujul harjutusi. Ujumistunni eesmärk on arendada lapse eakohaseid oskusi, lõdvestada pinges olevaid lihaseid, karastada ja tugevdada immuunsüsteemi. Lapsed naudivad ujumist, sulistavad külili, kõhuli ja selili ning harjutavad käte ja jalgade tööd ning koordinatsiooni.

Siia tundi ootame pisikesi lapsi, alates neljandast elukuust (olenevalt lapsest) kuni 2 aastani. Ujumine toimub Kalev Spa 0-korruse väikeses basseinis. Vee temperatuur on 33 kraadi. Privaatsetes riietusruumides on olemas kõik vajalik laste jaoks.

Tunni pikkus 45 min. Kui näete, et laps on väsinud, võib tunni lõpetada ka varem, peaasi, et ujumine lõppeks heade emotsioonidega.

Et kõik lapsed saaksid nautida puhast vett palume alati käia pesemas enne basseini minemist ja beebidel kasutada ujumismähet või ujumispükse. Lapsevanemad peaksid kinnitama pikad juuksed või kasutama ujumismütsi.

NB! Basseini rühmatundi on oodatud üks lapsevanem ühe lapsega.

 

Pane tähele!

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine meiliaadressil spordiklubi@kalevspa.ee (võimalik registreeruda ka kohapeal veekeskuse kassas).

10 x HIND 96€ (kehtib 3 kuud)

Kursusel osaleja saab enda kasutusse 10* teenuse käepaela, mis kehtib 90-päeva ning millega saab beebide ujutamise kursust külastada 10 korda omal vabal valikul, kas teisipäeviti või reedeti.

Kohapeal tuleb tasuda käepaela deposiit 8€, mille saab teenuse lõppedes tagasi.

Tunnid toimuvad T ja R

10.30-11.15, 4 kuud - 9 kuud

11.15- 12.00, 10 kuud - 2.aastat

Kursusel osaleja registreerib ennast kindlasti tunniplaanis beebide ujutamise tundi hiljemalt tunni toimumise päeva hommikul kell 9.00’ks

Beebide ujutamise kursusest saab vabade kohtade olemasolul osa võtta ka üksikpiletit ostes, üksikpileti hind 15€.

Üksikpileti ostja saab treeningule ennast registreerida tunni toimumise päeval alates kell 9.00. Broneeri koht SIIN

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!