Tunniplaan & broneerimine

Pane tähele!

Rühmatreeningutes osalemiseks on vajalik eelnev broneerimine.

Broneerimine ja broneeringute tühistamine lõpeb 1h enne treeningu algust.

Hommikune treening toimub, kui 1h enne selle algust on tehtud vähemalt 2 broneeringut.
Õhtused trennid (alates kell 16.30) toimuvad alati.

Jõusaalis VALVETREENER - küsi julgelt personaalset nõu Kalev Spa spordiklubi treeneritelt ja treeni veelgi efektiivsemalt, see on sulle TASUTA! Vaata tunniplaanist, millal valvetreenerid spordiklubis on.

Plaanid ennast uuel aastal taas trennilainele viia, kuid ei tea, kuidas alustada? Jõusaali ABC on mõeldud neile, kes tahavad õppida kasutama jõusaaliseadmeid, kuidas harjutusi tehniliselt sooritada, kuidas ja mitu harjutust panna ühele treeningpäevale. Lisaks saate infot personaaltreeningute kohta, kui on soov ennast korralikult käsile võtta. Treener aitab ja vastab küsimustele.

SPORDIKLUBI JA VEEKESKUSE LAHTIOLEKUAJAD MUUTUVAD ALATES 20.JUUNIST -> LOE LÄHEMALT.

ANNA MEILE TAGASISIDET TREENINGU KOHTA SIIN. Sinu arvamus on meile oluline!

Spordiklubi rühmatreeningutesse broneerimise reeglid:

Spordiklubi rühmatreeningutesse broneerimise reeglid:

 • Rühmatreeningutesse saavad registreerida Kalev Spa püsikliendid läbi broneerimissüsteemi.
 • Püsikliendiks registreerimine toimub läbi kodulehekülje või Kalev Spa veekeskuse vastuvõtus.
  • - Püsikliendiks registreerimine kodulehe kaudu: vajutage "logi sisse" ja seejärel "loo kasutaja". Täitke korrektselt kõik väljad ning looge endale parool. Seejärel olete registreeritud Kalev Spa püsikliendiks ning saate broneerimissüsteemi kasutada. Konto loomisel kasutage enda kehtivat meiliaadressi, vastasel juhul broneerimine ei õnnestu.
  •  - Püsikliendiks registreerimisel Kalev Spa veekeskuse vastuvõtus esitage oma ID-kaart, kehtiv e-maili aadress ning telefoninumber. Broneerimissüsteemi esmakordsel kasutamisel vajutage „logi sisse“, sisestage oma e-maili aadress (sama, millega registreerisite end vastuvõtus püsikliendiks) ning seejärel vajutage „unustasin parooli“ ja „saada uus parool“. Teie e-mailile saadetakse parool, mida saate edaspidi broneerimisel kasutada.
 • Tehniliste probleemide korral võta ühendust spordiklubi@kalevspa.ee.
 • Korraga on võimalik teha 5 aktiivset broneeringut ja broneerida saab kuni 1 nädal ette (jooksev nädal ja järgnev nädal).
 • Samal päeval saab broneerida korraga maksimaalselt ühte treeningusse, kuid vabade kohtade olemasolul võib osa võtta ka teistest treeningutest.
 • Treeningus osalemiseks annab õiguse treeningpilet, mille saab vastuvõtu teenindajalt või iseteeninduskassast. Treeningpilet tuleb tunni alguses anda treenerile.
 • Kõik broneeringud, mis pole välja võetud 5 minutit enne treeningu algust, tühistab broneerimissüsteem automaatselt. Järgneva 5 minuti jooksul kuni treeningu alguseni on vabade kohtade olemasolul võimalik treeningpiletit väljastada. Pärast treeningu alguse kellaaega ei võimalda broneerimissüsteem enam treeningpileti väljastamist ning hilinejad treeningus osaleda ei saa.
 • Treeningusse broneerimine läbi interneti lõpeb 1h enne treeningu algust. Treening toimub, kui 1h enne treeningu algust on registreerinud vähemalt 2 inimest.
 • Juhul, kui ei ole võimalik broneeritud treeningus osaleda, siis palume treening tühistada vähemalt 1h enne selle algust broneerimissüsteemis. Telefoni teel ei ole võimalik broneeringut tühistada.
 • Rühmatreeningusse korduvalt mitteilmumisel ning broneeringu tühistamata jätmisel on Kalev Spa’l õigus Sinu broneerimisõigust piirata.

NB! Sissepääs ujumistrenni ja Suppama treeningutesse:
Peale spordiklubi periooditeenuse registreerimist iseteeninduskassas palume pöörduda veekeskuse administraatori poole, kes väljastab 50 m basseini ligipääsu.

Loo endale uus traditsioon ja too oma päevadesse energiat ning rõõmu liikumisest Kalev Spa spordiklubis!

Avalda arvamust

Nimi*
E-post*
Millistest rühmatreeningutest olete huvitatud (stuudios ja vees)?
Paketi nimi
Mis kell soovite trennis käia?
Please leave empty:

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!