Uudised

Tule veeda koos sõpradega lõbusalt aega SUP laudadel! Treening sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele alates 10. eluaastast.

Suppama on lõbus, kuid samas kõrge intensiivsusega kogu keha treening basseinis asuvatel Sup-laudadel. Treening parandab lihasvastupidavust ja -jõudu, arendab koordinatsiooni ja tasakaalutunnetust ning põletab efektiivselt kaloreid. Suppama trenn toimub kaasakiskuva muusika saatel ja kestab 30 minutit lastele / 45 minutit täiskasvanutele. Trenn on lõbus ja vaheldusrikas, pakub väljakutseid ja annab hea koormuse. Ujumisoskus on vajalik, sest vette kukkumine on üks osa sellest tunnist. Kuivaks jäämine õnnestub ainult neil, kes trenni korralikult kaasa ei tee! 

Trenni võib tulla nii ujumisriietes kui ka lühikeste ja mugavate trenniriietega, mis võivad märjaks saada. 

Suppama treening toimub 50 m basseini madalamas osas ja trennis võivad osaleda ka hea ujumisoskusega lapsed alates 10. eluaastast. Enne treeningu algust anname kõikidele lastele ka ujumisvestid, mille kandmine on kohustuslik. Peale trenni on võimalus aega veeta veekeskuses!

 

Suppama treening juhendajaga alates 89€ / kuni 10 inimest. Lisatrenn alates 50€ / kuni 10 inimest. Hinnas sisaldub 3h veekeskuse pääse.

 

Broneeringu tegemiseks kirjuta meile pidu@kalevspa.ee või helista +372 534 998 85 tööpäevadel E, K 8.00-16.00 ja T, N, R 8.00-15.00.

 

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!