Ava menüü

Kinkekaart

KINKEKAARDI TINGIMUSED:

Kalev Spa kinkekaart on leidlik ja suurepärane kingitus nii sõbrale kui pereliikmele, kolleegile, töötajale ja koostööpartnerile. Pakume 3 erineva rahalise väärtusega kinkekaarte: 10 €25 € ja 50 € Kinkekaardil märgitud summa eest saab osta kõiki Kalev Spa Hotelli ja Veekeskuse poolt müüdavaid tooteid ja teenuseid vastavalt nende avalikule hinnakirjale.

 

Lisaks müüme Kalev Spa erinevates teeninduspunktides ka teenuste kinkekaarte:

Maitseelamus restoranis Allee - 25 €

3- käiguline erimenüü restoranis Allee koos klaasikese kihisevaga on suurepärane võimalus astuda hetkeks välja argipäeva rutiinist ning veeta kvaliteetselt aega enda või kaaslastega. 

Klassikaline massaaž 60 minutit - 40 €

60-minutiline klassikaline massaaž professionaalse massööri käte all on palsam hingele, kosutus kehale ning suurepärane viis end hetkeks välja lülitada. 

Majutuspakett kahele „Koos veedetud aeg“- 276 €/kahele üks öö

Sind ootab koos kaaslasega majutus hotelli Superior toas, maitsev hommikusöök ja meeldejääv 3-käiguline õhtusöök restoranis Allee, suurepäraseks lõõgastuseks 50 min duaalmassaaž, veekeskuse kasutus ja saabumisel üllatus toas

Majutuspakett kahele „Liblikad kõhus“ - P-N 119 € / 2 inimest 1 öö; saabudes R või L 131 € / 2 inimest 1 öö

Sind ootab kaaslasega majutus hotelli Economy toas, maitsev hommikusöök  ning õhtusöök restoranis Allee, veekeskuse kasutamine lahtiolekuaegadel, saabumisel üllatus toas

VIP sauna kasutus kuni 15-le inimesele -160 € (2h) 

Mahutab 15 inimest

Sauna hind sisaldab ka saunalinade renti

Iga lisainimese eest rakendame ühekordset lisatasu 4€

Sauna peoruumis on suured nahkdiivanid, lauad, valamuga baarilett, LCD-teler, data projektor, suur riidekapp ja eraldi riietusruum. Sauna alal on soome saun suure mullivanniga, 5 dušši ja WC

Sauna Oaasi 3h pääse (koos veekeskusega) E-P – 23€

Kui otsid kohta, kus aeg voolaks rahulikult oma loomulikus rütmis, kiirustamata; kus kõrvu paitaks lõõgastav meeleolumuusika; kus saad olla lihtsalt Sina ise, nautida käesolevat hetke ning unustada argimured, siis Kalev Spa vaikne Sauna-Oaas on midagi just Sulle!

Perepääse Veekeskusesse 3h E-P – 45€

Kalev Spa perepääse sobib imehästi kingituseks kui tead, et peres kasvavad lapsed, kes armastavad veekeskuses hullata ja ei pelga vingeid liutorusid. Veekeskuses leidub tegevusi nii suurtele kui väikestele veefännidele!

Veekeskuse 3h pääse E-P – 17€

Kalev Spa veekeskusest leiab omale meelepärase tegevuse igas vanuses veefänn – uuenenud veekeskuses on 50-meetrine bassein, suur lõõgastusala, lasteala ning 4 vinget liutoru. Seega on tegu ideaalse kingiga mõnele oma sõbrale, kellele meeldib ujuda või lõõgastuda. 

Veekeskuse pääse kahele 3h E-P – 33€

Kalev Spa veekeskusest leiab omale meelepärase tegevuse igas vanuses veefänn – uuenenud veekeskuses on 50-meetrine bassein, suur lõõgastusala, lasteala ning 4 vinget liutoru. Seega on tegu ideaalse kingiga mõnele oma sõbrale, kellele meeldib ujuda või lõõgastuda.

Spordiklubi ja veekeskuse täisteenuse 3h pääse E-P – 19€

See spordiklubi ja veekeskuse täisteenuse pääse annab ideaalse võimaluse kingituse saajal osaleda mõnes põnevas rühmatreeningus ning peale seda minna keha kosutama veekeskuse lõõgastusalasse või mõnda sauna. 

 

Kinkekaardi ostmisel ei kehti sooduskaartide soodustused.

Sobiva teenuse või rahalise kinkekaardi saate osta:

  • Veekeskuse vastuvõtust
  • Hotelli vastuvõtust
  • Salongist Ilu & Tervis
  • Restoranist Allee

Suuremate koguste puhul palume ühendust võtta e-posti teel arve@kalevspa.ee.

Juhul kui tarbitavate toodete/teenuste summa ületab kinkekaardi väärtuse, siis nende eest tasub kinkekaardi omanik täiendavalt. Kui valitud teenuse maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis kasutamata kinkekaardi jääki rahas välja ei maksta. Kinkekaarti ei vahetata sularahaks.

Kinkekaart on kehtiv ühekordse maksevahendina, korraga saab tasuda ka mitme kinkekaardiga. Kinkekaart ei ole personaalne ning seda võib edasi anda kolmandatele isikutele. Kinkekaartide kehtivusaega ei pikendata. Kinkekaardi paljundamine mistahes viisil on keelatud, võltsingud konfiskeeritakse. Kinkekaardid on eelnevalt nummerdatud ja omavad turvaelementi.

Palume kinkekaardi alusel tarbitavad teenused, välja arvatud ujumine, eelnevalt broneerida telefonil +372 649 3303 või e-maili aadressil kalevspa@kalevspa.ee; broneerimisel märkida kindlasti ära kinkekaardi number.

 

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!