Hotellitoad

Meie 119 hubast ja värskelt renoveeritud hotellituba on jagatud erinevatesse klassidesse, arvestades nõnda parimal moel külaliste vajadusi ja soove. Hotellitoad vastavad nelja tärni mugavusastmele. Kõikides tubades on konditsioneer, minibaar, föön, hommikumantel, meigipeegel, kohvilaud, seif, telefon, LCD-teler, vann/dušš ja tasuta WiFi. Tubades on ka tee- ja kohvikeetmise võimalus. Kõik hotellitoad on allergiavabad, kaks tuba on piiratud liikumisvõimega külalistele. Oleme kindlad, et endale meelepärase toa leiab igaüks! Parima hinna garanteerib Sulle puhkuse broneerimine läbi meie kodulehe.

Economy

Need ökonoomse ruumilahendusega toad on värskelt renoveeritud ja asuvad 1. ja 2. korrusel, mis on eriti hea asukoht veekeskusesse minekuks. Pisikestes, umbes 14 m 2 suurustes Economy tubades on kas üks lai või kaks eraldi mugavat voodit kahele ja duši või vanniga vannituba. Lisavoodi neisse tubadesse ei mahu. Osa tube on võimalik vaheuksega ühendada.

Standard

Standard klassi toad on suuremad, umbes 17-21 m 2 ja need asuvad 1.-5. korrusel. Tubades on kas üks lai või kaks eraldi voodit ning dušiga tualettruum. Standard klassi tubadesse mahub üks lisavoodi ja mõnedes on ka narivoodi, mahutades tuppa ööbima kuni 4 inimest. Osa Standard klassi tube on võimalik ühendada peretoaks.

Superior

Superior klassi toad on uued, ehitatud 2019. aastal. Umbes 26-28 m 2 suurused toad võimaldavad nautida avaramat puhkust, asudes hotelli 2. ja 6. korrusel. Lisaks pakuvad need kiiret ning mugavat ligipääsu kõikidesse hotelli osadesse. Toad teeb eriliseks mugav kontinetaalvoodi ja skandinaaviapärane disain, tubadesse mahub ka üks lisavoodi. Vannituba on kas duši või vanniga. Eriti magusaks teeb toad vaade imelisele vanalinnale või Kanuti pargile.

Peretoad narivoodiga

(2 täiskasvanut ja 1-2 alla 18-aastast last)

Vahva puhkus perega vajab õiget tuba! Meie hotelli peretoad on värskelt renoveeritud, läbimõeldud disainilahendusega ja piisavalt mahukad (u 21 m 2 ), et lõõgastuda saaksid nii väiksemad kui suuremad. Peretubades on üks lai voodi ja üks lahtikäiv narivoodi kahele, mahutades kokku 4 inimest. Toad asuvad 2. ja 3. korrusel, tubades on dušiga tualettruum.

Peretoad vaheuksega

(2 täiskasvanut ja 3-5 alla 18-aastast last)

Kui pere on suurem või ollakse harjunud magama lastega erinevates tubades, siis soovitame valida vaheuksega peretoa. Teie kasutusse jääb kaks tuba, kummalgi oma pesu- ja tualettruum. Vaheuks võimaldab piisava läheduse, aga samas ka soovitud privaatsuse. Olenevalt toast ja vooditüüpide arvust mahutab vaheuksega peretuba 4-5 inimest, võimalus on panna ka lisavoodi. Kokku on võimalik peretoas ööbida 6 inimesel.

Sviidid

Sviidid on mõeldud külalisele, kes väärtustab tõelist luksust ja lubab endale parimat keskkonda puhkamiseks. Sviidid tekitavad rahutunde, ühendades pikaaegse traditsiooni ja ilusa tänapäeva ning puistavad sekka fragmente loodusest ja tasakaalust. 2. ja 5. korrusel asuvad sviidid on 35-41 m 2 suured, neis on elutuba lahtikäiva diivanvoodiga, magamistuba laia voodiga, suur vannituba duši ja vanniga. Tubades on sussid ja luksuslikumad vannitoatarbed. Vesiroosi ja Kuldsete Hommikute sviitides on vanalinna ja merevaatega rõdu, Pargi sviitidest avaneb unustamatu vaade Kanuti pargile.

Selleks, et võtaksid oma puhkusest maksimumi, saaksid end täielikult lõdvaks lasta ja naudiksid kogemust, mis jääb kauni mälestusena elama, pakume allolevaid lisateenuseid. 

 • Hommikusöök restoranis Allee
 • Kõikides tubades on föön, hommikumantel, seif, telefon, LCD-teler ja põhjalik infomaterjal kõikide Kalev Spa teenuste kohta
 • Kõik toad on allergiavabad, lisaks on eraldi korrus loodud just allergikutele
 • Vastuvõtus on laste mängutuba
 • Kogu maja on kaetud tasuta WiFi levialaga
 • Eraldi toad liikumispuudega külastajatele
 • Täisvarustusega jõusaali kasutamine
 • Veekeskuse piiramatu kasutamine
 • Pakihoid
 • Triikraua laenutus, pesupesemisteenus
 • Käimiskeppide laenutus (hotellist 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel asub mereäärne Kalamaja Kultuurikilomeeter, mis on tervisespordiks ideaalne koht)

Öisel ajal saavad kliendid hotelli vastuvõtu iseteenindusletist soetada kergemaid eineid, jooke ja kohvi.

Hotelli registreerimine algab kell 15:00. Tubade vabastamine toimub hiljemalt 12:00. Võimaldame ka hilist check-out-i, küsi lisainfot teenindajatelt.

 

Kalev Spa uudised ja parimad pakkumised Sinu postkastis!