Äriklient

Otsid oma meeskonnaga võimalust pidada koosolekuid või seminare vabamas vormis ja teistmoodi keskkonnas? Tahad oma meeskonda motiveerida või vajate hoopis mõnusat päeva, et võtta hetkeks aeg maha?

Oleme välja töötanud kolm erinevat ürituste kategooriat, et ühendada teie ettevõtte meeskonda, pakkuda lisamotivatsiooni või luua inspireeriv keskkond koosolekuteks. Sina vali lihtsalt välja millist sündmust korraldada soovite, tutvu meie pakettidega, broneeri ning nautige koos ägedat päeva!

Tuleme alati vastu sinu ettevõtte personaalsetele soovidele - kui tahaksid pakutavaid teenuseid omavahel kombineerida või luua täiesti uudne kontseptsioon siis kirjuta meile ja loome teile koos ühe meeldejääva päeva!

ÜRITUSED ETTEVÕTETELE

Seminarid & koosolekud

Seminarid & koosolekud

Koolituste, seminaride ja ärikohtumiste tarbeks on Kalev Spas olemas kõikide mugavuste ja vajamineva tehnikaga 50-kohaline nõupidamiste saal, mis asub hotelli fuajeekorrusel. O-kujulise ruumilahenduse korral sobib seminariruum 20 inimesele, teatristiilis mahub saali kuni 50 inimest. Nõupidamiste saali hinnas sisalduvad kõik tarvilikud vahendid: pabertahvel ja markerid, videoprojektor ja WiFi. Paljundusteenus ja printimine on lisatasu eest. 

Kalev Spa’s on lisaks mugavale hotellile ja võimsale veekeskusele ka tõeliselt mõnusa atmosfääri ja maitseküllase menüüga 100-kohaline restoran Allee. Restoran on põhjamaiselt minimalistliku ja looduslähedase interjööriga, mis mõjub samaaegselt värskelt ja hubaselt - 4-meetri kõrgune vaade akendest toob pargi otse tuppa. Vastvalminud restorani mitmekesine menüü sobib ka kõige nõudlikumale maitsele. Võimalik on tellida nii buffet- kui a la carte menüüd, lisaks on saadaval grupimenüü.

Vabamas vormis koosviibimiste, koolituste, pidude ja koosolekute jaoks on meil VIP- ehk privaatsaun, täiskasvanutele mõeldud spaa- ja lõõgastusala Sauna-Oaas ja mõnusalt avarad stuudiod. See on suurepärane võimalus ühendada meeldiv kasulikuga: pärast töist koosviibimist laske argimõtetel peast minna ning nautige heas seltskonnas lõõgastumist!

Mullivanniga VIP-saun mahutab kuni 15 inimest ja sisaldab sissepääsu veekeskusesse. Toitlustuse eest kannab hoolt restoran Allee. Saadaval on maitsvate snäkkidega saunamenüü ja sinna juurde sobivad saunajoogid. Sauna-Oaasis ootavad sind 5 eriilmelist sauna ning 4 mullivanni, teisel korrusel hubane lõõgastusala. Eraürituseks on võimalik Sauna-Oaasi ka reserveerida.

Täpsema hinnapäringu saamiseks võtke palun ühendust meie müügijuhiga - hedy.kohv@kalevspa.ee või täitke lehe lõpus olev päringuvorm. 

Sportlikud meeskonnaüritused

Sportlikud meeskonnaüritused

Sportlikud meeskonnaüritused Kalev Spa veekeskuses ja spordiklubis annavad hea võimaluse meeskonnale proovida erinevaid treeninguid ning korraldada sportlikke võistlusi. Peale treeninguid on võimalus lõõgastuda veekeskuses või Sauna-Oaasis ning päeva lõpetada maitsvate snäkkide või õhtusöögiga restoranis Allee

Oleme kokku pannud ka mõned paketid, et valimine oleks teile lihtsam. 

Meeskonnatöö Sup-laual

 • 45 min Suppama treeningut 50 m basseinis
 • Lõõgastus veekeskuses ja soovi korral kerge eine või suupisted veekeskuse kohvikus
 • Max 10 inimesele

Jõusaali ringtreening grupile

 • 45-60 min treeningut jõusaalis (võimalik teha mänguliselt koos võistlustega)
 • Lõõgastus veekeskuses ja soovi korral kerge eine või suupisted veekeskuse kohvikus
 • Max 12 inimest

Intensiivne trenn suuremale grupile

 • 1h intensiivset trenni Stuudios: HIIT, BodyPump vms kliendi valikul
 • Lõõgastus veekeskuses
 • Max 20 inimest

Pakettide koostamisel sõltub inimeste arv valitud treeningust. Suuremate seltskondade puhul on võimalus grupp kaheks jagada ja samal ajal kahte erinevat treeningut läbi viia

 • Suppama trenn – kuni 10 in
 • Jõusaali trenn (mängulised võistlused jne) – kuni 12 in
 • Body&Mind trennid – kuni 12 in
 • Intensiivsed trennid  – kuni 20 in
 • Vesiaeroobika treeningud – kuni 16 in

Sportlikule motivatsioonipaketile on võimalus lisada toitlustus restoranis Allee või pakkuda kergemaid eineid/suupisteid veekeskuse kohvikus. Lisateenusena pakume lõõgastust Sauna-Oaasis, veekeskuses ning VIP-sauna privaatsemaks sündmuseks. 

Täpsema hinnapäringu saamiseks võtke palun meiega ühendust ariklient@kalevspa.ee või tel. +372 5301 7173  või täitke lehe lõpus olev päringuvorm. 

Lõõgastavad & motiveerivad meeskonnaüritused

Lõõgastavad  ja motiveerivad meeskonnaüritused

Meeskonna sisene sünergia on heade tulemuste saavutamiseks väga oluline ning vabamas vormis koos veedetud aeg kindlasti ühendab tiimi. Lõõgastuspakketide puhul saab tiim ühiselt aja maha võtta, samas "aktiivselt" puhates. Paketile on võimalus lisaks tellida hariv loeng meie spordiklubi treeneritelt just teile sobival teemal - toitumisest treeninguteni. 

Kalev Spa Sauna-Oaasi lõõgastuspakett

 • Sauna-Oaasi külastus koos veekeskusega 3 tundi
 • 30 min Klassikaline massaaž Kalev Spa ilu-ja tervisekeskuses
 • Värskendav naturaalne apelsinimahl Sauna-oaasi lõõgastusalal
 • Grupile al 5 inimest

Pealelõunane lõõgastushetk kolleegidega

Energiapaus

 • 40min treening EnergyFlow või jooga
 • Sauna-Oaasi külastus koos veekeskusega 3 tundi
 • Värskendav smuuti Sauna-Oaasis
 • Grupile alates 10 inimest

Igale paketile on võimalus lisada toitlustus restoranis Allee, pakkuda kergemaid eineid veekeskuse kohvikus või rentida VIP-saun privaatsemaks sündmuseks. 

Täpsema hinnapäringu saamiseks võtke palun meiega ühendust ariklient@kalevspa.ee või tel. +372 5301 7173  või täitke lehe lõpus olev päringuvorm. 

Esita päring

Nimi*
E-post*
Telefon*
Teie päring või broneerimissoov
Paketi nimi
Please leave empty:

Kui soovid eriürituseks broneerida tervet veekeskust, stuudiot või Sauna-Oaasi, siis võta meiega ühendust ariklient@kalevspa.ee või tel. +372 5301 7173

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!