Ava menüü

Meestele

Meestehoolitsused

Käte- ja jalahoolitsused

Spetsiaalne kätehoolitsus meestele
45 min
28 €

Iga endast lugupidav mees hoolitseb ka oma käte eest. Kätega puudutame iseennast, oma naist ja lapsi, seega peavad käed olema hoolitsetud, korras ja niisutatud. Alessandro spetsiaalselt meestele loodud kätehooldus MEN on täpselt see, mida lubatakse - tõhus, kiire ja kauakestva tulemusega.

Jalahoolitsus meestele
50 min
50 €

Värskendav jalahoolitsus väsinud jalgadele. Hoolitsus sisaldab magneesiumi jalavanni, põhjalikku koorimist piparmündi koorijaga, varbaküünte ja jalatalla hoolitsust, jahutavat piparmündimaski ning mõnusalt jahutavat jalageeli. Su jalad tänavad Sind!

Taastav parafiinihoolitsus kätele või jalgadele
20 min
17 €

Hoolitsus taastab kuiva ning tundliku naha niiskustasakaalu, sobides väga hästi nt vereringehäirete ja liigesevaevuste korral. Aroomiõlidega parafiin pakub lisaks efektiivsele ravitoimele ka meelelist naudingut. Hoolitsus koosneb koorimisest, kreemitamisest, parafiinivannist ja kaitsvast hoolitsuskreemist.

Näohoolitsused meestele

Guinot Feel Fresh näohoolitsus
50 min
50 €

Tegemist on Guinot' sügavpuhastava ja tõhusalt niisutava näohoolitsusega, mida viiakse läbi kosmeetilise aparaadiga. See on väga efektiivne ning ideaalne valik just siis, kui Su nahk vajab väikest turgutust ja hoolitsetud väljanägemist. Kvaliteetne, mugav ning kiire valik enne tähtsat sündmust!

Sothys Homme näohoolitsus meestele
55 min
55 €

See on tõhus baashoolitsus meestele, mis väljutab edukalt toksiine, muudab jume selgemaks ja naha siledamaks. Hoolitsus sisaldab naha puhastamist, sobiva maski pealekandmist, lõõgastavat näomassaaži ja vananemisvastast seerumit.

Juuksuriteenused

Juukselõikus masinaga  
20 €
Juukselõikus kääridega      
25 €
Juuste värvimine + lõikus     
60 €
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!