Uudised

Ametlik teadaanne 15.01

Seoses EV Valitsuse kinnitatud kehtivate piirangute uuendustega Harjumaal alates 18.01 jääb Kalev Spa veekeskus ja spordiklubi esialgu suletuks kuni 19.01. Avame kõige varem kolmapäeval, so 20.01, kuid lõplik otsus avamise kohta täna lisandunud piirangute raames, sünnib esmaspäeval.

 

Ametlik teadaanne 28.12

Seoses EV Valitsuse otsusega sulgeda alates 28.12.2020 kuni 17.1.2021 kõik veekeskused, spordiklubid, toitlustusasutused ja meelelahutusasutused, sulgeme 28.12.2020 Kalev Spa veekeskuse & spordiklubi.

Turvalisus Kalev Spa's

Seoses Covid-19 viiruse ulatusliku levikuga oleme Kalev Spa’s kasutusele võtnud täiendavad ennetusmeetmed, et tagada oma töötajate ja külastajate turvalisus. Järgime Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti soovitusi ning palume ka Sinul sama teha.

Kalev Spa hotell on nüüd ametlikult 4**** hotell

Meil on suured-suured rõõmusõnumid millest seni pole olnud mahti rääkida. Nimelt oleme saanud ametliku tunnustuse ja meie hotellile on omastatud 4****. See teeb meid ütlemata uhkeks ja õnnelikuks, sest oleme selle nimel aastaid tööd teinud ja osa renoveerimisestki sai tehtud selles suunas ja unistades, et küll me ükspäev saame tehtut nautida ja ametliku tärnide saamist tähistada. Nüüd on see igatahes käes ja kuna me kadedad ei ole, tahame, et te meiega koos tähistaksite.

Spordiklubi: pilguheit sügisesse

Ametlik teade 14.05.2020

Õnnelikud kella ei jälgi!

Topeltvõit Speedo'ga!

Koolivaheajal kinno ja ujuma

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!