Hotelli pakkumised

Ava menüü

Hotelli pakkumised

Sügisene minipuhkus

Kui igatsed vaheldust ja vajad väikest turgutust, siis nüüd on selleks hea võimalus! Veeda üks öö hubases ja mõnusas Kalev Spa hotellis. Täiuslikuma puhkuse nimel saate kaaslasega mõlemad poputada end salongis Ilu & Tervis ning nautida hommikusööki kasvõi voodis!

Hind alates
78 € Standard toas / kahele

Unistuste perepuhkus Kalev Spa’s!

Kalev Spa on valmis täitma Sinu pere unistuse – liutorud on sõiduvalmis, tuubid täis pumbatud, veemäng peenhäälestatud ja saunad köetud – väljateenitud puhkus perega Tallinna suurimas veekeskuses võib alata!

Hind alates
85 € öö/tuba (2 täiskasvanut ja 1-2 kuni 18 aastast last)

Liblikad kõhus

Armumine on imeline aeg! Maailm tundub oluliselt ilusam, helgem, rõõmurohkem. Liblikad on kõhus, nägu naerul ja sära silmades. Veetke kahekesi naudinguterohke kvaliteetaeg ja põgenege maailma eest teineteise embusesse!

Hind alates
95 € / kahele

Turist oma kodulinnas

Kas vajad kaaslasega puhkust kodusest rutiinist ja igapäeva toimetustest? Te vajate puhkust  hubases hotellitoas, lõõgastuda aitab täiskasvanutele mõeldud spaa- ja lõõgastusala Sauna-Oaasi, Allee Restoranis saate nautida head toitu ning uudistada neid väikseid Tallinna Vanalinna tänavaid kuhu muidu ei satukski. Paku endale võimalust olla turist oma kodulinnas ning lase väikesel linna getaway puhkusel end hellitada 

Hind alates
75 € Standard toas / kahele

Tallinn Card - avasta Tallinna lihtsalt ja mugavalt! 

Tallinnaga tutvumine on nüüd eriti lihtne, mugav ja meeldejääv. Külasta tasuta enam kui 40 Tallinna muuseumit ja vaatamisväärsust. Sõida tasuta ühistranspordiga ning saa soodustusi ekskursioonidelt, meelelahutuskohtades, restoranides ja poodides - seda kõike ühe kaardiga. Magusa une Kalev Spa 4**** mugavas hotellitoas tagab lõbutsemine Põhja-Eesti suurimas veepargis, soojad saunad ja lõõgastavad hoolitsused. Kosutav hommikusöök restoranis Allee laob põhja õnnestunud Tallinna avastamise päevaks!

Hind alates
109 € / 1 inimene kahekohalises toas /2 ööd

Esita päring

Nimi*
E-post*
Telefon*
Teie päring või broneerimissoov
Paketi nimi
Please leave empty:
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!