Hotelli pakkumised

Ava menüü

Hotelli pakkumised

Anname endast parima, et pakkuda jätkuvalt võimalust nautida kvaliteetset ja ohutut puhkust Kalev Spa Hotell & Veekeskuses! Palun tutvu EV Valitsuse korraldusest tulenevalt loodud uute täiendavate piirangutega, et külastus sujuks meeldivalt.

 

Pane tähele, et kuupäevadel 24.12 ja 31.12-05.01.2022 antud pakkumised ei kehti.

Minipuhkus

Kui igatsed vaheldust ja vajad väikest turgutust, siis nüüd on selleks hea võimalus! Veeda üks öö hubases ja mõnusas Kalev Spa 4* spaahotellis ja suple pealinna suurimas basseinis. Täiuslikuma puhkuse nimel saate kaaslasega mõlemad poputada end salongis Ilu & Tervis ning nautida hommikusööki kasvõi voodis!

Hind alates
P-N 110 €; R-L 125 € Standard toas / kahele

Unistuste perepuhkus Kalev Spa’s!

Kalev Spa on valmis täitma Sinu pere unistuse – liutorud on sõiduvalmis, tuubid täis pumbatud, veemäng peenhäälestatud ja saunad köetud – väljateenitud puhkus perega Tallinna suurimas veekeskuses võib alata!

Hind alates
95 € öö/tuba (2 täiskasvanut ja 2 kuni 18 aastast last)

Sinu uus traditsioon

Vahel on vaja end tuulutada. Saada välja argimelust, rutiinsetest tegevustest ja igapäevastest toimetustest. Las Sinu uus traditsioon olla enda värskendamine, energia kogumine ja patareide laadimine Kalev Spa 4* spaahotellis. Tule üksi, partneri, sõbra või seltskonnaga!

Hind alates
69 € / inimene

Liblikad kõhus

Armumine on imeline aeg! Maailm tundub oluliselt ilusam, helgem, rõõmurohkem. Liblikad on kõhus, nägu naerul ja sära silmades. Veetke kahekesi naudinguterohke kvaliteetaeg ja põgenege maailma eest teineteise embusesse!

Hind alates
117 € / 1 öö kahele
172 € / 2 ööd kahele

Koos veedetud aeg

Kõige parem kingitus siin maailmas on armastatu me kõrval. Paarisuhet tasub hoida, väärtustada, värskendada ja sellele pühenduda. Koos veedetud aeg annab suhtele tugeva vundamendi, tekitab mõnusa läheduse ja toob õnnetunde südamesse.

Hind alates
169 € / kahele

Turist oma kodulinnas

Kas vajad kaaslasega puhkust kodusest rutiinist ja igapäeva toimetustest? Teid ootab hubane hotellituba ja mõnus täiskasvanutele mõeldud spaa- ja lõõgastusala Sauna-Oaas, kus aeg justkui peatub. Lisaks saate nautida head toitu restoranis Allee ja minna uudistama neid põnevaid pisikesi Tallinna Vanalinna tänavaid kuhu muidu ei satukski. Paku endale võimalust olla turist oma kodulinnas ning lase väikesel linna getaway puhkusel end hellitada!

Hind alates
P-N 95 €; R-L 115 € Standard toas / kahele

Tallinn Card - avasta Tallinna lihtsalt ja mugavalt! 

Tallinnaga tutvumine on nüüd eriti lihtne, mugav ja meeldejääv! Külasta tasuta enam kui 40 Tallinna muuseumit ja vaatamisväärsust. Sõida tasuta ühistranspordiga ning saa soodustusi ekskursioonidelt, meelelahutuskohtades, restoranides ja poodides - seda kõike ühe kaardiga. Magusa une Kalev Spa 4**** mugavas hotellitoas tagab lõbutsemine Põhja-Eesti suurimas veepargis, soojad saunad ja lõõgastavad hoolitsused. Kosutav hommikusöök restoranis Allee laob põhja õnnestunud Tallinna avastamise päevaks!

Hind alates
109 €/ 1 inimene
kahekohalises toas /2 ööd

Rahvameditsiinipuhkus ''Sansaara''

Saun on tõestatult terviseparandaja: turgutab ja ergutab südame- ja veresoonkonda ning kopse ja parandab mälu. Lisaks valmistab saunaskäik kindlasti rõõmu koosolemisest ning tekitab tohutult tõhusa läbi öö kestva une. Juba vanad eestlased teadsid, et saunas sünnivad kõige paremad mõtted. Tere tulemast Kalev Spa'sse lahti mõtestama enda jaoks „sansaara“ tähendust.

Hind alates
89 € Standard toas kahele
109 € Superior toas kahele

Esita päring

Nimi*
E-post*
Telefon*
Teie päring või broneerimissoov
Paketi nimi
Please leave empty:
 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!